کلیپی از جان بویگا که در مورد بازگشت احتمالی به جنگ ستارگان صحبت می کند در اطراف آن جریان دارد

دیزنی و لوکاس فیلم در حال ساخت دوره بعدی جنگ ستارگان پس از یک فینال بزرگ در Skywalker Saga در اواخر سال 2019 با The Rise of Skywalker هستند. اگرچه به نظر می رسد استودیوها کتاب شخصیت های اصلی سه گانه دنباله ، از جمله دیزی ریدلی ری ، اسکار آیزاک پو و جان بویگا فین را بسته اند ، اما ما نمی توانیم کاملاً متقاعد شویم نهایی بودن برای همیشه. هان سولو ، لوک و لیا مطمئناً بیش از 30 سال پس از بازگشت جدی بازگشتند ، بنابراین چه کسی می گوید که چنین اتفاقی برای این لیدهای جدیدتر نمی تواند بیفتد؟

هنوز هم به وضوح علاقه وجود دارد. در ادامه خط داستانی تاسیس شده در The Rise of Skywalker بیش از یک سال پس از پایان آن. یک کلیپ از جان بویگا که یک روز نظرات خود را در مورد بازگشت به فین به اشتراک می گذارد ، اخیراً از طریق مصاحبه سال 2020 با جیک همیلتون ، مجری برنامه ReelBlend ، با CinemaBlend ، پخش آنلاین خود را آغاز کرد. در اینجا همان چیزی است که بویگا در مورد بازگشت برای بازی در نقش فین در آن زمان گفته است:

من تا زمانی که کاتلین ، جی جی باشد ، برای گفتگو باز هستم. [آبرامز] و شاید شخص دیگری [در تیم] آنها باشد. این هیچ مشکلی نیست.

جان بویگا و جیک همیلتون به موقع روز جنگ ستارگان را در اوج قرنطینه به موقع گرفتند. در طول مصاحبه ، همیلتون از بازیگر پرسید که آیا علاقه ای به ادامه نقش خود در جنگ ستارگان سی سال پس از بازی در سه گانه اخیر دارد. بویگا با وجود ابراز ناامیدی از حضور در بین مردم ، تجربه تجربه چقدر “دوست” را بهمراه گفتن این جمله داشت:

نسل بازیگران من همان نسلی نیستند که آمدند قبل از ما که کل تجربه را نقاشی کرده ایم تا همیشه عالی باشد. به همان روشی که شغل شما گه بی عیب نیست ، مال من نیست. صرف داشتن این رابطه و توانایی ابراز آن به طرفداران برای من چیزی بوده است که معامله عمده ای در بخشی از این موضوع بوده است. [اگر برگشتم] به آنها فکر می کنم ، به هواداران فکر می کنم ، به آنچه می خواهند ببینند فکر می کنم. این بار ، متاسفم که فقط کمی در مورد داستان قاطع ترم. و من فکر می کنم همه ، حتی اسکار ، حتی دیزی این کار را می کنند. اگر ما دوباره برگردیم امیدواریم که داستان ارزش بازگشت دارد یا ممکن است شخصیت های جدیدی وجود داشته باشد که ما به آنها کمک می کنیم و از آنها بازدید می کنیم. همه

انتقاد عمده ای که بخشی از آنها بوده است مکالمه پس از ظهور Skywalker داستان بافت شخصیت های آن است و شایعه retcon از داستانها بین JJ است چشم اندازهای آبرامز و ریان جانسون در فیلم هایشان. وقتی شخصیت وی با یک نتیجه گیری آزاد مواجه شد ، تجربه شخصی جان بویگا ابری شد. ما هرگز روی صفحه نیاموختیم كه فین برای گفتن به ری چه چیزی لازم دارد و بازیگر از اینكه یكی دیگر از شخصیت های حاشیه دار BIPOC باشد ، سر و صدا كرد.

مطمئناً ، جی. آبرامز پس از اکران The Rise of Skywalker روشن کرد که این در واقع مربوط به ارتباطات او با نیرو بوده است ، اما این یک نوع خطا است که شخصیت جان بویگا در سه گانه خود قوس کاملی پیدا نکرد. برای لحظه ای ، بویگا و همبازیانش از حق رای دادن فاصله گرفته و برای بازی در نقش شخصیت های مختلف مانند بازگشت بویگا به حمله به بلوک ، اما سال ها بعد ، بازی می کنند. ما می توانستیم او را برای ادامه یافتن به نوعی از گوشت دورتر بازگردانیم.

تا آن زمان ، انتظارات زیادی در رابطه با یک کهکشان بسیار دور وجود دارد. ببینید چه فیلم ها و نمایش های تلویزیونی جنگ ستارگان در آینده نزدیک در اینجا در CinemaBlend ارائه می شود.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *