کلوئی ژائو ، کارگردان Marvel’s Eternals ، قبلاً Dune را دیده است ، توضیح می دهد که چرا “دور” و “وحشت زده” است

سفر دون به سالن های نمایش پر از قله ها و دره ها شده است زیرا برادران وارنر و دنیس ویلنوو به این سو و آن سو رفته اند. اما این سفر سرانجام با اولین نمایش جهانی Dune هفته ها پیش به پایان می رسد. با وجود اینکه هنوز در سینماها حضور نداشت ، فیلم علمی تخیلی مورد انتظار در حال حاضر در کارگردان برنده اسکار Chloà © Zhao طرفدار پیدا کرده است. در حال حاضر ، کارگردان Marvel’s Eternals به او اجازه داده است تا فیلم را درک کند. ژائو توضیح می دهد که چرا پس از دیدن فیلم برادران وارنر دچار وحشت و وحشت شده است. با توجه به کار ژائو در فیلم ابدال ، ممکن است او درک بهتری در مورد یک فیلم چوبی چوبی داشته باشد. بنابراین ، پس از دیدن Dune ، کارگردان Marvel’s Eternals نمی تواند به او کمک کند اما افکار خود را ارائه دهد. وقتی در مورد اکران و تماشاگران سینما صحبت می کرد ، ژائو در مورد آینده سینما گفت:

این به من امید می دهد که فیلمسازی مانند دنیس بتواند واقعاً از دید خود استفاده کند و چیزی را جمع آوری کند بسیار باورنکردنی ، بسیار سینمایی من فقط از تجربه ای که در آن اتاق داشتم متاثر شدم. اما من از این که افراد زیادی مانند من در تئاتر چنین تجربه ای را دارند یا نمی خواهند تجربه کنم وحشت دارم و این برای آینده چه معنایی دارد.

Chloà © Zhao به Dune احساس کرد مانند فیلم بزرگ بعدی ، بیشتر تماشاگران باید در تئاتر ببینند. اما ژائو به درستی نگران سینماها بود زیرا تماشاگران فیلم نسبت به افزایش نگرانی های ناشی از COVID-19 محتاط هستند. او تقریباً مثل فیلم برای برادران وارنر کار می کرد. همانطور که او فیلم علمی تخیلی دید دنیس ویلنوو را به عنوان چیزی برای نمایش بزرگ توصیف کرد. همانطور که برنده اسکار اشاره کرد ، آن تجربه و همچنین سینما ، شاید یک نخ را نگه داشته باشند. اما همانطور که قبلاً ذکر شد ، پیاده روی Dune در سینماها یک حرکت غول پیکر بوده است.

با شنیدن طرح ترکیبی برادران وارنر برای فیلم هایش ، دنیس ویلنوو نمی تواند به بیان افکار خود کمک کند در تصمیم گیری بسیاری از ستارگان و فیلمسازان دون از بی حوصله ویلنوو حمایت کردند. حتی کایل مک لاچلان ، ستاره اصلی Dune ، ناامید کننده خود را نسبت به تصمیم برادران وارنر ابراز کرد. متأسفانه ، این درام با فیلم علمی تخیلی که چندین بازتاب داشت را فشرده کرد. از نکات مثبت ، ویلنوو توانست از افتتاحیه حماسی جدیدی فیلم بگیرد. اما این مانع از بیان داستان های زیبا درباره دیدن فیلم توسط ستارگان فیلم نشده است.

حتی قبل از اکران فیلم ، جیسون موموآ ، ستاره دان ، ایده احتمالی را کنار گذاشته است. برش ویلنوو اما بیایید ابتدا Dune را در سینماها به نمایش بگذاریم ، قبل از صحبت درباره یک کارگردان. خوشبختانه دنیس ویلنوو شخصی مانند کلویی ژائو دارد که از دیدگاه کارگردان دفاع می کند. در این بین ، تماشاگران فیلم مجبور نیستند برای هر دو فیلم بیشتر منتظر بمانند. دنیس ویلنوو در 22 اکتبر وارد سینماها می شود و HBO Max با Chloà © Zhao € s Eternals در 5 نوامبر وارد سینماها می شود.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *