چگونه رایان رینولدز را در The Hitman’s Wife’s Bodyguard اوایل مشاهده کنیم

رایان رینولدز برای اولین بار پس از کارآگاه پیکاچو رسماً در حال بازگشت به صفحه نمایش بزرگ در تابستان است و من نمی توانم صبر کنم. او در ادامه فیلم بادیگارد The Hitman با عنوان بادیگارد همسر Hitman با بازی Samuel L. Jackson و Salma Hayek بازی خواهد کرد. این کمدی اکشن در اواسط ماه ژوئن قرار است اکران شود ، اما به لطف Lionsgate ، طرفداران این فرصت را خواهند داشت که تقریباً یک هفته زودتر در سینماها ببینند.

این استودیو در حال نمایش است محافظ همسر Hitman قبل از روز انتشار رسمی برای طرفدارانی که از برنامه Snapchat استفاده می کنند. در حال حاضر بلیط های زودرس برای جمعه ، 11 ژوئن و شنبه ، 12 ژوئن در سراسر کشور در بخش برنامه فیلم بلیط های اتم پیش از اکران گسترده آن در 16 ژوئن موجود است. تئاترهای AMC دسترسی زودهنگام به فیلم را در انتخاب مکانها نیز.

دیدن کمی قبل از اکران یک فیلم همیشه احساس خوبی است و Lionsgate از طریق همکاری با Snapchat و AMC Theatres این اتفاق را می افتد. برای یافتن بلیط از طریق Snapchat ، به زبانه ای که در سمت راست نماد دوربین قرار دارد و دو سر آن قرار دارد ، بروید و «بلیط های فیلم توسط Atom» را جستجو کنید. به مکانی در برنامه هدایت می شوید قبل از اینکه بقیه دنیا فرصت دیدن آن را داشته باشند ، می توانید بلیط محافظ همسر هیتمن را بخرید.

بادیگارد همسر هیتمن از پیروزی 2017 که رایان رینولدز بازی کرد همانطور که گفته شد بادیگارد ، مایکل برایس ، به شخصیت سموئل ال جکسون ، آدمک هیتمن ، داریوش کینکاید. در دنباله پیش رو ، سونیا کینکاید سلما هایک مایکل را برای کمک به نجات همسرش داریوش در میان محافظت از محافظت از بدنش ، به مایکل دعوت می کند. قطعاً به نظر می رسد یک فیلم سرگرم کننده پاپ کورن است که می توانید در تابستان از آن لذت ببرید. آخرین تریلر زیر را ببینید:

بادیگارد همسر هیتمن تنها فیلم اصلی است که از چهارشنبه 16 ژوئن افتتاح می شود ، اما پس از انتشار فیلم In The Heights آخر هفته قبل و Peter Rabbit 2: The Runaway در اولین آخر هفته خود. پیش بینی ها برای موزیکال فیلم سینمایی لین-مانوئل میراندا این است که به نظر می رسد موفقیت بعدی تابستان پس از A Quiet Place Part II است که از زمان آغاز همه گیری در ابتدای اخیر همه گیر ، از تعداد آخر هفته عبور کند.

برخی اکران اولیه دلار می تواند به محافظ همسر هیتمن کمک کند تا در گیشه شروع به کار کند و همچنین برای این فیلم هیاهو ایجاد کند. اگر علاقه مندان به سینما در اوایل این فیلم را دوست داشته باشند ، ممکن است علاقه به فیلم را افزایش دهند و هفته افتتاحیه بلیط های بیشتری را به بازار بیاورند. بازیگران بزرگ آن در حال حاضر یک قرعه کشی بزرگ هستند – نیازی به گفتن نیست که آنتونیو باندراس و مورگان فریمن نیز در این فیلم نقشی دارند. تقویم شما ، بنابراین دیدن آن زودتر از دیر وقت یک مزیت عالی است! به همراه محافظ همسر هیتمن که در این ماه به نمایش در می آید ، رینولدز همچنین در 13 آگوست با بازیهای هیجان انگیز فیلم 2021 در فیلم Free Guy بازی خواهد کرد.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *