چگونه مارک روفالو ، سباستین استن و سایر ستاره های MCU تولد تام هالند را تبریک گفتند

تام هالند این هفته 25 ساله شد و با این حال ، اعضای دنیای سینمایی مارول هرگز نمی توانند مانند “برادر کوچک” خانواده با او رفتار کنند ، کسی که راحت با او درگیر هستید زیرا ، این آسان است و او نمی تواند کارهای زیادی در این زمینه انجام دهد. هالند اواخر MCU بود و در نقش برجسته مرد عنکبوتی در فیلم محبوب جو و آنتونی روسو 2016 ، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی قدم گذاشت. از آن زمان ، او مورد هدف شوخی های همبازیان خود قرار گرفت ، یا تمایل خود را برای نشت زودگذر مهم MCU زودتر از زمان مشخص کرد. و در روز جشن تولدش ، همكاران هولند در مارول واقعاً به او اجازه دادند كه آن را داشته باشد.

اول باكی بارنز ، معروف به سرباز زمستان ، سالها در جهان سینمایی مارول توسط سباستین استن بازی كرد. . باکی و اسپایدی در کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی سر و کله زدند ، بنابراین استن و همتای او آنتونی مکی شکنجه تام هالند را در هر فرصتی که انجام داده اند کار غیر رسمی خود کرده اند. در اینستاگرام ، استن برای تولد 14 سالگی تام هالند را آرزو کرد ، سپس این عکس خنده دار فرش قرمز را نشان داد که مکی مانع بازیگر جوان بریتانیایی شده است.

مارک روفالو ، همبازی Avengers: Infinity War ، تام هالند بود کمی بهتر ، در حالی که هنوز هم قادر به گرفتن یک ضربت. روفالو به دلیل از بین بردن محتوای مارول به شهرت رسیده است ، مانند زمانی که تلفن وی در نمایش نخست Taika Waititiâ Thor: Ragnarok صدا را ضبط کرد. بنابراین روفالو در حالی که آرزوی تولدت مبارک بود ، در آن جبهه به دنبال هالند رفت.

و سپس مردی بود که اخیراً سعی کرد حداقل به زندگی تام هالند در صفحه نمایش پایان دهد. به نظر می رسید که جیک جیلنهال و هلند هنگام فیلمبرداری و سپس تبلیغ فیلم “مرد عنکبوتی: دور از خانه” یک “جوانمردی” واقعی تشکیل داده اند. این بسیار جالب است که جیلنهال به اینستاگرام رفت تا عکسی از چهره خونین هلند از آخرین دیدار Spidey و Mysterio در لندن را به اشتراک بگذارد ، اما من فکر می کنم این برای Jake G نام تجاری است.

بسیاری از طرفداران مرد عنکبوتی تصور می کردند که مارول و سونی پیکچرز انترتینمنت بهانه تولد تام هالند را به عنوان دلیلی برای انداختن اولین تریلر رسمی تیزر تبلیغاتی مرد عنکبوتی دسامبر: هیچ راهی خانه این اتفاق نیفتاده است. به نظر می رسد که این دو استودیو واقعاً این دنباله آتی را زیر قفل نگه داشته اند ، حتی اگر رسانه ها توانسته اند درگیر شدن دو جانباز دلخراش مرد عنکبوتی در جیمی فاکس (الکترو) و آلفرد مولینا (دکتر اختاپوس) را تأیید کنند. شایعات حاکی از آن است که این فیلم یک فیلم چند منظوره عظیم مرد عنکبوتی خواهد بود ، احتمالاً با حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در مقابل تام هالند.

چه زمانی آن تریلر سقوط خواهد کرد؟ گفتن در حال حاضر سخت است. عجیب است که ما فقط چند هفته پیش از عنوان رسمی دنباله آن مطلع شدیم و ثانیه ای از فیلم واقعی یک فیلم را که در ماه دسامبر اکران می شود ، مشاهده نکرده ام. اطمینان حاصل کنید که از طریق راهنمای مفید ما ، پیشرفت همه فیلم های آینده مارول را ردیابی می کنید و سپس وقتی در 17 دسامبر در سینماها ظاهر می شود ، به دنبال Spider-Man: No Way Home بگردید.

فیلم آشغال شیفته فیلم های کمیک بوک است. cohost ReelBlend. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *