چگونه مکس دیوانه: فوریوزا آنیا تیلور جوی خود را برای بازی در نقش شارلیز ترون آماده می کند

قدرت ستاره بازیگری آنیا تیلور جوی طی چند سال گذشته به دلیل نقش های برجسته در پروژه هایی مانند Split و The Witch در حال رشد مداوم بوده است. اما بازی تحسین برانگیز او در گیمبیت ملکه Netflix واقعاً سر به سر گذاشت و منجر به پروژه های آینده مانند نقش اصلی در پیش درآمد Furiosa مد مکس آینده شد. و تیلور جوی اخیراً فاش کرد که چگونه خود را برای بازی در نقش شارلیز ترون آماده می کند.

دیوانه مکس: جاده خشم 2015 ، حق رای دادن جورج میلر را دوباره به سینماها آورد. راه بسیار خوبی که منجر به ده نامزدی اسکار و بیش از 300 میلیون دلار در گیشه شد. طرفداران از دانستن اینکه Furiosa یک پیش درآمد خواهد داشت ، بسیار هیجان زده شدند و آنیا تیلور-جوی نقش یک نسخه جوانتر از این شخصیت را بازی می کرد. و معلوم می شود که او زمان زیادی را پشت فرمان می گذراند تا این بدبین سینمایی را تجسم کند. گفتگوی هنرپیشه قدیمی با LA Times گفته می شود که او برای پیوستن به فرانچایز Mad Max رانندگی زیادی انجام می دهد ، به این امید که بتواند بیشتر بدلکاری های خود را در پیش درآمد مرموز انجام دهد. او همچنین وقت خود را صرف روزنامه نگاری به عنوان شخصیت های خود ، از جمله Furiosa می کند.

این به روز رسانی درباره Furiosa مطمئناً طرفداران فرنچایز Mad Max را خوشحال می کند و امیدوارم برخی از مخالفان را که از بازسازی شارلیز ترون ناامید شده بودند ، سرکوب کند. به نظر می رسد که آنیا تیلور-جوی متعهد به سکونت در ذهن و بدن فوریوسا است-از جمله کارهای بدلکاری وحشی.

اطلاعات زیادی در مورد محتویات Furiosa در دست نیست ، اما قطعاً هیجان انگیز است. دیدن بازگشت جورج میلر به آن ویژگی آخرالزمانی. آنیا تیلور-جوی با کارهای ژانری مانند The New Mutants تجربه دارد ، بنابراین به نظر می رسد او یک قاتل برای گسترش داستان پشت شخصیت Mad Mad: Fury Road است. با این وجود ، خود شارلیز ترون اعتراف کرد که از بازی نکردن دوباره این نقش ناامید شده است. حوادث فیلم بدیهی است که طرفداران علاقه مند هستند که منشاء این آسیب را بدانند و چه چیزی در تصمیم او برای مبارزه با نجات و نجات همسران جو وجود دارد. فقط باید منتظر ماند و دید که چه شخصیت های دیگری از Fury Road در پیش درآمد ظاهر می شوند.

واضح است که آنیا تیلور-جوی از بازی در نقش Furiosa بسیار هیجان زده است و دیدن آن باید جالب باشد. چگونه این وقف در صفحه بزرگ نمایش داده می شود Mad Max: Fury Road یکی از بهترین فیلم های اکشن تمام دوران محسوب می شود ، بنابراین مطمئناً انتظارات زیادی برای قسمت بعدی وجود دارد. اما با بازگشت جرج میلر پشت دوربین ، هیچ چیز نمی گوید که پیش درآمد چه چیزی می تواند داشته باشد.

در حال حاضر انتظار می رود Furiosa در 23 ژوئن 2023 به سینماها برود. در همین حال ، 2021 را ببینید. تاریخ اکران فیلم برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم شما.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *