کارگردان The Heartbreaking Way Terminator Genisys به استقبال ضعیف فیلم واکنش نشان داد

اگرچه دو فیلم اول ترمیناتور همچنان از آثار کلاسیک دوست داشتنی در ژانرهای علمی تخیلی و اکشن و به طور کلی سینما هستند ، اما از آن زمان تا کنون مجموعه فیلم ها در منطقه ای سنگی بوده است. از جمله راه هایی که فرنچایز سعی کرد بین سالهای 2003 تا 2019 خود را احیا کند ، ارائه راه اندازی مجدد به سبک Star Trek در قالب Terminator Genisys بود ، که آلن تیلور ، کارگردان Game of Thrones و Thor: The Dark World به عنوان سرکار به کار گرفته شد. با این حال ، فیلم با استقبال منتقدان منفی منفی روبرو شد و این باعث شد تا تیلور فکر کند کار فیلمسازی او به پایان رسیده است.

آلن تیلور چند ماه قبل از فیلم قبلی خود ، ثور ، پیشنهاد کارگردانی Terminator Genisys را به دست آورد: دنیای تاریک ، در سینماها اکران شد. در آن زمان ، دوست دختر تیلور ، هنرمند داستانی ، جین وو ، به او پیشنهاد کرد که Genisys را رد کند و به کار شخصی تری بپردازد ، اما تیلور نمی تواند در برابر فرصت همکاری با آرنولد شوارتزنگر مقاومت کند و در میراث نابودگر که توسط او شروع شده بود ، مشارکت کند. جیمز کامرون. متأسفانه از نظر او ، Genisys به هیچ عنوان به اندازه 1984 The Terminator و 1991 Terminator 2: Judgment Day مورد استقبال قرار نگرفت ، که منجر به مارپیچ افسردگی شد که او به THR توضیح داد:

من داشتم اراده فیلمسازی را از دست داد من اراده زندگی در مقام کارگردان را از دست دادم. من هیچ کس را در این مورد سرزنش نمی کنم. روند برای من خوب نبود. بنابراین من مجبور شدم دوباره لذت فیلمسازی را کشف کنم.

در حالی که Terminator Genisys در جبهه تجاری با 440 میلیون دلار جابجایی جهانی برای خود به اندازه کافی خوب عمل کرد ، اما توسط اکثر منتقدان بدرفتاری شد و در رتبه 27 قرار گرفت. ٪ در گوجه فرنگی پوسیده. این شبیه به نحوه استقبال Thor: The Dark World است ، هرچند که تا حدی شدیدتر. این ورود Marvel Cinematic Universe تقریباً 645 میلیون دلار در سراسر جهان درآمد ، اما در Rotten Tomatoes با 66 has درآمد دارد ، و آن را به یکی از کمترین آثار در حق امتیاز ابرقهرمانان تبدیل می کند.

در هر صورت ، Terminator Genisysâ فقیر پذیرایی کافی بود تا آلن تیلور را متقاعد کند که دوران کارش در صنعت فیلمسازی به پایان رسیده است ، اما سرانجام او با چند زن و شوهر بسیار کوچک پشت دوربین برگشت و این شامل راهنمایی خلبان برای اقتباس تلویزیونی بود. از رمان علمی-تخیلی 1971 پیک نیک کنار جاده ، کارگردانی یک قسمت از مجموعه گلچین آمازون رویاهای الکتریکی و بازگشت به بازی تاج و تخت برای کارگردانی قسمت 7 فصل-فراتر از دیوار. حالا تیلور سرانجام به سینما باز می گردد فضا با The Many Saints of Newark ، پیش درآمد فیلم Sopranos با بازی مایکل گاندولفینی در نقش تونی سوپرانو جوان.

بازگشت به Terminator Genisys ، بازگشت آرنولد شوارتزنگر به نقش T-800 پس از 12 سال Terminator 3: Rise of the Machines و 2015 bl ockbuster همچنین امیلیا کلارک را در نقش سارا کانر ، جیسون کلارک در نقش جان کانر و جی کورتنی در نقش کایل ریس بازی کرد. اگر دنباله ای به جلو حرکت می کرد ، بعد از اینکه جان توسط Skynet تصاحب شد ، به دنبال آن رفت. در عوض ، تصمیم گرفته شد که بار دیگر حق رای دادن Terminator را راه اندازی مجدد کنیم ، در حالی که Terminator: Dark Fate 2019 فقط حوادث دو فیلم اول را شکل می دهد. از قضا ، Dark Fate استقبال انتقادی بهتری نسبت به Genisys داشت ، اما در گیشه بسیار بدتر بود و تنها کمی بیش از 261 میلیون دلار در سراسر جهان درآمد داشت.

با شرایط کنونی ، هیچ فیلم Terminator در حال توسعه نیست ، اما یک سریال انیمیشن برای Netflix در حال ساخت است. کسانی از شما کنجکاو هستند که ببینند کار آلن تیلور در The Many Saints of Newark چگونه می تواند این کار را انجام دهد وقتی فیلم اول اکتبر در سینماها و در HBO Max نمایش داده شود.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و افسانه Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *