کروز جنگل: آنچه طرفداران درباره فیلم دواین جانسون و امیلی بلانت می گویند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

کروز جنگلی دیزنی آخر هفته گذشته وارد بندرهای سینما شد و طرفداران در مورد آنچه دواین جانسون و امیلی بلانت صحبت می کنند صحبت می کنند. فیلم برای آنها معنی دارد. در حالی که به نظر می رسد منتقدان نظر خود را در مورد فیلم نشان می دهند ، موضوعات خاصی وجود دارد که به نظر می رسد تماشاگران فیلم در پاسخ آنها به کارگردان برجسته Jaume Collet-Serra کارگردان فیلم هستند. بیایید نگاه دقیق تری به آنچه طرفداران در مورد این سفر تفریحی تفریحی می گویند بیندازیم و شروع کنیم با این که چگونه فیلم های بسیاری را به مردم یادآوری کرد. در حال حاضر با فرنچایز مومیایی و همچنین شکار گنجینه داخلی دیزنی ، دزدان دریایی کارائیب مقایسه شده است. در حالی که هر دوی آن مجموعه هنوز پس از انتشار مورد استناد قرار می گرفتند ، حق رای دادن ماجراجویی بیشتری وجود داشت که خود را در این مکالمه پیدا کرد. اولین واکنش ما این لیست تاثیرگذار از چنین عناوینی را از بین برد: ، اما باید ، دیگر بسازید! یادآور مومیایی ، ایندیانا جونز ، عاشقانه سنگ ، دزدان دریایی و جومانجی. TheRock & Emily Blunt فوق العاده … 1/2 #JungleCruise pic.twitter.com/MaWB6nRgBx

این احتمالاً چیز خوبی است که Jungle Cruise به طور م toثر خود را برای عموم دوست داشته است. با توجه به ایندیانا جونز که در مجموعه خوب فیلم هایی مانند جومانجی و حتی Romancing The Stone ذکر شده است ، به نظر می رسد دیزنی ضربه ای بین نسلی بر روی دستان خود داشته است. و ، البته ، با این توییت بعدی عشق بیشتری به ایندی و مومیایی وجود دارد:

#JungleCruise بسیار سرگرم کننده است. فکر کنید ایندیانا جونز با مومیایی ملاقات می کند. سخت ترین مرد سابق در Sports Entertainment @TheRock عملکرد فوق العاده دیگری را ارائه می دهد. بچه ها آن را کاملاً دوست داشتند.

اگر قصد داریم در مورد رنسانس Brendan Fraser که در حال رخ دادن است جدی بگیریم ، یکی از دو مورد باید رخ دهد. هر دو حق رای دادن The Mummy باید توسط Universal بازگردانده شود ، و به Rick Oâ € n Connell چهارمین ماجراجویی ای که او ، Evelyn و بقیه همکارانش سزاوار آن هستند ، ارائه شود. یا ، برعکس ، Jungle Cruise 2 باید در نقش بالقوه ای کار کند که برای Fraser بسیار مناسب است ، اگر او را در این بازی قرار ندهید ، گناه خواهد بود. برای چیزی شبیه کروز جنگل دیزنی. اگر این حق رای دادن است ، شما باید افراد مناسب را برای هدایت کشتی ضرب المثل در اختیار داشته باشید. و اگر به توییت هایی مانند عکس العملی که ما قصد داریم به اشتراک بگذاریم نگاه کنید ، به نظر می رسد که بازیگران این سفر بزرگ به زمین نشستند:

امیلی بلانت را در هر فیلمی به من بدهید تا من آن را تماشا کنم. .throw in The Rock and the jake Whitehall درخشان … ما یک برنده داریم … یک فیلم ماجراجویی بسیار خوب و ارزشمند که ارزش وقت شما را دارد #JungleCruise

شما می توانید امیلی بلانت ، دواین جانسون و جک وایتهال را در نقش هر چیزی ، و شما در واقع مخاطبان را جذب خواهید کرد. اما Jungle Cruise همه آنها را در یک فیلم قرار داد و ترکیبی جهنمی است. اگرچه وقتی در صحنه فیلم فریاد می زنند ، شیمی متوقف نمی شود ، همانطور که در ماجراهای بلانت و جانسون در تبلیغ فیلم دیده شده است:

آیا فقط من هستم یا این کار را می کنم مطبوعات برای #JungleCruise متوجه می شوند که شیمی خوب بین بازیگران و محیط کاری مفرح فقط به میزان خوب فیلم می افزاید؟ TheRock امیلی بلانتjackwhitehall

این نکته خاص چیزی است که رانک لیبی ، اسکایپر خود CinemaBlend ، آن را تجربه کرد ، زیرا در روز مطبوعات بزرگ جنگل کروز حضور داشت. اما او و بقیه اینترنت نه تنها به شیمی دیوانه امیلی بلانت و دواین جانسون متصل شدند ، بلکه همه نیز به یک قطعه از عملکرد The Rock اعتراف کردند که نمی توانند گرانیت را انتخاب کنید.

اگر قرار است نقش یک کاپیتان کروز جنگل را بازی کنید ، باید لحظاتی قبل با استفاده از جملات آماده به کار بپردازید. فرانک ولف کاپیتان دواین جانسون در سکانسی به مخاطبان معرفی می شود که جریان قوی شوخی های پدر را با هم ترکیب می کند ، که فقط شخصیت او را به طور کلی شکل می دهد. و بین قامت خدایی او و همچنین ارائه کلمات جنایی ، جهان کاملاً در هراس است:

#JungleCruise این فیلم ؟؟؟؟ فوق العاده بود @TheRock من عاشق شوخی های پدر هستم نتوانسته اید پس از تماشای کروز جنگلی از ریختن کلمات خودداری کنید ، ممکن است مستعد ایجاد دو چشم در خانه باشید. اما مهم نیست که خطوط شخصی شما چقدر پیچیده باشد ، یک اعتراف ضمنی وجود دارد که بازی کلمات فرانک ولف فقط به اندازه ای لنگ است که گمان می رود اعصاب شما را خرد کند. این بدان معناست که ممکن است جوک های خود را در مقایسه با Jungle Cruise مطلوب ، مطابق تصویر زیر پیدا کنید:

کاملاً از #JungleCruise در صفحه بزرگ لذت ببرید! ایندیانا جونز با ملکه آفریقا به بهترین نحو ملاقات می کند (و ناگهان کلمات بد شوهر من بسیار درخشان به نظر می رسند) ؟؟ TheRock

این که آیا گوزن های شما به اندازه طلوع خورشید در رودخانه دیده می شوند ، یا به اندازه پشت آب خوش آمدید ، Jungle Cruise همه ما را از قدردانی از بازی های جنسی قدردانی کرده است. حداقل ، به نظر می رسد که این امر در مورد ما که امیلی بلانت نیستیم صادق است. که همه ما مدیون قدردانی از آن هستیم که آن را در برابر چنین مزاحمت مودبانه ای نگه داشته ایم. اما جمع بندی کل واکنش طرفداران به Jungle Cruise چیزی است که همه ما باید قدر آن را بدانیم.

متالیکا هنوز نامی است که در جامعه راک احترام زیادی قائل است. با این حال ، هر از گاهی ، آنها با پروژه هایی که خانه را خراب می کند ، وارد دنیای فیلم و موسیقی فیلم می شوند. جلد جدید آنها با عنوان “هیچ چیز دیگر اهمیت ندارد” ، در کنار جیمز نیوتن-هاوارد آهنگساز Jungle Cruise ، گنجینه ای است که باید مشاهده کرد. و مطمئناً طرفداران زیادی ایجاد کرده است:

این همه چیز است. #JungleCruise #Metallica #JamesNewtonHoward pic.twitter.com/gcUSglMjbD

در ابتدای کروز جنگل ، و همچنین در دوران فلش بک مهم دواین جانسون که در پشت صحنه داستان اسکیپر فرانک ، درب به طور رسمی بین جهان متالیکا و موسیقی فیلم باز شده است. آنها از پوشش نشانه های برجسته ای مانند Ennio Morricone’s “Ecstacy of Gold” به ارائه چرخشی جدید در آهنگ های خود تبدیل شده اند. پاسخ همچنان مشتاقانه است ، همانطور که در آخرین واکنش طرفداران ما مشاهده خواهید کرد.

این واقعیت که دیزنی در ابتدای #JungleCruise یک ابزار متالیکا قرار داده است ¦ € ¦ ..*chefâ € ™ بوسه* pic.twitter.com/leL7XNaTDd

بسیار بیشتر از آنکه طرفداران Jungle Cruise بتوانند در مورد آنچه که باعث شده دیزنی آخرین فیلم پرطرفدار چنین سواری مفرحی داشته باشد صحبت کنند. به ما حتی به هیبت پروکسیما ، دوست یوزپلنگ فرانک نیز دست نزده ایم ، و حتی از شرور هیستریک هیستریک به سبک ایندیانا جونز به جسی پلمونز اشاره نکرده ایم. در این Jungle Cruis بیش از آنچه که می توانید از یک خلاصه ساده مانند آن دریافت کنید ، وجود دارد و به شدت توصیه می شود که اگر حتی کوچکترین علاقه ای ندارید ، این سفر را خودتان انجام دهید.

دواین جانسون و امیلی بلانت منتظر هستند تا شما را در تماشاخانه محلی خود و حتی به صورت سه بعدی در صورتی که تمایل زیادی دارید شگفت زده کنید! اما اگر به دنبال سوار شدن بر روی قایق از روی مبل راحتی خود هستید ، می توانید Jungle Cruise را از طریق خرید دسترسی برتر Disney+به فیلم مشاهده کنید. افراد غیر مشترک باید به پیشنهاد Disney Bundle مراجعه کنند ، زیرا این بسته دسترسی به Disney+ ، Hulu و ESPN+ را برای یک اشتراک راحت ارائه می دهد. و این شیر نیست … یوزپلنگ است!

جیمز باند از CinemaBlend (متخصص). همچنین با متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *