کوئنتین تارانتینو ایده ای برای فیلم رمبو دارد و از نظر او ستاره ای ایده آل دارد

نمادین ترین شخصیت سیلوستر استالونه باید بوکسی بوکس ، راکی ​​بالبوا باشد. میراث Balboa علاوه بر بازی در افسانه فیلادلفیا در شش فیلم خود ، به حق رای دادن Creed که مایکل بی جردن در حال حاضر آن را حمل می کند ، ادامه داد. اما می توان این بحث را مطرح کرد که دومین شخصیت معروف استالونه در فیلمنامه اش جان رمبو است ، کهنه سرباز ویتنامی که پس از خدمت به کشورش در ارتش هرگز جایگاه خود را در جهان پیدا نکرد. رمبو اولین کار خود را در درام اولین خون در سال 1982 انجام داد ، هرچند کوئنتین تارانتینو فکر می کند که داستان برای بازسازی آماده است.

کوئنتین تارانتینو غالباً در تخیل خود پروژه های زیادی سرگرم می کند ، زیرا به خوبی می داند که به نتیجه نمی رسد نویسنده و کارگردان تحسین شده به همه گفته است که یک فیلم دیگر در فیلم باقی مانده است و قصد دارد پس از دهمین عکس خود از فیلمسازی بازگردد ، زیرا نمی خواهد فیلم شناسی خود را به درازا بکشد و به پایان برسد. رشته دود او نمی داند موضوع فیلم بعدی اش چه خواهد بود ، اما تارانتینو به پادکست The Big Picture گفت که اگر می خواست یک فیلم سینمایی سینمایی داشته باشد ، او به سادگی رمان پشت Blood First را اقتباس می کند و دقیقاً می داند چه کسی را انتخاب خواهد کرد. تارانتینو گفت:

اگر من فقط می خواستم یک فیلم خوب بسازم ، که می دانستم خوب خواهد بود ، رمان دیوید مورل را برای اولین خون می گیرم و رمان را انجام می دهم. نه فیلمی که از First Blood ساخته شده است. من رمان را انجام می دهم. و کورت راسل نقش کلانتر را بازی می کرد و [آدام درایور] نقش رمبو را بازی می کرد. هر بار که آن را می خوانم ، دیالوگ آنقدر در رمان دیوید مورل فوق العاده است که شما آن را با صدای بلند می خوانید. خیلی خوب می شد. اما حالا می خواهم بیشتر از این کار کنم. اما اگر قرار بود فیلم خوبی ساخته شود ، آن فیلم وجود دارد.

متأسفانه ، من با رمان دیوید مورل تقریباً با فیلم تد کوتچف آشنایی ندارم. ، اما این نقل قول به من انگیزه داد تا آن را به سبد خرید آمازون اضافه کنم. کوئنتین تارانتینو دیالوگ را می شناسد ، بنابراین ستایش گفتگوها فوراً ما را به اوج می رساند و توجه ما را به خود جلب می کند.

انتخاب کرت راسل در نقش کلانتر (که در فیلم 1982 به برایان دنیهی رسید) احساس، مفهوم. راسل دائماً با تارانتینو همکاری می کند ، اخیراً در آخرین فیلم کارگردان ، روزی روزگاری در هالیوود. به نظر می رسد که آدام درایور یکی از آن مجری هایی است که برای هر کاری آماده است و قدم گذاشتن در نقش استالونه قدیمی متناسب با نیاز اوست. به طرز عجیبی ، استالونه گفته است که دوست دارد بازی در این نقش را ببیند و صدای او رایان گاسلینگ بود. یک بار ، من مجبور شدم این را به گاسلینگ بگویم و عکس العمل او بی ارزش بود.

نیازی به گفتن نیست که این فیلم اتفاق نمی افتد. کوئنتین تارانتینو فقط قصد دارد یک فیلم دیگر بسازد و راه اندازی مجدد رمبو نخواهد بود. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا بدانیم فیلم نهایی نویسنده سعی خواهد کرد دقیقاً چه چیزی را پوشش دهد ، اما لحظه ای که ما آن را بشناسیم ، آن را در اینجا خواهیم داشت. در حالی که منتظر هستید ، جدیدترین حضور کارگردان را در پادکست ReelBlend CinemaBlend ، یک مکالمه دو ساعته در مقابل تماشاگران زنده در L.A.

معتاد فیلم ، بارگیری کنید. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *