کاترین شوارتزنگر ، سایر مادران مشهور پس از بدن گرم بدن از حمایت حمایت می کنند بازیگر زن ترزا پالمر با تجربه تغذیه با شیر مادر بیش از 2000 روز مستقیم صحبت می کند

هفته اول مرداد هر سال به مناسبت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر اختصاص داده می شود که طی آن مادران از سراسر جهان تصمیم می گیرند به فرزند خود شیر دهند و برخی از مادران مشهور از هفته جشن برای صحبت با آنها استفاده کردند. داستانهای خود در حمایت از خود و دیگر مادران مشهور. ترزا پالمر ، ستاره بازی Warm Bodies از این هفته استفاده کرد تا هم به نقطه عطف شگفت انگیز خود در بیش از 2700 روز در دوران شیردهی برسد و هم ستارگانی مانند کاترین شوارتزنگر و وینسیا شاو از موفقیت فوق العاده او حمایت کرده اند.

در اینستاگرام الهام بخش ترزا پالمر تصاویر زیبایی از خود و خانواده اش در دوران شیردهی به اشتراک می گذارد و همچنین سفر شیردهی خود را در طول سالها ، از جمله بد و خوب توضیح می دهد. پست زیر را مشاهده کنید:

پستی که توسط ترزا پالمر (teresapalmer) به اشتراک گذاشته شده است

ترزا پالمر می گوید که از بدو تولد اولین فرزندش در سال 2014 به طور مداوم در حال پرستاری است و سفرش از جمله چندین سال پشت سر هم به دلیل داشتن فرزند. او در حال حاضر با فرزند چهارم خود باردار است و به محض تولد جدیدترین فرزندش به پرستاری از دخترش و همچنین نوزادش ادامه می دهد.

شیردهی به ندرت برای مادران آسان است ، هر چند که مسلماً طبیعی ترین کاری است که یک انسان می تواند انجام دهد. زنانی که سعی می کنند از فرزندان خود پرستاری کنند ، هم با موانع جسمی و هم با مشکلات روحی روبرو هستند. این می تواند فوق العاده دردناک و طاقت فرسا باشد ، و از زنان می خواهد در زمانی که از نظر عاطفی آسیب پذیر هستند از استقلال بدن خود دست بردارند.

ترزا پالمر در پست خود عشق خود را به مادرانی که می خواهند اما نتوانستند سفر شیردهی خود را انجام دهند ، زیرا او به اندازه کافی از امتیاز برخوردار بود که بتواند در زندگی خود زندگی کند. او همچنین نشان می دهد که در طول سالها هنگام غذا خوردن با فرزندانش چقدر با قضاوت رسانه ها و تماشاگران روبرو بوده است ، که برای زنانی که از پرستاری فرزندان خود استفاده می کنند ، یک اتفاق معمول است. از طرفداران و دیگر مادران مشهور در پست خود پشتیبانی می کند. کاترین شوارتزنگر ، همسر و مادر دختر گریزان کریس پرات ، در اظهارنظری شیرین درباره پست بازیگر عشقش به پالمر را بیان کرد:

دودهای مقدس شما یک الهه هستید

کاترین شوارتزنگر تنها کسی نیست که از ترزا پالمر تعریف می کند. وینسیا شاو ، بازیگر نقش آلیسون در Hocus Pocus ، در مورد این پست که به پالمر کمک می کند اظهار نظر کرد. این بازیگر همچنین قطعه ای از سفر شیردهی خود را فاش کرد ، که همچنین چشمگیر است. در اینجا به قول خودش آمده است:

SHERO! من 2.5 سال شیر دادم. اما فقط یک فرزند!

هر مادری که رویای پرستاری از نوزاد خود را دارد نمی تواند این واقعیت را ببیند. دانیلا روآه ، ستاره NCIS لس آنجلس در مورد پست ترزا پالمر اظهار نظر کرد و عشق او را به راه انداخت و در عین حال اظهار داشت که آرزو می کند که او می تواند شیر کافی برای پرستاری از شیر خود داشته باشد. به قول خودش:

داشتن این همه شیر چه نعمتی است! من آرزو می کنم! به شما احترام می گذارم که بهترین کار را برای خانواده خود انجام می دهید

هفته ملی تغذیه با شیر مادر به پایان رسید ، اما دیدن این همه زن مشهور که دور هم جمع می شوند و به عنوان مادر از یکدیگر حمایت می کنند ، هنوز بسیار الهام بخش است ، به ویژه هنگامی که دیگران می توانند قضاوت خود را در مورد انتخاب والدین و شیوه هایی که زنان برای تغذیه نوزادان خود انتخاب می کنند ، قضاوت کنند. ما اینقدر عشق را به همه مادران آنجا می فرستیم و تبریک بزرگی به ترزا پالمر به خاطر نقطه عطف شیردهی و نوزاد آینده اش می گویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *