کارگردان Candyman داستانی “وحشتناک” درباره گروهی از زنبورها در مجموعه فیلمش و WTF می گوید؟

اتفاقات غیرعادی ای نیست که داستانهای وحشتناک ستون فقرات در فیلم های ترسناک گفته می شوند و به صحنه می روند و از بازیگران و خدمه خارج می شوند. در طول ساخت بسیاری از آثار کلاسیک مانند The Conjuring ، Poltergeist و Psycho اتفاقات وحشتناکی روی صحنه افتاده است. ما می توانیم آخرین فیلم Candyman را در بین دسته های مختلف به حساب آوریم ، زیرا کارگردان Nia DaCosta یک خاطره بسیار وحشتناک را که هنگام آماده سازی تولید اتفاق افتاده است ، بیان کرد. دسته ای از زنبورها و دست قلاب شده او اغلب با عسل لزج است. تونی تاد بازیگر اصلی Candyman هنگام فیلمبرداری صحنه ای از فیلم زنبورهای زنده واقعی را در دهان خود داشت. هنگام صحبت در کنفرانس مطبوعاتی Candyman ، که CinemaBlend در آن شرکت داشت ، فیلمساز نیا داکوستا به یاد می آورد که چگونه زنبورهای واقعی به Candyman راه پیدا کرده اند: ما این صدا را شنیدیم و به بیرون نگاه کردیم و همه پنجره ها باز بودند و ما فقط این دسته عظیم زنبورها را دیدیم که احساس می کردند از هیچ جا ظاهر شده است. بزرگ. و من قبلاً چنین انبوهی از زنبورها را ندیده بودم و ما مانند این هستیم که با عجله همه پنجره ها را ببندیم و مثل وحشتناک بیرون بیاییم. و سپس ما فقط به یکدیگر نگاه کردیم و شبیه این بودیم که این وحشتناک است. و بعد از آن ، ما فقط زنبورهای مرده را در سراسر خانه پیدا کردیم. خیلی عجیب بود.

برای روشن شدن ، آنها این زنبورها را به محل سکونت نیاوردند. آنها تازه آنها را پیدا کردند. دیوانه ، درست است؟ همانطور که نیا داکوستا به یاد می آورد ، مقدار زیادی زنبور عسل هنگام تهیه Candyman به آنها حمله کردند. هنوز در حال لرز هستید؟ /کارگردان نیا داکوستا افسانه وحشتناکی را به دنیای مدرن اضافه می کند زیرا مخاطبان را به پروژه مسکن Cabrini-Green در شیکاگو باز می گرداند ، که از آن زمان به بعد متأثر شده است. این فیلم یحیی عبدالمطین دوم و تایونا پریس از وانکمن را تماشا می کند ، به عنوان هنرمندانی که با افسانه روبرو می شوند و با آن روبرو می شوند. جدیدترین تریلر Candyman را در زیر مشاهده کنید:

آنچه که همیشه در مورد Candyman جلب توجه می کرد این واقعیت است که ریشه در واقعیت دارد ، به ویژه در تاریخ پروژه های مسکن شیکاگو. این فیلم تا حدی از حادثه ای در دهه 1980 الهام گرفته شده است ، زمانی که زنی به نام روتی می مک کوی توسط مردی که از آینه بیرون آمده بود کشته شد. و در Candyman ، اگر پنج بار نام خود را در حالی که به آینه حمام نگاه می کنید بگویید ، او ظاهر می شود و شما را می کشد. چشم بستن پس از ساخت فیلم کوچک وودز با بازی تسا تامپسون و لیلی جیمز ، فیلم ساز مورد توجه جردن پیل برای فیلم Candyman قرار گرفت. از آن زمان او همچنین به عنوان کارگردان دنباله Captain Marvel The Marvels امضا کرده است. این فیلم در اواخر سال 2022 اکران می شود. همین جمعه ، 27 اوت ، Candyman را در سینماها ببینید.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *