کالین تریوور برخی از دنیای ژوراسیک مایکل جیاکینو را به اشتراک گذاشت: امتیاز تسلط ، و وحشتناک است

موسیقی یک م importantلفه مهم برای تنظیم خلق و خوی در یک حق رای دادن مانند دنیای ژوراسیک است. دقیقاً مانند کار جان ویلیامز روی دو فیلم اول پارک ژوراسیک ، تلاش آهنگساز مایکل گیاکچینو در مجموعه فیلم های دنباله ای باعث ایجاد اشک و هیبت در قلب طرفداران ژوراسیک شده است. با این حال ، همانطور که در این دنیای جدید ژوراسیک خواهید شنید: آهنگ Dominion که توسط کارگردان Colin Trevorrow به اشتراک گذاشته شده است ، نیمه دیگر طیف عواطف ، ترس و وحشت خالص سریال همچنان بسیار نمایان است.

اخیراً ، مایکل گیاچینو اعلام کرد که جلسه 10 روزه امتیازدهی مجازی برای دنیای ژوراسیک: سلطه در شبکه های اجتماعی را به پایان رسانده است. پس از اندکی کمتر از دو هفته پرستاری ، تمرین و گرفتن یادداشت از کرمیت قورباغه ، اکنون نمره کامل فیلم محبوب آینده تابستان آینده در دسترس است. این بدان معناست که کالین Trevorrow اکنون می تواند در حالی که بازی می کند ، آن را بازی کند ، همانطور که در این پست اینستاگرام ذکر شده است: اوه بله ، آقای Trevorrow ، آن موسیقی Jurassic World: Dominion جواب می دهد. این کار باعث می شود طرفداران شب بیدار بمانند ، اینکه چرا کدام دایناسور به این امضای موسیقی متصل است ، و چرا اینقدر سریع حرکت می کند! جای تعجب نیست که موسیقی مایکل گیاچینو کافی است تا لحظه ای آدرنالین خالص را تحریک کرده و آنرا به یک دیوانگی بیشتر بکشد. و اشتباه نکنید ، این موسیقی قرار است در یک سالن سینما از بین برود.

جالب تر اینکه چگونه این ، در حال حاضر ، عنوان جهانی Jurassic: Dominion ، با عنوان قبلی آقای Giacchino همراه است کار در سریال به نظر می رسد که این آهنگ بر اساس نقوش ساخته شده است که محور اصلی موضوعات پر تعلیق از Jurassic World 2018: Fallen Kingdom (2018) است. گرچه این مسئله می تواند فقط به دلیل پاسخ های موضوعی قدیمی و خوب م ،ثر باشد ، اما نقش تکرار شونده رشته ای مانند یک کار شرورانه تر است که شما در “این عنوان من را ژوراسیک” از نمره قبلی می شنوید.

بسیاری از تحسین ها از جوراسیک جهان ظاهر شده است: جلسات امتیازدهی به سلطه ، زیرا مایکل گیاکچینو از مهمانان ویژه در مطالعه خود تا بازگشت تند خود نشان داده است. اما اینکه خیلی زود با شنیدن نمونه یک نمونه ، با اکران نمایشی Jurassic World: Dominion تا ژوئن 2022 روبرو شوید ، چیزی کاملاً خیره کننده است. که باعث می شود متوقف نشدن مجدد این موسیقی به سختی انجام شود ، و به نوبه خود ، ما را به مقصد نهایی کابوس های دایناسور برساند.

صحبت از “کابوس های دایناسور” ، که ما را به یک قطعه پایانی موسیقی جهان ژوراسیک که تاکنون در کانون کار Maestro Giacchino کار می کند. در دنیای ژوراسیک شنیده شده است: Fallen Kingdom ، موضوع Indoraptor مانند مواد “خشم خدایان” واقعی احساس می شود. به نوبه خود ، این موضوع تا حدودی سد معظم ترور موسیقی است که دنیای ژوراسیک: برای اینکه واقعاً ما را از رکسس فرار کند ، باید Dominion را پاک کند. به طور خلاصه ، اگر مایکل جیاچینو برای این سه کوئل چیز بسیار ترسناکی نوشته است که در بالای داستان نویسان بدترین زمان خواب قرار دارد ، اکنون چراغ های شبانه خود را پیش سفارش می دهیم.

: Dominion در 10 ژوئن 2022 دروازه های خود را به جهان باز می کند. بنابراین مطمئناً از این به بعد ، ما می توانیم مدتی را برای خواب پیدا کنیم بدون اینکه نگران باشیم اگر Velociraptor وارد خانه شده باشد. اما با دیدن اینکه چگونه دنیای ژوراسیک: Fallen Kingdom به پایان رسید ، این نگرانی معتبرتر از آن است که فکر کنید.

جیمز باند (کارشناس) CinemaBlend. همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *