کدام پارک تم والت دیزنی بهترین غذا را دارد؟ Epcot ، Magic Kingdom و موارد دیگر ، رتبه بندی شده است

اگر برای تعطیلات به دنیای والت دیزنی می روید ، مهمترین چیز برای بسیاری از مهمانان جاذبه ها است. آنچه بسیاری از مردم بیشتر به آن اهمیت می دهند سواری است. اگر سوار هیجان شوید می خواهید به همه رولر اسکرر بزنید. اگر بچه های کوچکی دارید ، می خواهید همه آن سواری های تاریک کتاب داستان را در Fantasyland ثبت کنید. با این حال ، سواری همه چیز برای انجام در Magic Kingdom ، Epcot ، Hollywood Studios و Animal Kingdom نیست. در برخی از زمان ها ، شما باید غذا بخورید و بعضی از ما همه در مورد غذا هستیم. اما کدام پارک بهترین غذا را می دهد؟

غذا مهم است و اگر در تعطیلات به سر می برید احتمالاً حاضر هستید کمی بیشتر پول صرف غذا صرف کنید. خواه به دنبال یک تجربه خوب غذا خوردن باشید و یا فقط یک میان وعده منحصر به فرد و جالب ، هنگامی که در دنیای والت دیزنی هستید می خواهید غذای خوبی بخورید و در هر چهار پارک غذای عالی وجود دارد. اما مزایا و معایبی برای هر پارک وجود دارد ، بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم.

Magic Kingdom قدیمی ترین پارک موضوعی در دنیای والت دیزنی است و براساس حضور در یک سال عادی ، محبوب ترین پارک است. پارک تفریحی روی سیاره زمین. این سواری کلاسیک مورد علاقه مردم است ، اما آنچه که ندارد بهترین غذای دنیای والت دیزنی است. صادقانه بگویم ، این فقط بسیاری از غذاهای اساسی پارک تفریحی است ، بنابراین همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده و بستنی. گرچه این لزوما چیز بدی نیست ، اما در مقایسه با سایر پارک های دیزنی فقط غذایی غیر جذاب است. همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده خوب است اما تنها در صورتی که همبرگر چیزی فراتر از آنچه در هر کارناوال دیگری انتظار دارید داشته باشید. هنوز نکات بسیار مهمی وجود دارد که قابل تأمل است.

میز سلطنتی سیندرلا: اگر مایلید پول خود را خرج کنید و می توانید رزرو کنید ، می خواهید میز سلطنتی سیندرلا را بررسی کنید. . موقعیت مکانی به تنهایی ، واقع در داخل قلعه سحرآمیز پادشاهی ، ارزش تجربه را دارد و در حالی که شام ​​شما را به عقب می اندازد ، غذا معمولاً بسیار خوب است و ارزش هر پنی را دارد. مکانهای پیشخوان خدمات کاملاً مشابه و استاندارد کرایه دارند ، بنابراین اگر می خواهید یکی را انتخاب کنید ، این مکان مربوط به مکان است. خانه بندر کلمبیا در میدان آزادی ، درست بیرون از عمارت خالی از سکنه یافت می شود. غذا به اندازه کافی خوب است و محیط از برخی گزینه های دیگر دلپذیر است. و خط معمولاً وحشتناک نیست.

Adventureland Spring Rolls: در ورودی Adventureland از طریق توپی ، یک چرخ دستی بهار پیدا می کنید ، که همیشه مواد غذایی کلاسیک بسیار جالب دارد.

اگر استانداردی برای غذای پارک موضوعی والت دیزنی وجود دارد ، احتمالاً باید استودیوی هالیوود دیزنی باشد. بسیاری از آنها لزوماً احساس نمی کنند غذای پارک موضوعی است. بسیاری از غذاهای شیرین وجود دارد ، اما فقط مکانهایی برای تهیه نوع غذایی که می توانید در هر رستوران معمولی سفارش دهید وجود دارد و همه آنها بسیار خوشمزه هستند. با این حال ، به لطف اضافه شدن دو جدیدترین سرزمین Toy Story Land و Star Wars: Galaxy’s Edge ، گزینه های واقعا خلاقانه ای را پیدا خواهید کرد که در مسیر شکست قرار ندارند. برای تجربه نشستن ، یا برخی از گزینه های سرگرم کننده و خانوادگی که در زیر مشاهده می کنید ، حتماً از دربی قهوه ای هالیوود دیدن کنید:

تئاتر Sci-Fi Dine-In: کرایه غذای Sci-Fi در تئاتر بیشتر موارد استاندارد است. این همبرگر ، ساندویچ ، سیب زمینی سرخ کرده ، و میلک شیک است. با این حال ، این برگرهای بسیار بهتر از آنچه در بیشتر مکان های پیشخوان خدمات پیدا می کنید ، هستند و در حالی که در غرفه هایی نشسته اید به نظر می رسد مانند ماشین های دهه 1950 که در محل رانندگی پارک شده اند ، آنها به شما سرو می شوند. سرگرم کننده و غذای خوبی است.

PizzeRizzo: PizzeRizzo فقط یک گزینه غذاخوری پیشخوان نیست. این یک شیوه زندگی است. حداقل اینگونه به نظر می رسد. و می دانید چه چیز ، این پیتزای بسیار خوبی است ، از بهترین مواردی که می توانید در هر پارک موضوعی پیدا کنید ، بنابراین ممکن است شما نیز همین طور باشید.

Ronto Roasters: خواه بدنبال صبحانه ، نهار یا یک میان وعده دلچسب ، پیچیده های Galaxy’s Edge’s Ronto Roasters همیشه در نقطه قرار می گیرند. آنها همچنین منوی گسترده ای از گزینه ها را برای افرادی که به دنبال مقابله با محدودیت های رژیم غذایی ، آلرژی ها یا هر گونه نگرانی در مورد غذا هستند ، دارند. مجموعه وسیعی از غذاهای بی نظیر را پیدا کنید که از غذاهای سراسر جهان الهام گرفته شده اند. و پادشاهی حیوانات دیزنی این را دارد. این پارک دارای سرزمین های اختصاص داده شده به آفریقا و آسیا است ، و به این معنی که این سرزمین ها پر از غذا است که از آن مکان ها نیز الهام گرفته شده است. این بدان معناست که غذایی وجود دارد که به سادگی در جای دیگر Animal Kingdom پیدا نخواهید کرد و مقدار زیادی از آن سرویس پیشخوان است (البته گزینه عالی غذاخوری نیز وجود دارد). در DAK فقط غذای عالی وجود ندارد ، بلکه بهترین غذای DAK وجود دارد. اینجاست که می توانید آن را پیدا کنید.

تیفینس: واقع در بخش جزیره دیسکاوری در دیوان پادشاهی حیوانات در نزدیکی یکی از ورودی های پاندورا: جهان آواتار ، تیفینس بدون شک بهترین مکان سرویس میز است. در پارک. از کجای دیگر می توانید پیش غذا هشت پا سوخته را تهیه کنید؟ اگر به دنبال چیزی کمی سبک تر هستید ، Nomad Lounge پیوست مکانی عالی برای نوشیدنی و میان وعده است.

غذاخوری Satu’li: واقع در داخل پاندورا: جهان آواتار که پیدا خواهید کرد یک مکان خدمات سریع که غذای شما را با توجه به فضل یک دنیای بیگانه ارائه می دهد. خود غذا کاملاً طبیعی است اما به نظر طبیعی نمی رسد. نان های بائو که واقعاً فقط چیزبرگر و کاسه های گوشت گاو و مرغ هستند که شامل توپ های بوبا هستند باعث می شود غذا عجیب تر از آنچه که هست باشد ، اما از خوشمزه بودن آن کم نیست.

اگر دنیای والت دیزنی را به خوبی می شناسید ، احتمالاً سوال کمی وجود دارد که Epcot پارکی با بهترین غذا خواهد بود. اگر داشتن طیف گسترده ای از غذاهای خوشمزه همان چیزی است که می خواهید ، پس نمی توانید Epcot را شکست دهید. در هر ملل ویترین جهانی حداقل یک مکان برای غذا خوردن وجود دارد. تنوع بدون موازی وجود دارد. صخره مرجانی درون دریاها بهترین غذاهای دریایی را در پارک ها دارد و می توانید در کنار آکواریوم غذا بخورید. علاوه بر همه اینها ، جشنواره های تقریباً بی پایان Epcot دارید که غرفه هایی را در سراسر پارک با گزینه های غذایی حتی خلاقانه تر اضافه می کنید. این موارد محبوب هستند ، اما فراموش نکنید که گاه به گاه یک مکان نشستن را امتحان کنید.

استیک لو Le Cellier: برای بسیاری از افراد تعریف خیلی خوب از ناهار خوری به معنای یک استیک خوب و بهترین استیک در هر والت دیزنی است. پارک جهانی را می توان در غرفه کانادا در Epcot یافت. این مکان سریع مرتب می شود ، بنابراین اگر می خواهید آن را بررسی کنید ، مطمئن شوید که زود پریده اید.

مسیو پل: اگر به دنبال چیزی کمی خلاقانه تر (اما نه کمتر خوشمزه) هستید ، رستوران فرانسوی “دیگر” را می خواهید. سرآشپز دوفرانس هنگام گذر از غرفه فرانسه قابل مشاهده است. از نقاط بالایی برخوردار است ، اما اگر به پشت ساختمان بروید و به طبقه بالا بروید ، رستوران فرانسوی واقعاً خوبی پیدا خواهید کرد. مطمئناً کمی گران تر است ، اما آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.

در هر چهار پارک تفریحی جهان والت دیزنی غذای عالی وجود دارد ، فقط مکان هایی وجود دارد که تعداد بیشتری وجود دارد از آن بیش از دیگران است. برای بعضی از ما غذا خودش جذاب است و شما باید مطمئن شوید که وقت کافی برای تجربه چیزهای خوب دارید. البته ، این حتی تمام رستوران های عالی هتل ها را در نظر نمی گیرد. اینکه بفهمید کدام یک از این موارد بهترین است ، مدتها طول می کشد.

پارک تفریحی ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *