کاسی لنگ جدید Ant-Man 3 برای اولین بار در Marvel در Quantumania در حال خراب شدن است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

فاز چهارم The Marvel Cinematic Universe رسماً آغاز شده است که باعث خوشحالی طرفداران بیشماری شده است. در حالی که سه فیلم جدید در چند ماه آینده وارد می شود ، طرفداران به دنبال پروژه های آینده مانند Ant-Man و The Wasp: Quantumania هستند. و کاسی لانگ جدید برای اولین حضورش در مارول در حال خراب شدن است. دختر اسکات ، با پرش زمان انتقام جویان: پایان بازی به او اجازه می دهد تا به سرعت پیر شود. و نیوتن قبل از پیوستن به ویژگی ابرقهرمانی ، به ورزشگاه رفته است. آن را در زیر ببینید ،

پستی که توسط KATHRYN NEWTON (kathrynnewton) به اشتراک گذاشته شده است

شکم قهرمان شکم. به نظر می رسد کاترین نیوتن آماده است تا برای فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania وارد عمل شود. باید دید چگونه کسی در داستان نقش خواهد داشت ، اما برخی از طرفداران امیدوارند که او به تنهایی تبدیل به یک قهرمان تغییر اندازه شود.

تصاویر فوق از شخص کاترین نیوتن به دست ما رسیده است. حساب اینستاگرام این بازیگر 24 ساله چند هفته ای بود که پست نگذاشته بود و توضیح می داد که ظاهراً روی رژیم تناسب اندام فعلی خود تمرکز کرده است و از فیلم Ant-Man 3. فیلمبرداری می کند. بنابراین نیوتن در این زمینه تنها نیست.

MCU جریان اصلی خود را در Disney+پیدا کرده است. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

در حقیقت ، اکثر بازیگرانی که نقش اصلی را در MCU ایفا می کنند ، به طور مشابه بر روی تناسب اندام در حین تصویربرداری تمرکز کرده اند. ما بازیگرانی مانند کریس پرت ، کریس همسورث و پل راد را دیده ایم که قبل از اینکه در یک صحنه بدون پیراهن مجانی ظاهر شوند ، همگی خسته می شوند. بری لارسون ، بازیگر نقش کاپیتان مارول ، قبل از فیلمبرداری The Marvels دیوانه شده است ، زیرا احساس قوی به او کمک می کند تا کارول دانورز شود.

اخبار بازسازی Cassie Langâ در فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania برای طرفداران تا حدی شگفت آور بود ، زیرا قبلاً با نسخه بزرگتر شخصیت Avengers: Endgame آشنا شده بودیم. اما نقش از اما کیت فورمن به کاترین نیوتن منتقل شد ، احتمالاً به این دلیل که بازیگر زن دوم تجربه و شناخت بیشتری دارد. باید جالب باشد که ببینیم او چگونه این نقش را مختص خود می کند ، به خصوص اگر تبدیل به یک ابرقهرمان معروف به قد و قامت شود. اما ابتدا شانگ چی و افسانه ده حلقه سوم سپتامبر وارد می شوند. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران حرفه ای کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *