چگونه فیلمهای مرد عنکبوتی را مشاهده کنیم

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. با کلیک یا خرید از طریق پیوندها ، ممکن است کمیسیون بدست آوریم.

با همه صحبت هایی که در مورد احتمال دیدن وب سایت های توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به پیتر پارکر تام هلند در یک مولتی بالقوه می شود ، بدست خواهیم آمد. ماجراجویی بعدی مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ، گفتن تب مرد عنکبوتی در کمترین زمان ممکن است. و از آنجا که ما در دنیایی زندگی می کنیم که می توانید تقریبا هر چیزی را با چند کلیک تماشا کنید (Piranha 3D و George A. Romero’s Dawn of the Dead شامل نمی شود) ، هرگز راحت تر از این نبودید فیلم های مرد عنکبوتی به یک روش یا یک جریان دیگر پخش می شوند.

همه چیز ، از سه گانه سام رائمی گرفته تا فیلم های شگفت انگیز مرد عنکبوتی و ماجراهای MCU پیتر پارکر تا ماجراجویی انیمیشن ذهن آور که درون آن است Spider-Verse لذت بردن از آن راحت تر از همیشه است. بنابراین ، ما لیستی سریع از همه فیلم های موجود و جایی که می توانید آنها را پیدا کنید ، در کنار هم قرار داده ایم و منتظر منتظر ماندن همه فیلم های آینده مارول هستید. بنابراین ، قبل از اینکه Sinister Six دوباره برای ایجاد یک چیز ناخوشایند به کار خود بپردازد ، اجازه دهید در دنیای پخش فیلم های مرد عنکبوتی غرق شویم.

سه گانه Sam Raimi’s Spider-Man ، که جشن سالگرد نسبتاً ناراحت کننده ای در ماه مه 2021 ، به طرفداران کتاب های کمیک دو بهترین فیلم ابرقهرمانی (و مرد عنکبوتی 3 2007) را داد و به آغاز دوره جدید این ژانر از سال 2002 کمک کرد. پیرو توبی مگوایر پیتر پاركر از عكاس روزنامه دبیرستان ناكافی اجتماعی گرفته تا قهرمان شماره یك سیب بزرگ (و رقصنده) ، سه فیلم منتخب رائیمی قابل مشاهده بود.

مرد عنكبوتی (2002) )

داستان منشأ ابرقهرمانی سال 2002 که مرد عنکبوتی در حال تبدیل شدن به پیتر پارکر (توبی مگوایر) است ، همانطور که او به یک شبکه وب بزرگ نماد تبدیل می شود ، و مسئولیت های بزرگ او را بر عهده دارد. بعد از اینکه نورمن آزبورن (ویلم دافو) از عمق عمیق فرو رفت و دیوانه گرین گرین گابلین شد ، به مرد عنکبوتی بستگی دارد که نقشه های شیطانی خود را متوقف کند و برای مردی که او را مانند یک پسر می بیند ، رستگاری پیدا کند.

Stream Spider-Man on Starz.Rent/Buy Spider-Man on Amazon.

Spider-Man 2 (2002)

مسلماً بهترین فیلم مرد عنکبوتی تا معرفی او در MCU دوازده سال بعد ، 2004 مرد عنکبوتی 2 می بیند که پیتر پارکر با قدرتمندترین دشمن خود تاکنون برخورد می کند: خودش. غرق در اعتماد به نفس و سایر مسائل شخصی ، پارکر شروع به از دست دادن قدرت خود می کند دقیقاً همانطور که دکتر اتو اوکتاویوس (آلفرد مولینا) پس از یک آزمایش ناموفق همجوشی هسته ای به دکتر اختاپوس تبدیل می شود.

جریان مرد عنکبوتی 2 در Starz.Rent/Buy Spider-Man 2 در آمازون.

مرد عنکبوتی 3 (2007)

نی که کمر شتر یا مرد عنکبوتی را شکست 3 ، با بسیاری از شخصیت های شرور ، داستان های فرعی و صحنه رقص بدنام پیتر پارکر اتفاقات زیادی در حال انجام است. وقتی لباس مرد عنکبوتی از یک همزیست مرموز ظاهر و قدرت جدیدی پیدا می کند ، او آرام آرام تبدیل به همه چیزهایی می شود که از آنها متنفر بود و بیشتر. علاوه بر این ، او مجبور است با سه نفر از برجسته ترین دشمنان کمیک بوک خود روبرو شود – هری آزبورن (جیمز فرانکو) با گرین گابلین ، ونوم (Topher Grace) و سندمن (کلیسای توماس هادن) روبرو می شود ) – “در یک سری از نبردهای برتر.

جریان مرد عنکبوتی 3 در Starz. اجاره / خرید مرد عنکبوتی 3 در آمازون.

در سال 2012 ، با معرفی فیلم های The Amazing Spider-Man (مارک وب) ، مرد عنکبوتی گامی در جهت دیگری برداشت. بر اساس مجموعه طنز به همین نام ، این مجموعه راه اندازی مجدد فیلم شاهد بود که اندرو گارفیلد نقش پیتر پارکر را بدست می آورد زیرا او به یک شبکه وب بزرگ نماد تبدیل می شود.

The Amazing Spider-Man (2012)

اولین فیلم از دو فیلم سینمایی The Amazing Spider-Man با روشی مشابه با فیلم 2002 کار خود را آغاز کرد ، اما به جای اینکه پیتر پارکر به عنوان اولین آزمایش خود از Green Goblin استفاده کند ، این فیلم پرفروش تابستان دکتر کورت کانورز را متمرکز کرد € ™ (Rhys Ifans) مارمولک ، که مرد عنکبوتی را تقریباً از نظر جسمی و روحی به نقطه شکست سوق داد.

مرد عنکبوتی شگفت انگیز را از Starz پخش کنید. اجاره / خرید مرد عنکبوتی شگفت انگیز در آمازون .

مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 (2014)

در سال 2014 ، اندرو گارفیلد به عنوان پیتر پارکر در فیلم “مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2” بازگشت که باعث شد وی دستکاری برق را به عهده بگیرد. الکترو (جیمی فاکس) در حالی که در یک مسابقه احساسی با بهترین دوست سابق خود ، هری آزبورن (دان دهان) نیز سر و کار داشت.

اجاره / خرید مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 را در آمازون انجام دهید.

فقط وقتی که آن است به نظر می رسید که دنیای سینمایی مارول نمی تواند بهتر شود ، مرد عنکبوتی تام هالند اولین حضور خود را در سال 2016 کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی ، آغاز دوره جدیدی برای شخصیت های محبوب و فیلم های کمیک بوکی در کلی.

کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (2016)

اولین فیلم از سه فیلم به کارگردانی آنتونی و جو روسو است که مرد عنکبوتی را به عنوان بخشی از بازیگران گروه بزرگ ، کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی داستان اصلی پیتر پارکر را کاملاً نادیده گرفت و در عوض پس از اینکه قدرت خود را هنگام کمک به تونی استارک (رابرت داونی جونیور) در مسابقه خود با استیو راجرز (کریس ایوانز) به دست آورد ، وب را معرفی کرد.

جریان کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی در دیزنی +. اجاره / خرید کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی در آمازون.

مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (2017)

انتخاب طولانی نیست پس از وقایع Captain America: Civil War ، مرد عنکبوتی 2017: بازگشت به خانه در حالی که با جنایت ، عصبانیت نوجوان و پدر دوران دبیرستانش در یک حماسه مبارزه می کند ، پیتر پارکر را دنبال می کند فعالیتی که نشان می دهد مرد عنکبوتی برای یک مسابقه حماسی در پایتخت کشور محله دوستانه را ترک می کند.

اجاره / خرید مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه در آمازون.

انتقام جویان: Infinity War (2018)

بدنبال ساخت بی سابقه و بیش از دوازده فیلم ، سرانجام قهرمانان زمین سرانجام با حضور در تایتان دیوانه ، ثانوس ، به عنوان هدف او برای تکمیل کار زندگی خود به سر بردند با استفاده از شش سنگ بی نهایت برای از بین بردن نیمی از زندگی ، تعادل و آرامش را در جهان به ارمغان می آورد. همه از مرد عنکبوتی Avenger تازه تعمید گرفته تا گروه نگهبانان کهکشان با هم برای جلوگیری از اتفاق غیرقابل تصور در Avengers: Infinity War.

Stream Avengers: Infinity War on Disney + .Rent / Buy Avengers: Infinity جنگ در آمازون.

انتقام جویان: پایان بازی (2019)

تنظیم پنج سال پس از آنکه ثانوس به گفته خود عمل کرد و نیمی از جهان را به خاک تبدیل کرد ، آنچه که از زمین باقی مانده است قهرمانان قدرتمندترین شانس را برای اصلاح نادرستی که توسط دیوانه تایتان انجام شده است انجام می دهند. در طول حماسه انتقام جویان: Endgame ، کاپیتان آمریکا ، مرد آهنی ، ثور ، هالک و بقیه متحدانشان یک حماسه حماسی را شروع می کنند که می بیند آنها قبل از مسابقه نهایی با شخص ثانوس ، در بزرگترین لحظات MCU بازبینی می کنند.

Stream Avengers: Endgame on Disney + .Cent / Buy Avengers: Endgame on Amazon.

مرد عنکبوتی: دور از خانه (2019)

مدت زیادی بعد از آن او که از مرگ در Avengers: Endgame برگشته است ، پیتر پارکر فکر می کند که می تواند مدتی را از تجارت ابرقهرمانان مرخص کند و از یک سفر دبیرستان به خارج از کشور لذت ببرد به امید برقراری ارتباط قوی تر با MJ (زندایا). اما وقتی Mysterio (Jake Gyllenhaal) برنامه های متفاوتی برای Spider-Man دارد ، تعطیلات آرامش بخش به چیزی غیر از Spider-Man: Far From Home تبدیل می شود.

Stream Spider-Man: Far From Home در Starz. اجاره / خرید مرد عنکبوتی: دور از خانه در آمازون.

انیمیشن هیجان انگیز سواری بین بعدی 2018 Spider-Man: Into the Spider-Verse از نظر فنی داستان اصلی مایلس مورالس (Shameik Moore) است ، اما واقعاً خیلی بیشتر از اینهاست. پس از مرگ مرد عنکبوتی (کریس پاین) ، مایلز مانتو را بر عهده می گیرد اما نه قبل از ورود نسخه های مختلف مرد عنکبوتی به نسخه خود از شهر نیویورک.

اجاره / خرید مرد عنکبوتی: به داخل Spider-Verse در آمازون.

با گذشت تنها چند ماه از ورود Spider-Man: No Way Home به سینماها ، اکنون زمان مناسب بازگشت و تماشای همه فیلم های قبلی در مراحل مختلف است. حق رای دادن قبل از انجام این کار ، چرا تاریخ های اکران فیلم 2021 را که شامل چندین فیلم مارول از MCU و فراتر از آن است ، بررسی نمی کنید.

فیلیپ قبل از اینکه به سنت لوئیس برود ، در لوئیزیانا (نه نیواورلئان) بزرگ شد. فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا-شروپورت. هنگامی که او در مورد فیلم ها یا تلویزیون نمی نویسد ، می توان فیلیپ را که سه بچه اش او را تعقیب می کنند پیدا کرد ، به سگهایش گفت که دیگر داد و بیداد با پستچی را نمی کنند یا در مورد کشتی حرفه ای با همسرش فریاد می کشند. اگر ستارگان به درستی همسو شوند ، او در مورد For Love Of The Game بهترین فیلم بیس بال در تمام دوران صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *