کریستین مارول 2 ، بری لارسون نشان می دهد که چرا او برای نقش MCU وارد شکل ابرقهرمان شد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. ممکن است وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، کمیسیون دریافت کنیم.

Marvel Cinematic Universe به یک نیروی عظیم در صنعت سرگرمی تبدیل شده است و گروه بزرگی از قهرمانان در حال حاضر جهان مشترک را اشغال کرده اند. این شامل بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول 2 است که در سال 2019 برای اولین بار ظاهر شد اما قبلاً تأثیر زیادی بر MCU گذاشته است. و این بازیگر برنده اسکار اخیراً توضیح داد که چرا برای این نقش به شکل ابرقهرمانی درآمده است ، از جمله دنباله آینده The Marvels.

بازی در یک قهرمان کتاب کمیک با فشار زیادی روبرو است و بازیگرانی مانند کریس همسورث و کومیل نانجیانی به دلیل عصبانیت برای این فرآیند شناخته می شوند. بری لارسون در مورد سفر تناسب اندام خود ، از جمله نصب سالن ورزشی بزرگ خانگی خود ، آزادانه عمل کرده است. لارسون توضیح داد که چرا شکل گرفتن چنین قسمت مهمی در تبدیل شدن به کارول دانورز / کاپیتان مارول است ، و گفت:

من فقط می خواستم احساس کنم در قلمرو انسان می توانم کاری را که او در این قلمرو ابرقهرمانی انجام می داد به انجام برسانم. و این به من کمک کرد تا شخصیت را مطلع کنم. منطقی نیست که فقط آنجا بایستید و مانند آن باشید ، C. € C.G.I. از این امر مراقبت خواهد کرد. “

کاپیتان مارول یکی از قهرمانان قدرتمند دنیای سینمایی مارول است ، همانطور که در هنگام ورود انفجاری او در فیلم انتقام جویان: پایان بازی دیده ایم. و در حالی که جلوه های تصویری به او پرتوهای پرواز و فوتون را می دهد ، بری لارسون می خواست برای به تصویر کشیدن کارول دانورس احساس قدرت کند.

نظرات بری لارسون در مورد سفر تناسب اندام خود از مصاحبه با نیویورک تایمز . لارسون در حالی که در مورد حرفه خود در فیلم و وبلاگ نویسی صحبت می کرد ، به علاقه خود به ورزش و پیوند آن با بازی کاپیتان مارول در MCU نیز پرداخت. به هر حال ، چه راهی بهتر از داشتن بدن واقعی برای تجسم یک شخصیت؟

طرفداران مارول می توانند دوره حضور بری لارسون را در MCU (تاکنون) در دیزنی + دوباره تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

قهرمان امضا Brie Laron پس از اولین بار در فیلم انفرادی Captain Marvel ، به سرعت با قهرمانان دیگر در Avengers: Endgame عبور کرد. اما نقش او در تلنگر گروه نسبتاً کم بود ، بنابراین طرفداران مشتاق دیدن بازگشت او به صفحه نمایش در دنباله جدید Marvels با عنوان جدید او هستند.

پیش بینی برای The Marvels به طور مداوم در حال ساخت است ، و به دلیل کوتاه رفتن به عنوان از کاپیتان مارول. اما کثرت جدید احتمالاً در مورد قهرمانانی است که با آنها همکاری خواهد کرد. یعنی مونیکا رمبو و خانم مارول. مونیکا از طریق WandaVision بسیار به MCU بازگشت ، در حالی که کمالا خان / خانم مارول در Doctor Strange در فیلم Multiverse of Madness برای اولین بار حضور خواهند داشت.

انتظار می رود که Marvels در تاریخ 11 نوامبر به سینماها بیاید. 2022. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *