کاپیتان جدید آمریکا آنتونی مکی دوباره با تام هالند تماس گرفت و این بار شامل دیزنی لند می شود

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

افراد مشهور بازیگوش “تقلب” برای عموم مردم بسیار سرگرم کننده بوده است و آنتونی مکی و تام هالند یکی از جفت های سرگرم کننده هالیوود این دو ستاره مارول در چند سال گذشته جوک هایی را پشت سر گذاشته اند ، هر دو یکی دیگر را اینجا و آنجا تکان می دهند. مکی در چند مورد گذشته در واقع آخرین خنده را گرفته است و به نظر می رسد که این خط را ادامه می دهد. درست است ، کاپیتان جدید آمریکا بار دیگر هلند را صدا کرد و آخرین نظرات وی مربوط به دیزنی لند است.

چند ماه پیش ، دیزنی لند افتتاح پردیس انتقام جویان را جشن گرفت ، موضوعی جدید با موضوع مارول. منطقه ای در داخل پارک که دارای جاذبه هایی بر اساس شخصیت های نمادین شرکت کمیک است. WEB-SLINGERS: A Spider-Man Adventure یکی از سواری های جدیدی است که شرکت کنندگان به آن سرازیر شده اند و معلوم می شود آنتونی مکی نیز آن را در بازدید خود بررسی کرده است. در سواری ، طرفداران به پیتر پارکر تام هلند کمک می کنند تا عنکبوت های شیطنت آمیز را بگیرد و برای این کار امتیاز کسب کند. مکی در نهایت نمره خوبی کسب کرد و به اینستاگرام رفت تا آن را با بازی بازی کند و هلند را در این راه برچسب گذاری کند. پست را بررسی کنید:

یک پست مشترک آنتونی مکی (anthonymackie)

باید اعتراف کنید که آنتونی مکی قطعاً در WEB-SLINGERS: A Spider-Man Adventure کار کرده است به این نمره ای است که حتی خود مرد عنکبوتی نیز باید از آن شگفت زده شود ، اما در این مورد ، تام هالند هنوز پاسخی نداده است. این بازیگر همیشه بلافاصله به مکی پاسخ نمی دهد و به نظر می رسد منتظر لحظه مناسب برای کف زدن است. در مواردی ، حتی سباستین استن ، بازیگر نقش او ، در بازی های شانه دار بازی شده است. اگرچه در سال 2018 ، هلند کمی انتقام گرفت. در هنگام حضور خود و مکی در ACE Comic Con ، مکی ادعا کرد که مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه را ندیده است ، و هلند سپس اظهار داشت که هنوز فیلم Falcon را ندیده است. این شوخی در حال حاضر یک زنگ واقعی بود ، اما مکی سرانجام اوایل امسال تبرئه خود را دریافت کرد.

شاهین و سرباز زمستانی سرانجام شاهد حضور سام ویلسون از آنتونی مکی در مرکز صحنه و در نهایت تبدیل شدن به کاپیتان آمریکا Marvel Cinematic Universe. نه تنها این ، بلکه بعداً اعلام شد که یک Captain America 4 با بازی مکی در حال توسعه است. پس از این ، بسیاری به سرعت نظرات هلند را به خاطر سپردند و حتی مکی نیز نتوانست در پاسخ به A+ کمک کند. شما می توانید آثار بازیگر فیلم The Falcon and the Winter Soldier را با پخش آن در Disney+مشاهده کنید ، که می توانید با استفاده از این لینک ثبت نام کنید. کمربند ، جالب خواهد بود که ببینیم تام هالند چه زمانی و چگونه تصمیم می گیرد پاسخ دهد. با حضور مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای بازگشت به خانه وجود ندارد ، این شانس وجود دارد که او بتواند از این فرصت به عنوان یک بازیگر همکار خود استفاده کند. و اگر حتی نیمی از شایعات پیرامون آن فیلم واقعیت داشته باشد ، هلند از اهرم جدی برخوردار خواهد بود.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *