کتاب بازی Silver Linings: 10 واقعیت در پشت صحنه درباره فیلم جنیفر لارنس و بردلی کوپر

هر از گاهی فیلمی به عنوان یک کمدی رمانتیک ظاهر می شود اما در واقع یک اسب تروا است که مسائل دیگری را که بسیار عمیق تر از آن است که پسر با دختر ملاقات می کند ، به ارمغان می آورد ، پسر عاشق دختر می شود ، پسر و دختر بقیه دوران خود را صرف می کنند با هم زندگی می کند در نوامبر 2012 ، Silver Linings Playbook ، به نویسندگی و کارگردانی دیوید او. راسل و بازی بردلی کوپر و جنیفر لارنس ، با ترکیبی از کمدی و درام که به غم ، بیماری روانی و روابط پیچیده خانوادگی می پردازد ، یکی از آن فیلم ها شد.

با مشارکت Plex ، جایی که Silver Linings Playbook به طور رایگان در سراسر ماه آگوست پخش می شود ، ما مجموعه ای از حقایق پشت صحنه را گردآوری کرده ایم که به چگونگی تبدیل رمان متیو کوییک به یکی از پربازدیدترین فیلم های دهه گذشته ، نحوه تولید آن چگونه بود و چگونه دیوید او. راسل از زندگی خود برای بیان داستان فیلم جدا شد. در اینجا برخی از آن داستانهای جالب مربوط به ساخت کتابچه نقاشی Silver Linings آمده است. رمان مشابه ، اما کار بر روی فیلم قبل از آنکه کتاب در کتاب فروشی های جهان در سپتامبر 2008 به زمین برسد ، آغاز شد. در مقاله ای که نیویورک تایمز در زمان اکران فیلم منتشر کرد ، مشخص می شود که شرکت واینستین حق فیلم خود را قبل از انتشار کتاب با سیدنی پولاک و آنتونی مینگلا برای تهیه این فیلم خریداری کرد.

وقتی آنتونی مینگلا در مارس 2008 درگذشت و سیدنی پولاک دو ماه بعد از دنیا رفت ، پروژه به پایان رسید. به دیوید او. راسل ، که در نهایت Silver Linings Playbook را اقتباس می کند ، اما نه آنطور که در ابتدا برنامه ریزی شده بود.

دو سال قبل از انتشار Silver Linings Playbook و نامزد دهها جایزه ، از جمله هشت جایزه اسکار ، دیوید O راسل آزاد شد بدون شک یکی از بهترین فیلم های او با فیلم The Fighter (فیلم 2010) است که شش بار تند تند اسکار دریافت کرد. این برنامه اولیه نبود زیرا راسل در ابتدا قرار بود جنیفر لارنس و بردلی کوپر را در فیلادلفیا کارگردانی کند ، قبل از کارگردانی مارک والبرگ ، کریستین بیل و امی آدامز در لاول ، ماساچوست ، همانطور که راسل در 2012 به Deadline گفت. اما برای یکی به هر دلیلی ، کارگردان پس از نوشتن فیلمنامه قبلی از Silver Linings Playbook به The Fighter منتقل شد و پس از اتمام درام ورزشی به پروژه بازگشت. در Silver Linings Playbook از اندوه تا بیماری روانی ، که مورد اخیر چیزی است که دیوید او راسل را به پروژه کشاند ، همانطور که او در مصاحبه با HuffPost توضیح داد. پسر کارگردان سابقه اختلال دوقطبی و وسواس (هر دو نقش اصلی را در فیلم بازی می کنند) ، که یکی از انگیزه های او بود ، اظهار داشت:

مهمتر از همه ، من می خواستم این کار را انجام دهم زیرا این فرصتی بود برای ساختن فیلم در مورد مسائلی که به پسرم مربوط می شود. مسائلی که برای او احساس چالش کرده است. به چالش کشیدن این چالش ها در یک فیلم و ارائه داستان برای آنها و با عشق ، واقعاً برای او و کل خانواده شفا بخش است. می دانید ، پسرم با دو قطبی و OCD دست و پنجه نرم کرده است ، بنابراین انجام این کار در یک فیلم واقعا … می دانید ، همیشه فیلم “پدر” اینجا بود ، آنجا آنجا او و مبارزاتش در آنجا بود. و در حال حاضر آنها با هم هستند ، و این بسیار خوب است که بخشی از یک داستان باشد. بچه ای که زنگ خانه را می زند و شخصیت روبرت دنیرو او را تعقیب می کند.

بردلی کوپر برای بازی در نقش پت سولیتانو جونیور همه جور تشخیص می دهد و جنیفر لارنس برنده جایزه می شود. اسکار برای بازی در نقش تیفانی ماکسول در Silver Linings Playbook اما نقش اصلی بازیگران فیلم در ابتدا بسیار متفاوت به نظر می رسید. در هنگام حضور در نمایش هاوارد استرن (از طریق ایندیپندنت) در ژانویه 2014 ، هاروی واینستاین (چند سال قبل از ظهور اتهامات تجاوز جنسی علیه این تولید کننده بزرگ) نشان داد که مارک والبرگ و آن هاتاوی اولین گزینه های او برای بازی در این زوج بودند. مرکز داستان فیلم.

هیچ دلیلی برای خروج مارک والبرگ ارائه نشد ، اما هاروی واینستاین ادعا کرد که آن هاتاوی با دیوید او راسل “برخی تفاوت های خلاقانه” داشت و رفت. این پروژه به جنیفر لارنس اجازه می دهد تا وارد این نقش شود. دیگر بازیگران زن ، از جمله اولیویا وایلد و راشل مک آدامز نیز در نقاط مختلف برای این نقش آزمایش کردند.

وقتی دیوید او. راسل به دنبال بازیگر مناسب برای بازی در نقش تیفانی ماکسول بود ، در ابتدا جنیفر لارنس را دید به عنوان هر چیز دیگری ، و بنابراین او به جای حضور در یک آزمایش حضوری ، از طریق اسکایپ امتحان کرد. در طی جلسه پرسش و پاسخ در نمایش The Wrapâ’s of Silver Linings Playbook در سال 2012 ، راسل اعتراف کرد که ممیزی اسکایپ فقط یک فرمالیته بود زیرا فکر می کرد او برای این نقش بسیار جوان است. اما وقتی لارنس دوربین را در خانه والدینش در کنتاکی روشن کرد ، کارگردان بلافاصله فهمید که او یکی از آنها است.

این ممیزی همچنین شروع یک همکاری موفق بین دیوید او راسل و جنیفر لارنس بود که در سال 2013 دوباره برای American Hustle و دوباره دو سال بعد با Joy با هم همکاری کردند.

شخصیت تیفانی مکسول تا زمان شروع تولید در Silver Linings Playbook و در یک مرحله بیوه داغدار قرار بود به عنوان یک گوت نشان داده شود. و در حالی که بسیاری از زیبایی های گوتیک کاهش یافته یا به طور کامل حذف شده است (شامل لباس چهارخانه) ، دیوید او. راسل به نیویورک تایمز گفت که موهای تیره تیفانی ، صلیب گوتیک دور گردن او و نحوه حمل خود او بخشی از شخصیت شد و این شخص تاریک و اسرارآمیز و در عین حال با اعتماد به نفس بالا را ایجاد کرد. به برادلی کوپر طی مصاحبه ای با واشنگتن پست فاش کرد که تقریباً تمام 12 ساعت هر روز کاری صرف فیلمبرداری فیلم و امتحان چیزهای جدید با دیالوگ های جدید است که مدام در حال تغییر بوده است. کوپر قبل از گفتن این که شیوه تجربی راسل در صحنه «راهی شگفت انگیز» برای ساختن فیلم بود ، این تجربه را «بسیار روان» توصیف کرد.

در سراسر کتابچه راهنمای نقره ای جنیفر ، جنیفر تیفانی مکسول لارنس یکی از قوی ترین شخصیت های فیلم است و تقریباً در هر موقعیتی که برایش پیش می آید اعتماد به نفس دارد. در طول مصاحبه با هالیوود ریپورتر ، لارنس نشان داد که هنگام خواندن این قسمت توسط شخصیت مورد توجه قرار گرفته و ناتوانی او در درک کامل شخصیت یکی از بزرگترین انگیزه های او بود:

من بسیار گیج شدم او او فقط برای من یک معمای اسرارآمیز بود ، زیرا او واقعاً با هیچ نوع مشخصات اولیه شخصیت مطابقت نداشت. کسی که بسیار زورگو و سرسخت است معمولاً بسیار ناامن است ، اما او اینطور نیست. من به سمت او سوق داده شدم تا به نوعی آن شخصیت را بیشتر بشناسم.

به نظر می رسد جنیفر لارنس با توجه به دریافت بیش از چند جایزه برای فیلمبرداری ، با شخصیت و انگیزه های او برخورد کرد. عملکرد وی. دیوید او راسل در مصاحبه با هالیوود ریپورتر گفت که باید تعادل مناسبی برای اجرا و آموزش بازیگران در رقص پیدا کند زیرا آنها آماتورها را بازی می کردند و نه رقاصان حرفه ای. راسل به جای آنکه به عنوان رقصنده مجرب رقصنده بازی کند ، احساس کرد که باید آماتورهایی باشند که قلب خود را به رقص اختصاص داده اند تا تماشاگران بتوانند احساسات را احساس کنند.

صحنه ای در دفترچه بازی Silver Linings وجود دارد که پت سولیتانو پدر (روبرت دنیرو) وقتی اشک می ریزد وقتی به پسرش می گوید که آرزو می کند ای کاش در کودکی بیشتر در کنارش بود. در جریان مصاحبه ای با کتی (از طریق هالیوود ریپورتر) ، دیوید او. راسل به کتی کوریک مجری گفت که وقتی این دو در حال بحث درباره فیلمنامه بودند ، دنیرو دچار چنین احساسی شد:

من فکر می کردم که او تب یونجه دارد. ، سپس متوجه شدم که او واکنش احساسی دارد و من آنجا نشستم و 10 دقیقه گریه رابرت دنیرو را تماشا کردم و گفتم: “وای او واقعاً با این مواد ارتباط برقرار می کند و اگر بتواند کار کند این چیز زیبایی خواهد بود بیرون ، زیرا من فکر می کنم قلب او آنجا خواهد بود و آنجا است. دوقطبی که او را بیشتر احساساتی کرد.

بعد از خواندن همه این حقایق پشت صحنه از ساخت کتابچه راهنمای نقره ای ، اگر بخواهید برگردید و دوباره آن را تماشا کنید ، که می توانید آن را بصورت رایگان در ماه آگوست در Plex انجام دهید.

جریان نقره ای Playboo k در Plex.

فیلیپ قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-شروپورت ، در لوئیزیانا (نه نیواورلئان) بزرگ شد. هنگامی که او در مورد فیلم یا تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را تحت تعقیب سه فرزند خود قرار داد ، به سگ هایش می گوید که از فریاد زدن به پستچی خودداری کنند ، یا درباره کشتی حرفه ای برای همسرش فریاد می زنند. اگر ستارگان به درستی هم تراز شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *