کتاب اصول کریستوفر نولان اکنون در HBO Max حضور دارد و اینترنت حتی در مورد فیلم به رهبری جان دیوید واشنگتن افکار بیشتری دارد

تینت ، حماسه زمان ساز کریستوفر نولان ، سرانجام آخر این هفته به HBO Max آمد. این فیلم را می توان به عنوان یکی از اولین مصدومین سینمایی سال 2020 دانست که اکران آن به شدت تحت تأثیر همه گیر جهانی قرار گرفته است. پاسخ اولیه به تنت از فردی به فرد دیگر متفاوت بود ، بعضی از افراد آن را دوست داشتند ، برخی از آن نفرت داشتند ، اما بیشتر همه نمی دانستند چه اتفاقی می افتد حتی اگر از فیلم لذت ببرند. اکنون ، این فیلم اکنون زندگی دوم خود را آغاز کرده است ، ابتدا در گیشه بازگشت و اکنون در یکی از محبوب ترین سیستم عامل های جریان HBO Max اکران می شود. و همانطور که انتظار داشتید ، اینترنت در اواسط اولین پخش جریانی ، نظرات بیشتری در مورد فیلم دارد.

به چند دلیل تنت یک فیلم قطبی است. هنوز هم ، تقسیم کننده اصلی طبیعت گیج کننده طرح آن است که نیاز به دیدگاه های بعدی دارد تا حتی بتواند سر خود را به آنچه جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون می خواستند بپیچد. Tenet با انتشار در HBO Max اکنون به طور گسترده ای در دسترس مردم است که برای اولین بار تجربه می کنند یا به آن فرصت دوم می دهند ، و مردم این قضاوت را می کنند ، با توجه به روند فیلم در توییتر:

Tenet منطقی نیست و مسائل زیادی دارد اما من اهمیتی نمی دهم چون این فیلم را دوست دارم pic.twitter.com/jWIyECKC7u

تنت یک فیلم نیمه معیوب است و مسلماً گیج کننده است ، اما کاملاً حاکم است ، همانطور که استفان فورد ، کارگردان Teen Wolf می گوید. جدیدترین کریستوفر نولان به عنوان یک نمایش خالص بهترین تجربه را دارد. همانطور که مفسران اینترنت به شما می گویند ، همراه با برخی دیگر از توصیه های کلیدی ، همه موارد دیگر را تا مشاهده دوم یا سوم خود درب منزل بگذارید:

نحوه تماشای Tenet: 1. شما دوباره آن را تماشا می کنید 2. شما طرح را در Wikipedia3 خوانده اید. Tenet را مشاهده می کنید pic.twitter.com/aYcho5MdNp

تنت گیج کننده است ، به خصوص در اولین بازدید. کاربر فوق روش صحیح تماشای فیلم را توصیف می کند و واقعاً درک می کند که چه چیزی در فیلم پرمخاطب کریستوفر نولان اتفاق می افتد. واقعاً سطح بالاتری از تفکر وجود دارد که سرانجام برای “بدست آوردن” تنت لازم است ، اما اگر این خیلی ترسناک است ، فقط آن را به عنوان یک تریلر معمولی جاسوسی تصور کنید و از سواری لذت ببرید.

گذشته از قصه های گمراه کننده آن ، فیلم به کارگردانی کریستوفر نولان نیز دارای مشکلات فنی بود. ارجاعات به بحث و گفتگوی مشهور مشکل صدا در Tenet همچنین به یک زیرنویس خنده دار و کنایه آمیز که در ابتدای فیلم دیده می شود فریاد زد:

lmfao من TENET را انداختم چون فقط به HBO Max برخورد کرد و حدود 3 دقیقه در من مثل “اوه جهنم بودم زیرنویس” بود و این اولین موردی بود که روی صفحه ظاهر شد pic.twitter.com/DM5uH2levC

به نظر می رسد طرفداران همچنین اوقات خوشی را با آنها می گذرانند روش های تماشای فیلم. بسیاری می دانند که کریستوفر نولان ترجیح می دهد فیلم هایش در بزرگترین صفحه نمایش ممکن دیده شود ، و برخی از آنها نمی توانند از این نظر لذت ببرند:

تماشای TENET در HBO Max دقیقاً همانطور که کریستوفر نولان قصد داشت ؟؟؟؟ pic.twitter.com/UXEdnPrY7b

ستارگان تنت ، جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون نیز از طرفداران ستایش می کنند. جان دیوید واشنگتن یکی از سکانس های جنون آمیزترین مبارزات را داشت که در یک فیلم خواهید دید و رابرت پتینسون اساساً برای بازی در نقش جیمز باند تست می داد. شیمی آنها در Tenet بسیار عالی است ، و در پایان و تماشای بار دوم نشان می دهد که واقعاً عقب و جلو آنها در فیلم برجسته است:

رابرت پتینسون و جان دیوید واشنگتن به عنوان نیل و شخصیت اصلی در این قانون. همین ، همین توییت است. pic.twitter.com/I4ygbXfPDo

تنت به لطف پخش جریانی بخار بیشتری پیدا می کند و علی رغم طرح گیج کننده ای که دارد ، طرفداران خود را دارد و طرفداران جدیدی پیدا کرده است. این فرقه پیرامون آن مطمئناً به عضویت خود ادامه خواهد داد ، و ممکن است فراخوان دنباله آن خیلی بلند شود که کریستوفر نولان نتواند آن را نادیده بگیرد.

حتی اگر علاقه زیادی به نحوه طراحی دستگاه فیلم کار می کند ، شما احتمالاً هنوز در لبه صندلی خود خواهید بود ، و از آنها می پرسید که چگونه هواپیمای واقعی را به داخل ساختمان سقوط کرده اند و برای اکثر مردم ، این کافی است. توصیه من این است که حدس و گمان و نظریه پردازی را در دست رئیسان اصلی Tenet بگذارید و فقط از تماشای نمایش لذت ببرید.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راه قلب من است. از همه چیز ، از Marvel Movies گرفته تا Rom-coms لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *