چگونه کارگردان Cruella نسبت به فیلم در مقایسه با Joaquin Phoenix’s Joker احساس کرد

به تصویر کشیدن اما استون از Cruella de Vil جوان در اکشن زنده جدید دیزنی ، داستان اصلی ، Cruella ، این آخر هفته بعد از اینکه توسط برخی تریلرهای جذاب بصری مورد علاقه قرار گرفت ، در سینماها و دیزنی + پخش شد. این تریلرها طرفداران مقایسه Cruella با A Devil Wears Prada را داشتند ، که بسیار منطقی به نظر می رسید ، زیرا Cruella پیشرو مد تحت یک طراح طلب کار می کند ، اما طرفداران همچنین برخی از جنبه های اصلی را یادآور جوکر Joaquin Phoenix’s Joker می کنند. کارگردان فیلم تازه اکران شده دیزنی ظاهراً نسبت به مقایسه های جوکر احساساتی دارد و اکنون آنها را با کلاس در میان گذاشته است.

کریگ گیلسپی کارگردان Cruella نظرات خود را در مورد همه مقایسه های جوکر که پیش پرده ها الهام گرفته اند ، به اشتراک می گذارد ، طی مصاحبه با فیلم کمیک بوک. ظاهراً مقایسه فیلم او با نسخه جوکر کوینکس از جوکر بسیار چاپلوسانه است. در اینجا همان چیزی است که کارگردان می گوید ، به عبارت دقیقش: خیلی شدید با آن متفاوت است. عده ای از افراد تماس می گرفتند که می گفتند “آیا شما نگران این موضوع هستید؟” و من فکر می کردم به محض اکران فیلم ، مردم می بینند که این چیز خاص خودش است و نه اینکه بدترین چیز در جهان باشد که در یک جمله با جوکر باشد ، اما من کمی از این موضوع غافلگیر شدم.

شاید دیگران نگران این مقایسه ها باشند ، اما کارگردان کریگ به نظر می رسد ژیلسپی نگران نبوده و احتمالاً حق با این کار است. چیزهای خیلی بدتری برای مقایسه با یک فیلم برنده جوایز متعدد و پردرآمد وجود دارد که مورد پسند بسیاری است. علاوه بر این ، گیلسپی کاملاً مطمئن است که وقتی طرفداران طعم کل فیلم را می گیرند ، کرولا می تواند روی دو پای خود بایستد.

جنبه اصلی این دو فیلم که احتمالاً باعث این مقایسه ها می شود این است که هر دو دارای یک مقایسه هستند تاریکی برجسته برای آنها. در همین مصاحبه ، کریگ گیلسپی درباره تاریکی فیلم و چگونگی ارتباط آن با سلیقه مخاطبان فیلم سینمایی اظهار نظر می کند. در اینجا به قول خودش است:

تنها چیزی که به من داد ، و من آن را دوست داشتم ، این بود که چیزهای تاریکی روی آن اتفاق می افتاد و در این و بدیهی است ، احساس می کرد که آرزوی آن وجود دارد از طرف مخاطب.

گرچه کاملاً تاریک و بالغ جوکر دارای رتبه R نیست ، اما کرولا گیلسپی کرولا دارای یک لبه مشابه است و مشخص است که کارگردان از این شباهت ها استقبال می کند . اکنون می توانید کرولا را تماشا کنید ، یا به تماشای تئاتر محلی خود بپردازید یا شب را خاموش کنید و آن را در خانه خود از + دیزنی پخش کنید. هرکدام را که انتخاب کنید ، حتماً در یک شب آتشین حضور خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *