چگونه یحیی عبدالمطین دوم ستاره آکوامن و ماتریکس 4 از حفظ این ماهیچه ها برای نقش احساس می کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بسیاری از ما احتمالاً از فرصتی برای بازی در فیلم های پرفروش عظیم هالیوود لذت خواهیم برد. انجام این کار احتمالاً شما را با کارگردانان و ستارگان ماهر همراه می کند و به شما اجازه می دهد صحنه های بسیار زیبا را بازی کنید. با این حال ، اگر شما جزء اصلی فیلم های با بودجه بزرگ هستید ، به احتمال زیاد باید حجم زیادی از ماهیچه ها را جمع کنید و آن را حفظ کنید. این همان چیزی است که یحیی عبدالمطین دوم ، ستاره با وفاداری ، که در فرانچایزهای Aquaman و Matrix نقش دارد ، در حال تجربه است. بنابراین او چه احساسی دارد که باید نقش اصلی خود را حفظ کند؟

به طور کامل می توان فهمید که چرا یک بازیگر برای یک فیلم عظیم باید در حالت ابرقهرمانی بماند. با این وجود ، انجام این کار هنوز هم می تواند برای یک اجرا کننده فشار ایجاد کند – فقط می توان مدت طولانی بدون کوکی بود. در حالی که اخیراً در مورد این موضوع بحث می کرد ، یحیی عبدالمطین دوم پاسخی صادقانه و خنده دار ارائه داد ، و این قسمت آخر نظرات او حسی را برمی انگیزد که همه ما می توانیم به آن مربوط باشیم:

ما در فضایی در فیلم که باید در آن تمرین کنید و خوب به نظر برسید و عضلات خود را تقویت کنید. من هنوز منتظر نقش بستنی هستم: نقشی که می توانم بنشینم و تلویزیون تماشا کنم و بستنی بخورم و این آماده سازی من خواهد بود!

یحیی عبدالمطین دومâ نظرات وی به گاردین نشان می دهد که او بیش از نیازهای آمادگی جسمانی برای فیلم های پرفروش آگاه است و به نظر می رسد که او این کار را با سرعت انجام می دهد. با این وجود ، نمی توانید او را سرزنش کنید که می خواهد در آینده ای نزدیک کمی اوضاع را تغییر دهد. و به طور جدی ، آیا می توانیم حداقل یک کاسه کوچک بستنی برای این مرد تهیه کنیم؟ او آن را به دست آورده است.

عموم مردم عادت دارند ستاره هایی مانند جیسون موموآ از آکوامن و دواین جانسون از جنگل کروز را در فرم حفظ کنند. اما در چند سال گذشته ، ما تعداد زیادی دیگر از A-listers را دیده ایم که به فرنچایزهای اصلی ملحق شده و عضله سازی می کنند. بسیاری از مردم احتمالاً هنوز از تغییر فیزیکی کومایل نانجیانی در ابدیت متزلزل شده اند و آیا ما حتی مجبوریم از بازوهای دیوانه وار ناتالی پورتمن برای Thor: Love and Thunder نام ببریم؟

با وجود تمرینات شدید ورزشی او ، یحیی عبدالمطین دوم احتمالاً خوشحال است که این همه کار روی دستانش دارد. و می توان تصور کرد که جیمز وان کارگردان فیلم Aquaman and the Lost Kingdom از تلاش های این بازیگر قدردانی می کند. مطمئناً همین را می توان برای لانا واچوفسکی ، کارگردان فیلم ماتریکس 4 نیز گفت. نقش عبدالمتین II در فیلم اخیر بسیار جالب خواهد بود وقتی اواخر امسال در سینماها و در HBO Max اکران می شود ، که می توانید برای استفاده از این پیوند ثبت نام کنید.

من به عنوان فردی که از کار یحیی عبدالمطین لذت می برم ، من قطعاً از خودگذشتگی او را برای جسمانی لازم برای نقش هایش تقدیر می کنم. من همچنان امیدوارم که او بتواند روزی به آرزوی خود برای دستیابی به آن شغل بستنی خوار دست یابد.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون به من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *