چگونه جان ویک: فصل 4 به شکستن زمین در خارج از کشور کمک می کند

ما نباید به شما بگوییم که یک سال سخت برای مسافران بوده است. این دانش کاملاً رایج است ، خصوصاً که بسیاری از شهروندان ایالات متحده اکنون با کاهش سرعت همه گیر COVID-19 در فصل تابستان به “سفرهای انتقام جویانه” می روند. و همانطور که مشخص شد ، تولیدات هالیوود کمی انتقام سفر را می گیرند ، از جمله جان ویک ، ضامن معروف کیانو ریوز. چهارمین فیلم جان ویک در حال آماده شدن برای فیلمبرداری است و پیشگام پیشرفت عمده ای برای تولیدات خارج از کشور است.

جان ویک: فصل 4 از اولین فیلم هایی است که از زمان اکران در پاریس ، فرانسه فیلمبرداری می شود ویروس کرونا در اوایل سال گذشته همراه با سایر نقاط جهان به این شهر حمله کرد. این فیلم به کارگردانی چاد استاهلسکی در حال آماده سازی برای شروع فیلمبرداری در کشور پس از محدودیت های سرانجام آرامش بخش کشور اروپایی است ، در هر واریته. تقریباً 40٪ از جمعیت فرانسه اکنون حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند و بیش از 11 میلیون نفر در آنجا کاملاً واکسینه شده اند. زمان ، و اکنون فیلم Lionsgate پس از اتمام اولین واحد در برلین ، آلمان ماشه فرانسه را می کشد. فیلمبرداری پاریس دو هفته طول خواهد کشید ، از جمله عکس های خارجی توسط سن ، قبل از اینکه گفته شود بعداً به شهر نیویورک و ژاپن منتقل می شود و همچنین اگر همه چیز مطابق انتظار پیش رود.

انتظار می رود صحنه های پاریس یک بازی مهم باشند صحنه ها نیز هست. در مورد تولید هالیوود مانند جان ویک: فیلمبرداری فصل 4 در فرانسه چه چیز خوبی است که از تخفیف 30 درصدی مالیات برای فیلمهای بین المللی سود می برد ، همچنین اگر برخی از جلوه های تصویری در کشور اروپایی نیز انجام شود ، 10٪ تخفیف اضافی دارد.

کیانو ریوز پس از حوادث فصل 3 2019 – Parabellum ، نقش خود را به عنوان ضارب بسته و کت و شلوار دوباره تکرار خواهد کرد. Lionsgate پس از موفقیت در قسمت اخیر ، هم در فصل 4 و هم در فصل 5 فیلم های John Wick مورد توجه سبز قرار گرفته است ، گرچه آنها دیگر پشت صحنه فیلمبرداری نمی کنند. آخرین فیلم در تابستان 2019 با فروش جهانی 326 میلیون دلاری خرد شد ، که بلیط بازگشت از فیلم دوم در سال 2017 را دو برابر می کند.

در حال حاضر ما در مورد آنچه کیانو ریوز در تاریکی نگه داشته شده ایم نگه داشته نشده ایم ™ جان ویک در فیلم چهارم حضور خواهد داشت ، اما خواننده پاپ ، رینا ساوایاما ، در اولین فیلم سینمایی خود به او ملحق خواهد شد. جدا از John Wick: Chapter 4 ، فیلم آینده Netflix برادران Russo با بازی کریس ایوانز ، رایان گاسلینگ و Regà © -Jean Page The Gray Man نیز به زودی تولیدات مداوم خود را به دنبال برخی قوانین به روز شده توسط کشور به فرانسه منتقل می کند.

برای تولیدات هالیوود که به فرانسه می روند ، آنها دیگر مورد نیاز نخواهند بود ، اما “قبل از اینکه از هفته آینده پا به صحنه بگذارند ، هفت روز قرنطینه می شود و اجازه می دهد تا برخی از قوانین آرام تری را رعایت کنید.” علاوه بر این ، آزمایش COVID-19 در مجموعه های فرانسه مورد نیاز نیست. این دستورالعمل های نرم و نرم می تواند فیلم های هالیوودی بیشتری را در تابستان به پاریس بیاورد. جان ویک: فصل 4 قرار است در تاریخ 27 مه 2022 منتشر شود.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه وب تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *