کارگردان فیلم Disney + Launchpad در مورد پذیرش هویت

دیزنی شش فیلم کوتاه زنده را به عنوان بخشی از برنامه Launchpad شرکت در Disney + معرفی کرده است. هر شش فیلم تحت موضوع “کشف” هستند و شام سرو می شود این مضمون را با بیان داستان یک دانشجوی مهاجر پذیرفته است که فرهنگ ها و لباس های خانه جدید خود را می آموزد بدون اینکه سنت های کشور خود را از بین ببرد. این کارگردان اخیراً در مورد استقبال از هویت و اینکه چگونه یک لحظه خاص در فیلم او می تواند دیگران را به این کار الهام دهد صحبت کرد.

Dinner Is Served در یک مدرسه نخبگان USboarding برگزار می شود که در آن یک دانش آموز چینی می فهمد که تعالی کافی نیست او برای موقعیت رهبری تلاش می کند که هیچ دانشجوی بین المللی قبلاً درخواست نکرده است. این فیلم حکایتی زیبا در مورد یادگیری آنچه تصمیمات شخص را به همراه دارد و در آن روند وفادار ماندن به خود است. من با کارگردان هائو ژنگ برای مصاحبه با CinemaBlend نشسته ام و او موارد زیر را در مورد استقبال از هویت شخصی به اشتراک گذاشته است:

این یک مبارزه معمول برای بسیاری از ما است که در کشور دیگری متولد شده یا بزرگ شده ایم ، در یک فرهنگ دیگر و سپس به ایالات متحده بروید در آغاز ، شما می خواستید جا بیفتید ، می خواستید جذب شوید. و در طول آن فرایند ، شما می خواستید به نوعی ، می دانید ، شما شروع به دیدن تفاوت ها کردید و سپس می خواستید تفاوت ها را پاک کنید ، و سپس ، نمی خواهید مردم احساس کنند شما متفاوت هستید ، اما پس از آن وجود دارد همیشه یک لحظه که این را درک خواهید کرد ، آن ، فقط بخشی از شماست و این بخشی از هویت شماست و قرار است بعد چه کار کنید؟ درست؟ آیا می خواهید وانمود کنید که وجود ندارد یا اینکه بالاخره آن را در آغوش می گیرید؟ بنابراین در فیلم من ، بدیهی است که آن شخص انتخاب می کند ، دومی را می پذیرد که خود واقعی را در آغوش می کشد ، اما بعد فکر می کنم این واقعا به شجاعت زیادی نیاز دارد. درست؟ و این واقعاً ، به نوعی به یک اقدام بسیار قوی احتیاج دارد ، که در این حالت ، او تقریباً به عنوان یک شورشی از این آهنگ برای داشتن صدای خودش استفاده می کند.

نیاز به جا افتادن همانطور که هائو ژنگ توصیف می کند چیزی که اکثر ما به خصوص در مدرسه بسیار با آن آشنا هستیم. در شام سرو می شود ، Xiaoyu می خواهد برای موقعیت Maitre D تست بدهد. از آنجا که این نقش دانش آموزان را ملزم به ارائه یک مونولوگ (از جمله موارد خوشامدگو و فهرستهای مختلف منو) به گروهی می کند و نام هر مهمان را بخاطر می آورد تا به درستی به آنها رسیدگی کند ، قبلاً توسط دانشجویان بین المللی چنین تلاشی نشده بود. مصمم است که علیرغم لهجه و تلفظش به موفقیت برسد ، اما همه چیز را در اتاق مسخره می کند.

به جای اجازه دادن به تلفظ اشتباه او را متوقف کند یا او را از توجه ناخواسته فرار دهد در اتاق ، Xiaoyu آهنگی را به زبان مادری خود کمربند می زند. همانطور که کارگردان هائو ژنگ اشاره کرد ، این لحظه طغیان آور است زیرا مطمئناً آواز خواندن یک Maitre از هنجار خارج است ، اما همچنین بیانیه ای از شخصیت است که اساساً می گوید ، “این کسی است که من هستم و این همان چیزی است که به نظر می رسد و من به آن افتخار می کنم. او کاملاً آنچه را که هست پذیرفته و تصمیم می گیرد که وفاداری به خودش مهمتر از مناسب بودن باشد. وعده غذایی کامل که شام ​​است و هم اکنون با پخش از + دیزنی ارائه می شود. برای دیدن جوانان بیشتر به کارهای خود ، از Booksmart و سایر فیلم های بزرگسالی که برای پخش آنلاین یا اجاره آنلاین در دسترس هستند دیدن کنید. خیلی به شخصیت های نمایش تلویزیونی وابسته می شود. یک تریلر خوب را دوست دارد ، اما فقط خون زیادی را تحمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *