کریستن استوارت در اولین تریلر تنش اسپنسر ، پرنسس دیانا است ، بنابراین مقایسه های تاج را انجام دهید

از زمانی که ما برای اولین بار از تغییر شکل کریستن استوارت به شاهزاده دیانا لذت بردیم ، اسپنسر کارگردان پابلو لارنن فیلمی شد که عموم مردم مشتاق پیگیری آن بودند. حتی با وجود تاج Netflix در موضوعات مدرن سلطنتی در فصول اخیر ، عملکرد استوارت یک عامل فریبنده در فروش فیلم بیوگرافی بوده است. و بعد از دیدن اولین تریلر فیلم ، سخت است تصور نکنید که کریستن استوارت آماده است خانه را در این فیلم پرتنش از اسپنسر به پایین بیاورد.

تمرکز بر تعطیلات مهم کریسمس در میان ازدواج متلاشی شده پرنسس دایانا و شاهزاده چارلز (جک فارتینگ) ، اسپنسر زن را می بیند که به عنوان “شاهزاده مردم” در آبهای شخصی خشن حرکت می کند. نتایج ، همانطور که در بالا مشاهده شد ، هیچ چیز خیره کننده نیست ، زیرا سبک بصری پابلو لارن کاملاً با این داستان نزاع که در جلوی دوربین پخش می شود ، و همچنین خارج از دید آن ، آمیخته است. در پایان یک قطعه ساده از بازی کریستن استوارت در نقش دیانا ، در یک لحظه ساحلی احساسی ، تریلر تازه وارد شده اسپنسر دارای یک مشت است.

اولین نمایش اسپنسر در 5 نوامبر در سینماها.

موارد بیشتر در راه است

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و Guillermo del Toro آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *