کریستن بل در مورد مکالمات خود با داکس شپارد پس از عود صادقانه است

کریستن بل و داکس شپارد یک برند کامل در مورد یکی از زوج های مخالف مورد علاقه هالیوود ساخته اند. اما مانند همه زوج ها ، اوقات مشترک آنها شامل اوقات خوب و بد نیز می شود. با توجه به سوابق عمومی شیپارد در رابطه با سو abuse مصرف مواد ، با اعلام عود خود هواداران را شوکه کرد. او و بل این مسئله را به صورت جدی روبرو کردند و بازیگر زن پس از عود سال گذشته در مورد مکالمات این زوج صادقانه صحبت کرد.

اخبار عود Dax Shepard با توجه به دهه ها ، بسیاری را شوکه کرد هوشیاری طولانی همسرش کریستن بل با دادن دیدگاه به عنوان همسر یک معتاد در حال بهبود ، پا جای پای او گذاشت. صداقت بل او را به یکی از محبوب ترین ستاره های هالیوود تبدیل کرده بود. بنابراین ، مقابله با عود شپرد تفاوتی نداشت. این بازیگر در مورد لحظه سنگین شوهرش گفت:

فهمیدیم ، خوب ، ریاضیات ما کار نمی کند. منظورم این است که او خیلی زود آن را پذیرفت. مثل این بود که ، “من کاری کردم که نمی خواهم انجام دهم. من از یک جاده بد می روم من کمک می خواهم من از شما کمک می خواهم ، â ™ و من به او نگاه کردم و گفتم ، â ayباشه ، شما با ریاضی جدید روبرو می شوید … (او گفت) ‘هر وقت خواستید می توانید من را آزمایش کنید. من قصد دارم چند تست بخرم. من قصد دارم آنها را در خانه داشته باشم. اگر شما هرگز احساس عصبی می کنید ، من می خواهم که شما به این دسترسی داشته باشید و من این کار را خواهم کرد ، هیچ سوالی مطرح نمی شود. ” برای اصلاح برخی از الگوهای خانوادگی. او اعتراف كرد كه والدين و داك شپارد هر دو بارها طلاق گرفته اند. این زوج هالیوودی می خواستند این نفرین را از طریق درمان بشکنند. بل موضع خود و همسرش را در رابطه با موفقیت ازدواجشان فاش کرد.

آیا می خواهید وقتی 80 سال دارید با کسی در ایوان باشید؟ هر دوی ما این را می خواهیم.

با توجه به سابقه خانوادگی آنها ، ستودنی است که کریستن بل و داکس شپارد برای کمک به راهنمایی ازدواج خود در صورت لزوم از درمان استفاده می کنند. از این گذشته ، روابط کاری است و فرد عمومی بودن چالش های منحصر به فردی را به همراه دارد. همانطور که از تعداد جدایی های هالیوود مشخص است ، هر زوج مشهوری قادر به حل مشکلات خود نیستند.

اما کریستن بل در مورد برخورد با عود مجدد همسر بینش غیرمنتظره ای ارائه داد. او درباره آسیب پذیری داکس شپارد که به او کمک می کند تا از عهده سلامت روانش برآید صحبت کرد. ستاره Frozen در پادکست Checking In اظهار داشت:

صادقانه بگویم ، من این موضوع را از شوهرم آموخته ام زیرا او بسیار آسیب پذیر است. و او فقط به خود می بالد که مانند آسیب دیدگی مانند زخم باز در اطراف راه می رود. و آسیب پذیر بودن ، بخشی از این است که می گوید شما به چیزی احتیاج دارید.

آسیب پذیری Dax Shepard با کریستن بل نشان داد که این زن و شوهر چقدر با یکدیگر باز و صادق هستند ، حتی در مواقع دردسرساز بعضی از زوج هایی که مدت طولانی تری با هم بوده اند در روابط خود از آن میزان صداقت و آسیب پذیری برخوردار نیستند. در حالی که عود شپارد ناامیدکننده بود ، سخنان بل به همه کسانی که با یک معتاد در حال بهبودی سر و کار دارند اطمینان خاطر بخشید. این نشان می دهد که عود می تواند فقط یک ضربه جزئی در سفر متانت و بهبودی باشد.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. همکار CinemaBlend. یک علاقه مند به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (آمریکایی و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *