کارگردان The Last Milestone الیود کیپچوگه را با سیمون بیلز و کالین کپرنیک متصل می کند

به کارگردانی جیک اسکات و تهیه کنندگی راس پلامر ، کیپچوگه: آخرین نقطه عطف داستان هیجان انگیز الیود کیپچوگ المپیکی را شکسته است که رکورد ماراتن زیر دو ساعت را شکست. این مستند با تصمیم کیپچوگه برای شکستن رکورد شروع می شود و از طریق آماده سازی و آموزش او ، چه از نظر ذهنی و چه از نظر جسمی ، تا پایان رویداد دنبال می شود. هنگامی که جیک اسکات در حمایت از فیلم صحبت می کرد ، بین کیپچوگه و ورزشکاران مشهور جهان ، کالین کپرنیک و سیمون بیلز ، ارتباط برقرار کرد.

جیک اسکات برای آخرین فیلم خود Kipchoge: The Last Milestone با CinemaBlend صحبت کرد. هنگامی که از بزرگترین چالش در ثبت رکورد شکنی الیود کیپچوگه سوال شد ، او گفت که این یک چالش نیست ، زیرا چیزی برای او اهمیت زیادی دارد ، که به پیام و اعتقادات کیپچوگه احترام می گذارد. سپس از اسکات خواستم افکارش را در مورد ایجاد چیزی که مطمئناً الهام بخش بسیاری از بینندگان است تا به دنبال رویاهای خود باشند ، و او موارد زیر را گفت: است … من واقعاً فکر می کنم اگر این کار را انجام دهد ، همان چیزی که شما گفتید ، اگر ما بتوانیم این پیام را [برای الهام بخشیدن مردم به دنبال رویاهایشان] منتقل کنیم ، و این فقط به عنوان فریاد تجمع برای برتری در دو و میدانی دیده نمی شود ، اما در حقیقت خاص خود [برتری دهید]. ورزش در دو سال گذشته باورنکردنی بوده است. منظورم این است که نگاه کنید سیمون بیلز در المپیک چه کرده است و می دانید ، کالین کپرنیک شگفت انگیز و شجاع ، مانند این صداهای فوق العاده عالی ایستاده و سعی می کند به نوعی ، نه سرپیچی کند ، بلکه حقیقت را می گوید ، می دانید ، و من واقعاً آن را تحسین می کنم. من فکر می کنم اگر فیلم بتواند الهام بخش باشد ، ما کار زیبایی انجام داده ایم. ما کار خوبی انجام داده ایم.

ذکر جیک اسکات از کیپچوگه: آخرین نقطه عطف به عنوان داستان برتری در حقیقت خود به جای یک فریاد تجمع برای عظمت ورزشی یکی از موارد مورد علاقه من است چیزهایی در مورد فیلم بینندگانی که ورزشکار نیستند هنوز می توانند به پیام الیود کیپچوگه مبنی بر اینکه هیچ انسانی محدود نیست پی ببرند. او در فیلم می گوید که می خواهد به مردم نشان دهد که می توانند بدون توجه به شرایط خاص به آنچه که برای آن تمایل دارند (و همچنین کار و آموزش) برسند.

هنگام مشاهده نظرات عمومی شخصیت یا افراد مشهور ، به راحتی می توانید استعداد آنها را با استعداد خود مقایسه کنید و فکر کنید که نمی توانید کاری انجام دهید. بخشی از زیبایی های کیپچوگه: آخرین نقطه عطف این است که در حالی که الیود کیپچوگه رکوردشکن است ، او این کار را به تنهایی انجام نداد. او یک تیم کامل از ورزشکاران ، متخصصان تغذیه ، دانشمندان و همچنین یک سیستم حمایتی احساسی را در هر مرحله از راه همراه خود داشت. تریلر فیلم را اینجا ببینید. برای مستندهای بیشتر و فیلم های بیوگرافی ، CinemaBlend شما را پوشش داده است. این فیلم های ورزشی را برای داستان های ورزشکار محور ببینید.

وسواس همیلتون و بیشتر چیزهای دیزنی را دارید. بیش از حد به شخصیت های برنامه تلویزیونی وابسته می شود. عاشق یک فیلم هیجان انگیز خوب است ، اما فقط خون زیادی را تحمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *