کالاهای تجاری بتمن نگاه دقیق تری به بات موبایل رابرت پتینسون می دهد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

فیلم های ابرقهرمان به یک نیروی مسلط در صنعت فیلم تبدیل شده اند و هیچ نشانه ای از کندی ندارند. با توجه به محبوبیت بتمن در DC ، او چندین بار برای فیلم اقتباس شده است. در مرحله بعدی مت ریوز “بتمن” با بازی رابرت پتینسون در نقش اصلی قرار دارد. و برخی از کالاها ظاهراً نگاه دیگری به Batmobile جدید ارائه داده اند.

از فیلم محدود The Batman ، مشخص است که کارگردان Matt Reeves دید جسورانه ای نسبت به شهر گاتهام داشته است. این فیلم نسخه کم تجربه ای از بروس وین را دنبال خواهد کرد و طراحی صحنه و لباس فوق واقع گرایانه به نظر می رسد. رابرت پتینسون باتموبیل هنگامی که برای اولین بار طراحی آشکار شد ، سر و صدا کرد و اکنون به لطف نسخه اسباب بازی می توانیم شاهد اطلاعات بیشتری باشیم. می توانید از طریق تصاویر زیر پیمایش کنید.

پستی که توسط Neema (marvel_dcnerd) به اشتراک گذاشته شده است

Batmobile در حال بازگشت به صفحه بزرگ است و این بار جدی شده است سبک. در حالی که جدیدترین نسخه های این خودروی نمادین خلاقیت هایی شبیه تانک بوده اند ، طراحی The Batman به زمان ساده تری بازمی گردد. بگذارید آنچه را که در اینجا نشان داده می شود ، خراب کنیم.

تصویر بالا از اینستاگرام به ما می آید و کالاهای آینده The Batman را نشان می دهد. از آنجا که این پروژه چندین بار به تأخیر افتاده است ، منطقی است که تولید کالاها از قبل آغاز شده است. از این گذشته ، ابرقهرمان های ابرقهرمان به خاطر تواناییشان در کسب درآمد زیاد از طریق شخصیت های اکشن ، لباس و سایر موارد معروف شناخته شده اند.

بعد از فیلم Batman ، مت ریوز در حال کار بر روی یک سریال spinoff برای HBO Max است. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

اگرچه به اندازه تصاویر Batmobile در حال اجرا هیجان انگیز نیست ، اما طرفداران Bat در آنجا هنوز بدون شک با دیدن یک نگاه اجمالی دیگر در این جدید هیجان زده می شوند سوار شدن حتی اگر نگاه اجمالی از طریق یک ماشین اسباب بازی کوچک باشد.

در تصاویر ما زوایای مختلف Batmobile را برای Matt Reeves – The Batman مشاهده می کنیم. اتومبیل عضلانی که بیرون از آن قرار گرفته است شیک است ، در حالی که ظاهراً به کمیک ها و سری کلاسیک آدام وست ادای احترام می کند. اکنون فقط لازم است که آن را در یک تریلر کامل مشاهده کنیم.

کالا ، به ویژه اسباب بازی ها ، منبع مشترکی برای اسپویلرها در بلاک باسترهای بزرگ ، از جمله کلیک های ابرقهرمانانه بوده اند. این استودیو باید چهره های اکشن و سایر محصولات را در قفسه ها تهیه کند ، اگرچه گاهی اوقات می توانند ظاهر ، لباس ها و اتفاقات فیلم های آینده را نشان دهند. خوشبختانه این مورد در مورد بتمن اتفاق نیفتاده است ، زیرا ما قبلاً باتوموبیل را در تصاویر و فیلم های محدود نشان داده ایم.

انتظار می رود که بتمن در تاریخ 4 مارس 2022 به سینماها بیاید. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از کودکی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *