کوین اسمیت پس از بن افلک و جنیفر لوپز به نظر می رسد که در بیداری جدایی A-Rod خود آویزان هستند

از اوایل دهه 2000 جنیفر لوپز و بن افلک در یک نفس ذکر نشده اند. اما این مانع طرفداران نشده است که آرزو کنند این زن و شوهر سابق عاشقانه خود را دوباره از سر بگیرند. این موضوع پس از قطع نامزدی لوپز با الکس رودریگز بیشتر آشکار شد. یکی از این طرفداران اتفاقاً کوین اسمیت است و نویسنده کارگردان تصمیم گرفت با شایعه احتمالی لوپز-افلک در شبکه های اجتماعی سر و صدا کند.

اصطلاح “بنفیفر” احساسات زیادی را برای کسانی که در دهه 2000 زندگی جنیفر لوپز و بن افلک را دنبال کردند. خوب ، به نظر می رسد کوین اسمیت نیز چیز قدیمی را می خواهد. این کارگردان-نویسنده در توییتر خود برای بازتوییت مجدد ادعای مشاهده “ادعای” بنیفر “پرداخت. اسمیت حمایت خود را پشت شایعه قرار داد و نوشت:

امیدوارم این واقعیت داشته باشد. من در ابتدای رابطه آنها آنجا بودم و آنها شایان ستایش و بسیار عاشق بودند. اگر اکنون ، سالها بعد ، راه خود را برای بازگشت به یکدیگر پیدا کنند ، برای هر دوی آنها فوق العاده خواهد بود. یادداشت فرعی بی ارتباط؟ به زودی JERSEY GIRL 2: NECRONOMICON!

هیجان کوین اسمیت از احتمال دیدار مجدد جنیفر لوپز با بن بن افلک در مورد همه ما عاشقانه ناامید است. اسمیت پس از کارگردانی فیلم دوم جرسی دختر دوم زن سابق ، بینشی در رابطه زن و شوهر سابق داشت.

طبق گفته صفحه شش ، بن افلک دیده می شود که از جنیفر می رود و می رود. عمارت Bel-Air لوپز. اشاره ادعایی در حالی بود که افلک در حال ورود و خروج از Escalade سفید ، مشابه آنچه متعلق به بازیگر-سرگرم کننده بود مشاهده شد. منابع ادعا می كنند كه بازیگر پس از چند ساعت گذراندن در خانه اش ، سوار وسایل نقلیه می شود و او را پایین می اندازند. گفته می شود یکی دیگر از افراد داخلی گفته است که این دو پس از انصراف از نامزدی 2 ساله خود برای سالها دوستانه باقی مانده اند 2004.

برای هر کودک دهه 2000 ، جنیفر لوپز و بن افلک یکی از بزرگترین زوج های بزرگ بعد از ملاقات در کمدی بدبخت جیگلی بودند. تا سال 2002 ، افلک و لوپز با عروسی که قرار بود در سال 2003 نامزد شود نامزد شدند. متأسفانه ، این رابطه زیر نظر رسانه ها دوام نیاورد ، زیرا بعد از فیلمبرداری این زوج از فیلم جرسی دختر اسمیت به پایان رسید.

بنابراین در این مرحله ، رویاهای کوین اسمیت که “بنیفر” را از خاکستر بلند کند ، ممکن است چیزی بیش از شایعات باشد. در حالی که اسمیت و دیگران آرزو دارند که جنیفر لوپز و بن افلک یک بار دیگر یک زن و شوهر باشند ، مردم نمی توانند سیرک رسانه ای و پیامدهای آن رابطه را فراموش کنند. جیگلی و داستان های مربوط به رابطه آنها هر دو بازیگر را تحت تأثیر قرار می دهد و لحظه ای در هر دو حرفه آنها به عنوان نقطه پایینی محسوب می شود. پس از سقوط چنین روابط عمومی ، بهبودی در حرفه بازیگری افلک چند سال طول کشید و در مورد لوپز نیز می توان همین حرف را زد.

اما سالها از “بنیفر” گذشته است اخبار تیتر خبر بود و این دو در حال حاضر در مکان های بسیار مختلفی از زندگی خود هستند. بنابراین شاید شعله ور شدن مجدد یک شعله قدیمی در این برهه از زمان برای جنیفر لوپز و بن افلک مفید باشد. با توجه به اینکه این دو دوست صمیمی باقی مانده اند ، در این مرحله احتمالاً از میز خارج شده اند. اما همه ما می توانیم مانند کوین اسمیت ایمان داشته باشیم که ممکن است این دو بار دیگر عاشقانه را امتحان کنند.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. همکار CinemaBlend. یک علاقه مند به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (آمریکایی و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *