چگونه عزیزان شارلیز ترون یکی از بزرگترین رویاهایش را در 46 سالگی خود تحقق بخشیدند

شارلیز ترون بیش از دو دهه است که صفحه نمایش ما را با محدوده غیرقابل انکار خود آراسته است. ترون از نوامبر شیرین مورد علاقه شخصی من تا بازی برنده جایزه اسکار در هیولا گرفته تا اقدامات عمیق تر او در ژانر اکشن اواخر ، ترون راه خود را در یک اجرا می داند. اما یک چیز وجود دارد که او اشاره شخصی به آن ندارد و ظاهراً یکی از بزرگترین رویاهای او از دوران نوجوانی بوده است. خوشبختانه برای او ، عزیزان ترون رویاهای او را برای 46 سالگی او محقق کردند.

خوب ، بزرگترین رویای نوجوانان بازیگر برجسته چیست؟ ممکن است برخی را شگفت زده کند ، اما شارلیز ترون همیشه می خواست به سرگرمی برود. از آنجا که او هرگز فرصت نکرد ، دوستانش برای جشن 46 سالگی او یک جشن معمایی حماسی در قتل عام دهه 80 برگزار کردند. عکسهای اینستاگرام ترون را ببینید که جشن ها را به نمایش می گذارد:

پستی که توسط شارلیز ترون (charlizeafrica@) به اشتراک گذاشته شد

اگرچه او زیاد از دست نداده بود ، اما من هنوز کنجکاو است که چرا شارلیز ترون هرگز به سرگرمی نرفته است. حتی جالب تر این است که ترون در حال حاضر وجه مشترکی با موزیکال دبیرستان دارد: موزیکال: بازیگر سریال که تبدیل به ستاره پاپ شد. اولیویا رودریگو 18 ساله نیز هرگز به محل جشن نرفت و تصمیم گرفت در یک فیلم کنسرت اخیر ، یک شب جشن را برای خود بازسازی کند ، که روی جلد آن به دلیل تکه تکه شدن جلد آلبوم Hole مورد انتقاد قرار گرفت. جشن تولد 46 سالگی ترون کمی بیشتر از هر یک از آنها بود ، با این حال ، همراه با آموزش ، پرم و نئون.

اما برای من ، جشن تولد رویایی شارلیز ترون در جشن تولد قایق بادبانی یکی از چیزهای عجیب و غریب را به یاد می آورد که افراد ثروتمند در سریال واقعیتی براوو در زیر دک با آن آشنا می شوند. در این نمایش ، اغلب از خدمه خواسته می شود تا به دلخواه مهمانان مهمانی های مفصل “دیسکو” یا مهمانی های “همه سفید” یا “مهمانی های” را برگزار کنند. (با کمال تعجب ، آنها ظاهراً می توانند رتبه خود را بالا ببرند تا به بخشی از افراد مشهور تبدیل شوند). رویاهای فیلم به حقیقت می پیوندد (این راه اندازی مجدد Die Hard هنوز به ثمر نرسیده است ، اگرچه شارلیز ترون هنوز برای این ایده تمایل ندارد.) او فیلمبرداری خود را امسال به عنوان یک مو قرمز ، نه کمتر از اقتباس Netflix از YA به پایان رساند. رمان مدرسه خوب و بد ، در کنار میشل یوه و لارنس فیشبرن. ترون همچنین تأیید کرد که دنباله فیلم The Old Guard دارای نور سبز است و احتمالاً تولید آن در ابتدای سال 2022 آغاز خواهد شد.

شارلیز ترون دائماً در حال انجام پروژه ای است ، بنابراین نمی توانیم از او دلخوری داشته باشیم. برای آرام شدن در مد دیوانه وار 1980 اگر احساس می کنید از تقلب های روز تولد ترون الهام گرفته اید ، لیست ما را برای بهترین فیلم های نوجوانان که در حال حاضر در Netflix پخش می شوند بررسی کنید.

من یک فمینیست وگان هستم. من شیفته همه چیز فضا/ستاره ها هستم. من عاشق تاریخ فیلم ، تلویزیون واقعیت و گربه ام بابی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *