کروز جنگل: اگر از فیلم ماجراجویی دیزنی خوشتان آمد چه چیزی باید تماشا کنید

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اگر مانند صدها هزار نفر ، اگر نه میلیون ها نفر دیگر از تماشاگران سینما که به تماشاخانه رفته اند یا هنگام پخش فیلم Jungle Cruise را تماشا کرده اند در ژوئیه 2021 و می خواهید داستانهای ماجراجویی یا حماسی بیشتری را تماشا کنید ، سپس به مکان مناسب آمده اید. فیلم اکشن دیزنی با بازی امیلی بلانت و دواین جانسون بعنوان بعیدترین زوج در حالی که یک نفر نمی تواند به اندازه کافی سیر کند ، پر از پیچ و خم و سکانس های اکشن دیدنی است که شما را به دنبال قایق های رودخانه ای بیشتر ، مأموریت های افسانه ای تر می کند. و شخصیت های بیشتری که بقای آنها بستگی به فردی دارد که نمی تواند آنها را تحمل کند.

در حالی که ما نمی توانیم قایق یا نقشه ای را به شما ارائه دهیم که شما را به قلب جنگل های بارانی آمازون برساند ، می توانیم به شما کمک کنیم تا هیجان انگیز و فیلمهای هیجان انگیز از گذشته و امروز که مطمئناً شما را درگیر خود خواهند کرد تا زمانی که بفهمیم آیا Jungle Cruise 2 (یا The Jungle Cruise) وجود خواهد داشت یا خیر. کشتی گمشده ایندیانا جونز (هریسون فورد) باستان شناس در حال تعقیب را دنبال می کند ، زیرا او توسط دولت ایالات متحده استخدام می شود تا کشتی اسرارآمیز عهد را پیدا کند ، قبل از اینکه آدولف هیتلر و پیروان متعصب نازی او بتوانند ابتدا به آن برسند و از قدرت آن برای تسلط بر جهان استفاده کنند. .

چرا ارزش آن را دارد که بدانید آیا Jungle Cruise را دوست دارید: تماشای Jungle Cruise سخت است و فوراً بازی Raiders of the Lost Ark را به محض اتمام اعتبار روی دواین جانسون و امیلی بلانت فشار نمی دهید. ماجراجویی فوق العاده این فیلم با شکار گنج از دست رفته ، اشرار شرور ، و مجموعه های اکشن در مقیاس بزرگ که مانند سوار شدن در یک پارک تفریحی است ، این فیلم سرنوشت ساز s € s80 پر از اکشن ، درام و یک قهرمان قابل توجه در ایندیانا جونز است.

Stream Raiders of the Lost Ark on Showtime.Rent/ خرید Raiders of the Lost Ark در آمازون.

فیلم ماجراجویی برگشتن استفان سامرز (The Mummy) در سال 1999 اکران شد ، دنباله ای از یک سفر مصری است از کتابخوان Evelyn Carnahan (Rachel Weisz) ، برادرش Jonathan Carnahan (جان Hannah) ، و Rick Oâ € n Connell (Brendan Fraser) ترسناک که هنگام روبرو شدن با وحشت ناگفتنی Imhotep (Arnold Vosloo) ، که هزاران سال پس از زنده زنده دفن شدن و نفرین شدن زنده شده است.

چرا ارزش دارد که اگر Jungle Cruise را دوست دارید بررسی کنید: همانطور که CinemaBlend قبلاً اشاره کرده بود ، بارها وجود دارد جایی که Jungle Cruise شبیه بازسازی The Mummy بود. این مقایسه ها از مشاجره و جنجال بین فیلم ها منجر می شود که هر دو فیلم در اوایل قرن بیستم اتفاق می افتند تا حتی روایت های شگفت انگیز ابتدایی در هر کدام. بیشتر از همه ، هر دو روش سرگرم کننده ای برای گذراندن چند ساعت هستند.

پخش مومیایی در HBO Max.Rent/ خرید مومیایی در آمازون.

Gore Verbinskiâ € s دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه ، که در سال 2003 اکران شد و حق پخش گسترده ای داشت ، با کاپیتان جک اسپارو (جانی دپ) مخاطبان را آشنا می کند ، زیرا او و آهنگر ویل ترنر (اورلاندو بلوم) برای نجات الیزابت سوان با هم همکاری می کنند. (کایرا نایتلی) از گروهی از حامیان مرگ سواری دیزنی و ویژگی های فراخوانی برای الهام گرفتن از آن ، در عین حال داستانی سرگرم کننده و جذاب را بیان می کند که در آن قهرمانان باید گروه نفرین شده ای از دشمنان را شکست دهند. تعدادی سرنخ پویا با شیمی الکتریکی وارد کنید و همه چیز آماده است.

جریان دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه در دیزنی+. اجاره/خرید دزدان دریایی کارائیب: نفرین نفرات مروارید سیاه در آمازون.

یکی از بهترین فیلم های رابرت زمکیس ، «عاشق شدن سنگ» محصول 1984 ، داستان خوبی از دوران خوب است که به دنبال نویسنده عاشقانه موفق و در عین حال تنها ، خوان وایلدر (کاتلین ترنر) به عنوان سرپرست وارد قلب جنگل کلمبیا می شود تا خواهرش را از کشتن گروه قاچاقچیان آثار باستانی نجات دهد. جوآن همراه با جک تی.کولتون (مایکل داگلاس) پرشور و پرشور ، سفری هیجان انگیز و خاطره انگیز را آغاز می کند.

چرا دوست دارید اگر دوست دارید جنگل کروز: در قلب Romancing the Stone و Jungle Cruise داستان هایی در مورد دو نفر از زمینه ها و خلق و خوی کاملاً متفاوت هستند که با وجود احتمالات ، پیوندی بعید و در عین حال ناگسستنی ایجاد می کنند. این باعث ناراحتی نمی شود که هر دوی این فیلم ها دارای شرارت های دیوانه وار در سرتاسر بدن خود بوده و از طناب و تاک به وجد می آیند.

اجاره/خرید عاشقانه سنگ در آمازون.

به کارگردانی جان هاستون ، فیلم ماجراجویی عاشقانه 1951 ملکه آفریقا از مبلغ انگلیسی رز سایر (کاترین هپبورن) و ناخدای قایق الکلی چارلی آلنوت (همفری بوگارت) پیروی می کند ، زیرا آنها در ابتدا از دستگیری (یا بدتر) به دست نیروهای آلمانی فرار می کنند. از جنگ جهانی اول.

چرا ارزش دیدن این را دارد که آیا Jungle Cruise را دوست دارید: یکی از بهترین فیلم ها در Amazon Prime ، The Queen Queen یک انتخاب عالی برای هر کسی است که خواهان فیلم های بیشتری مانند Jungle است کشتی تفریحی. در حالی که هیچ گل افسانه ای یا فاتحان نفرین شده وجود ندارد ، فیلم دارای همان یادداشت های فیلم جدید دیزنی است و یکی از بهترین جفت های روی صفحه را با کاترین هپبورن و همفری بوگارت دارد.

Stream ملکه آفریقا در آمازون.

چشمه دارن آرونوفسکی دارای سه روایت در هم تنیده است که همگی بر یک ایده اصلی متمرکز شده اند: جستجوی جاودانگی. این داستان عاشقانه حماسی از نگاه یک فاتح قرن 16 ، دانشمند امروزی و فضانورد قرن 26 (با بازی هیو جکمن) روایت می شود ، تا جایی که کسی برای نجات کسی که دوست دارد ، پیش می رود.

چرا دوست دارید ببینید کروز جنگلی را دوست دارید: هیچ قایق رودخانه ای (یا آلمانی) در The Fountain وجود ندارد ، اما یک سوم فیلم به داستان یک مسافر فاتح اختصاص دارد. به قلب جنگل می رود تا چشمه افسانه ای جوانی را پیدا کند با امید به نجات ملکه اش. این کاملا شبیه به داستان Aguirre جنگل کروز (gar gar dgar RamÃrez) است که وقتی برای نجات دخترش به اشتباه رفت ، برای همیشه در جنگل های بارانی به دام افتاد.

جریان چشمه در توبی. اجاره/خرید چشمه در آمازون.

جومانجی: به جنگل خوش آمدید گروهی از چهار نوجوان را دنبال می کند که در یک بازی ویدئویی اسرارآمیز گرفتار شده اند و آنها را به سرزمینی خطرناک منتقل می کند ، جایی که آنها باید از همه انواع مختلف جان سالم به در ببرند. خطرات و معماهای متعدد اگر می خواهند بازی را شکست دهند و آن را به خانه بازگردانند.

چرا ارزش آن را دارد که بدانید اگر Jungle Cruise را دوست دارید: بازی طرفداران دواین جانسون در Jungle Cruise نوبت او را در جومانجی دوست دارید: به جنگل خوش آمدید به دلیل زمان بندی کمدی و همه چیز در مورد بد اخلاقی. گاهی اوقات احمقانه و شلوغ است ، اما این فیلم فوق العاده است و راهی عالی برای گذراندن یک شب فیلم خانوادگی است.

اجاره/خرید جومانجی: به جنگل در آمازون خوش آمدید.

درام 1986 ساحل پشه ها از آلی فاکس ایده آلیست (هریسون فورد) پیروی می کند و خانواده خود را از ریشه بیرون می آورد و راهی جزیره ای در کارائیب می شود ، جایی که قصد دارد یک آرمان شهر فاقد مصرف گرایی و مشکلات زندگی مدرن در آمریکا ایجاد کند. با این حال ، برنامه او ذاتاً ناقص است و زندگی او و خانواده اش را در معرض خطر جدی قرار می دهد.

چرا ارزش دارد که بررسی کنید آیا Jungle Cruise: The Mosquito Coast را دوست ندارید؟ به مانند Jungle Cruise شاد یا خوش بین است ، اما برخی از موضوعات ، موضوعات و موضوعات مشابه را لمس می کند. هر دو فیلم بر شخصیت هایی که وسواس زیادی برای رسیدن به هدف خود دارند ، صرف نظر از آنچه که در این راه از دست می دهند ، متمرکز می شوند و در عین حال افرادی از قشرهای مختلف زندگی (و تمدن ها) را برای اولین بار ملاقات می کنند.

اجاره/ ساحل پشه ها را از آمازون بخرید.

حماسه فیتزکارالدو از ورنر هرتزوگ در سال 1982 داستان برایان فیتزجرالد (کلاوس کینسکی) اروپایی بلندپرواز و وسواس گونه اپرا را روایت می کند در حالی که برای ساختن رویای خود تلاش می کند. یک سالن موسیقی در شهر کوچک پروش. فیتزجرالد برای به دست آوردن پول کافی برای تأمین بودجه پروژه خود تصمیم می گیرد وارد صنعت لاستیک سازی شود ، اما یک مشکل وجود دارد: قایق عظیمی که او می خواهد از آن استفاده کند در آن سوی کوه است. با کمک یک قبیله بومی محلی ، مرد مشتاق یک قدم به واقعیت نزدیک می شود.

چرا ارزش آن را دارد که بررسی کنید آیا Jungle Cruise را دوست دارید: اگر فکر می کردید هرگز چیزی دیوانه تر از یک زیردریایی آلمانی در حال عبور از رودخانه آمازون در Jungle Cruise منتظر بمانید تا گروه بازیگران Fitzcarraldo یک کشتی عظیم را به یک رشته کوه به بالا و پایین بکشاند. ورنر هرتزوگ در رمان خود Herzog on Herzog فاش کرد که او و گروه تولید یک قایق بخار 320 تنی ساخته و آن را بر فراز تپه ای منتقل کرده اند. p>

همچنین توسط ورنر هرتزوگ ، درام تاریخی Aguirre در سال 1972 کارگردانی شد ، خشم خدا فاتح بی رحم اسپانیایی دان لوپه د آگوئر (کلاوس کینسکی) را دنبال می کند و در جستجوی شهر افسانه ای طلا از قلب جنگل می گذرد. معروف به ال دورادو همانطور که رهبر شرور یک اعزام به اعماق جنگل سفر می کند ، کمتر و کمتر به واقعیت وابسته می شود و سرانجام به دیوانگی فرو می رود. اولین تصویر روی صفحه نمایش دون لوپه د آگوئر روی صفحه را نشان می دهد ، چهره ای که دوباره در کروز جنگل ظاهر می شود ، اما نمی توان گفت که در پایان داستان کدام نسخه دیوانه کننده تر است. این فیلم کلاسیک ورنر هرتسوک بسیار تاریک تر از فیلم جدید دیزنی است و کششی است درمورد وسواس و حرص که می تواند با یک مرد انجام دهد. Wrath Of God در آمازون.

اینها تنها برخی از فیلم هایی هستند که برای کسانی که پس از اتمام کروز جنگلی ماجراهای حماسی بیشتری می خواهند بسیار مناسب هستند. اگر داستانهای فوق العاده تری می خواهید ، عناوین دیگری را که اتفاقاً یکی از بهترین فیلم های Netflix هستند ، بررسی کنید.

فیلیپ قبل از فارغ التحصیلی در سن لوئیس (نه در نیواورلئان) بزرگ شد. از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-Shreveport. وقتی در مورد فیلم یا تلویزیون چیزی نمی نویسد ، فیلیپ توسط سه فرزندش تحت تعقیب قرار می گیرد و به سگهایش می گوید که از فریاد زدن به پستچی خودداری کنند یا درباره کشتی حرفه ای برای همسرش فریاد می زنند. اگر ستارگان به درستی هم تراز شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *