کمیک جدید جنگ ستارگان سرانجام طرفداران را با یک شخصیت انفرادی آشنا دوباره متحد می کند

هفته گذشته ، Solo: A Star Wars Story سومین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت و در حالی که این فیلم در طول اجرای تئاتر دنیا را طوفانی نکرد ، اما مشخص شد بسیاری از مردم از هان سولو لذت می بردند داستان مبدا اگرچه احتمال وقوع Solo 2 هنوز بسیار ناچیز به نظر می رسد ، روش های دیگری برای اتحاد با بازیکنان اصلی فیلم اصلی وجود دارد. در این مورد ، سرانجام شخصیت Qiâara ، Emilia Clarke’s Solo ، با یک کتاب مصور جدید به صحنه جنگ ستارگان بازگشت.

در Marvel Comics ، جنگ کراس اوور جنگ شکارچیان جنگ این رویداد به خوبی در جریان است و شماره دوم رویداد اصلی ، جنگ ستارگان: جنگ شماره 1 شکارچیان امروز وارد می شود. این کراس اوور که بین The Empire Strikes Back and Return of Jedi قرار دارد ، دنبال تلاش های Boba Fett برای تحویل Han Solo محصور کربنیت به Jabba the Hutt on Tatooine است. آخرین شماره ، جنگ ستارگان: جنگ آلفای شکارچیان فضل ، نشان داد که چگونه بابا هان را از دست داد و طبیعتاً این بدان معنا بود که بسیاری از رقبا مشتاق به دام انداختن این محموله گرانبها بودند. در این هفته (از طریق نیوزاراما) مشخص شد که کی هان ، هان ، مردی که زمانی عاشق او بود را به دست آورده است.

در جدول زمانی جنگ ستارگان ، تقریباً 13 سال بین سولو می گذرد: داستان جنگ ستارگان و وقایع جنگ شکارچیان فضل. هنگامی که ما آخرین بار کیرا را دیدیم ، او پس از مرگ رئیس خود ، دریدن ووس ، با دارت ماول ، رهبر سندیکا جنایت Crimson Dawn ، قرار ملاقات گذاشت. خوب ، همانطور که طرفداران Star Wars Rebels می دانند ، ماول سرانجام از دست اوبی وان کنوبی (واقعاً این بار!) با مرگ خود روبرو می شود و سالها بعد با سرعت به جلو ، Qiâ € ra اکنون رئیس Crimson Dawn است. مسلم است که Qi در جنگ ستارگان: جنگ شکارچیان فضل شماره 1 نامگذاری نشده است ، و نه از طلوع کریمسون نام برده شده است ، اما کاملاً مشخص است که از شباهت و گفتگو خارج خواهد شد.

درمورد اینکه چرا کی هان سولو را می خواهد ، بدیهی است که این بیشتر به دلایل تجاری و نه احساساتی است. از آنجا که هان توسط اتحاد شورشیان ، امپراتوری و احزاب مختلف دیگر به لطف فضل جبهه ای که هوت بر سر او قرار دارد ، تحت تعقیب است ، کیورا تصمیم می گیرد رویدادی را برگزار کند که هان را به عنوان جاذبه اصلی نشان دهد ، با جبا و رانا استاروس (که زمانی “با هان” ازدواج کرده بود) در میان مهمانان دعوت شده. چی به جبه اطلاع می دهد که هان را به عنوان “حسن نیت” به او هدیه خواهد کرد ، اما چون او فقط یکی از بسیاری از افرادی است که در این مهمانی کوچک شرکت می کند ، قطعاً به نظر می رسد که او بزرگتر است برنامه در حرکت است.

اگر Solo: A Star Wars Story یک موفقیت تجاری کسب می کرد ، احتمال خوبی وجود دارد که دیزنی و لوکاس فیلم یک دنباله را با رنگ سبز روشن کنند ، زیرا برخلاف Rogue One ، روش هایی برای انتقال این وجود دارد داستان خاصی که در یک کهکشان دور ، دور اتفاق می افتد. اما اتفاقی که نیفتاده است و یک سریال Qiâ ra در دیزنی + در کارتها حضور ندارد ، مخصوصاً اکنون که امیلیا کلارک مشغول کار در سریال مخفی مخفی Marvel است. بنابراین در حالی که به نظر نمی رسد ما هرگز Qiâra را دوباره در لایو اکشن خواهیم دید ، حداقل کراس اوور War of the Bounty Hunters این امکان را به هواداران می دهد تا بدانند او پس از وقایع Solo به کجا رسیده است. بسته به نحوه باز شدن این کراس اوور ، این احتمال نیز وجود دارد که داستان Qi را به نتیجه برساند ، اما نقطه ضعف آن این است که او هرگز دیگر مجبور نیست با هان صحبت کند زیرا او از کربنیت آزاد نشده است تا بازگشت جدی.

فصل اصلی بعدی رویداد جنگ شکارچیان فضل ، یعنی Star Wars: War of the Bounty Hunters # 2 ، در 14 ژوئیه به صورت دیجیتالی و در فروشگاه های کتاب های مصور وارد می شود. با این حال ، اگر به کراس اوور گسترده تری علاقه مند هستید ، در صورت تمایل عناوین شرکت کننده را ببینید: جنگ ستارگان ، دارت ویدر ، شکارچیان فضل و دکتر آفرا ، و همچنین مجموعه ای از موضوعات تک عکس در راه. در مورد آخرین اخبار مربوط به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جنگ ستارگان آینده ، با CinemaBlend ادامه دهید.

متخصص و متخصص مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و دکتر چه کسی عاشق عاشقانه نیستند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *