کلی ماری تران توضیح می دهد که چرا او هنوز عاشق جنگ ستارگان است: صحنه های برجسته جدید کانتو

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

از هر طرفدار فانتزی یا علمی تخیلی بپرسید: جهان سازی مهم است. آیا اگر مجموعه ها و لباس های بسیار دقیق و جزییات نبود ، ارباب حلقه ها چنان در صفحه می درخشید؟ آیا اگر بازیگران سر و صدا از شخصیت های پس زمینه بیگانه نبود ، جنگ ستارگان به سرعت بیش از حد شلیک می کرد؟ فکر نمی کنم و همچنین کلی ماری تران ، بازیگر نقش رز تیکو در جنگ ستارگان: آخرین جدی و ظهور اسکای واکر نیز بازی نمی کند. و تران به تازگی توضیح داده است که چرا صحنه های بدنام Canto Bight Last Jedi را دوست دارد.

در یک قسمت از Collider Ladies Night ، کلی ماری تران توضیح داد که چرا صحنه های بدنام Canto Bight را در Star Wars: The Last Jedi دوست دارد. علاقه مندان تقسیم شده اند: برخی احساس می کنند پیام صحنه به قوس کلی فیلم افزوده است ، در حالی که دیگران فکر می کنند این داستان فرعی ساختگی و غیرضروری است. کلی ماری تران گفت:

من آن صحنه را دوست دارم. منظورم این است که تعصب دارم ، بنابراین حدس می زنم که بتوانم این حرف را بزنم. اما عجیب است ، وقتی در یک فیلم هستید ، وقتی فیلم به دنیا می رود ، تجربه شما با آن است – وقتی آن فیلم را تماشا می کنم ، به یاد می آورم که آن روز چه احساسی داشتم. من به یاد دارم که جان و من روی صحنه قدم می زدیم و مثل هم بودیم ، “این بزرگترین مجموعه ای است که ما تاکنون حضور داشته ایم” و همه موجودات را در حال حرکت و بخشی از این جهان می بینیم. اینها مواردی است که من در آن روز هنگام سر صحنه رفتن به یاد می آورم.

به منظور ساخت جهان ، باید با کلی ماری تران موافقت کنم. در حالی که خط داستانی Canto Bight چیز زیادی به طرح کلی فیلم اضافه نمی کرد ، اما این هدف یک هدف بود. این صحنه بیشتر به جنگ جهانی ستارگان پرداخت و لایه ای دیگر از بافت و رنگ را به دنیای فانتزی افزود. یکی از صحنه های مورد علاقه من در سه گانه اصلی صحنه کانتینا بود: این صحنه نسبتاً کوتاه بود و یک تحرک بزرگ نبود ، اما با یک نگاه به آن نوار غواصی بیگانه و من دقیقاً می دانستم که داستان در کدام نوع جهان اتفاق افتاده است. cantina یک عالم کوچک دنیای بزرگتر جنگ ستارگان بود ، نگاهی کوچک به موجودات متنوع و شگفت انگیز که آن را خانه خواندند.

طرفداران جنگ ستارگان می توانند Saga Skywalker را دوباره در + دیزنی تماشا کنند. می توانید از این لینک برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی استفاده کنید.

همانطور که کلی ماری تران ، صحنه کانتو بایت به او یادآوری کرد که او بخشی از جهان بزرگتر جنگ ستارگان است و این همان چیزی است که برای من به عنوان یک بیننده انجام داد این صحنه همچنین مسئله دیگری را به تصویر کشید: مسئله افراد محدودی که توانستند از جنگ جلوگیری کنند. کلی ماری تران توضیح داد:

این صحنه برای شناخت واقعی چگونگی جوامع خاصی که قادر به لذت بردن از امتیاز خود هستند و در جهانی زندگی می کنند که حتی مجبور نیستند به برخی از چیزهای وحشتناک بپردازند ، کارهای زیادی انجام می دهد. افراد دیگر با آنها سر و کار دارند. من عاشق آن صحنه هستم.

مردم کانتو بایت مانند شهروندان کاپیتول در بازی های گرسنگی چنان ثروتمند بودند که به سختی می دانستند جنگ در جریان است. این یک تضاد کامل بین نخبگان جامعه و شورشیان پارچه ای بود. و به رز تیکو و جان بویگا فین یادآوری کرد که چرا نبردی که آنها می کردند بسیار مهم بود.

اگر از زمان ظهور Skywalker و بعد از آن خروج او از اجتماعی ، کلی ماری تران را از دست نداده اید. رسانه ، اخم نمی کنم. شما می توانید در آخرین انیمیشن Disney ، Raya and the Last Dragon ، که در حال حاضر در دیزنی + موجود است ، صداپیشه Raya را بازی کنید.

بازیگر ، خواننده و رقصنده های گاه به گاه. پسندیدن: مد ، کتاب ، ساختمانهای قدیمی. دوست ندارد: گشنیز ، NJ Turnpike ، گوه های کفش کتانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *