چگونه تسا ویولت صحنه بیس بال آیکونیک گرگ و میش را با پیتر فاسینلی برای موسیقی ویدیویی خود بازسازی کرد

در طول یک سال گذشته ، گرگ و میش کلاسیک 2008 به فضای عمومی وارد شده است. بین بازگشت استفانی مایر به فیلم Midnight Sun ، یک صحنه خنده دار حذف شده و کریستن استوارت و رابرت پتینسون اکنون در حال بازی در برخی از نقش های جدید هستند. همانطور که مشخص شد ، رعد و برق می تواند در واقع دو بار برای داستان عشق خون آشام ضربه بزند. یک صحنه از این فیلم حتی به خواننده موسیقی پاپ تسا ویولت الهام بخش داده است تا به کلیپ های کالنس برای یک ویدیو موسیقی وارد شود.

اولین صحنه ای که همه ما در مورد گرگ و میش فکر می کنیم سکانس سبک سازی شده است تا اوج فیلم که در آن خانواده خون آشام ادوارد کالن یک بازی بیس بال را با هم هماهنگ می کنند و آهنگ Muse را از “سیاه چاله فوق العاده” استفاده می کنند. ادای احترام تسا ویولت به مشهور لحظه سینمایی برای “بازی ها”:

او آن را به ضربه عالی آلیس کالن رساند! CinemaBlend با Tessa Violet در مورد چگونگی گردآوری ویدیوی “بازی ها” صحبت کرد. او چگونه این ایده را پیدا کرد:

کاش این چیزی بود که علاوه بر Twilight اکنون در TikTok وجود دارد و من بسیاری از آن را دیده ام. این قطعاً در Zeitgeist وجود دارد و آن صحنه مخصوصاً شما آن را همه جا می بینید و من مثل سه mm خون آشام شیطانی در صحنه هستم ، سه نفر در lovelytheband. نمی دانم ، این دقیقاً مانند یک ایده بود و من دوست داشتم ، آیا می توانیم این کار را انجام دهیم؟ آیا مردم آن را دریافت می کنند؟ – به نظر من این خیلی خنده دار به نظر می رسید. هنگامی که یک موزیک ویدئو می سازید می توانید واقعاً به آن تکیه کنید.

هنگامی که کتاب ها و فیلم های گرگ و میش لحظه ای را سپری می کرد ، خواننده در دبیرستان بود و به لحظه های مهم فرهنگ پاپ تبدیل شد. البته این یک نسل را به اردوگاه های تیم ادوارد و تیم یعقوب تقسیم کرد. تسا ویولت در مصاحبه ما به نوبت با دوستانش یادآوری کرد ، بیش از یک دهه قبل از اینکه ویدیوی “بازی ها” زنده شود ، هر فصل را با صدای بلند برای یکدیگر بخوانید.

عنصر عظیم احیای گرگ و میش طی سال گذشته TikTok بوده است ، طرفداران اغلب به عناصر مسخره تولید فیلم مانند نحوه اجرای خون آشام ها در صحنه نگاه می کنند. تسا ویولت در مورد این ایده با مدیر خود تماس گرفت و آنها تصمیم گرفتند که “باید این کار را انجام دهند”. سپس دوباره صحنه را در کنار آهنگ او بازآفرینی کرد. تسا ویولت ادامه داد:

ما عمداً سعی در تقلید از آن عکس ها داشتیم. کارگردانان و آنها قبلاً این صحنه را یک شب در آشپزخانه خود فقط برای ضربات آفریده و آن را در توییتر قرار داده بودند و به نوعی ویروسی شد. بنابراین ، آنها با کمی تخصص در مورد چگونگی تقلید از این شات به شات وارد کار شدند. و البته مطمئناً موزیک ویدئو بیشتر است زیرا آن صحنه کوتاه تر از آهنگ است. فوق العاده سرگرم کننده بود.

در این ویدئو موسیقی ویولت به همراه گروهش و lovelytheband بازی کرد که ماه گذشته نسخه جدیدی از آن را منتشر کرد. این آهنگ در ابتدا در اولین آلبوم 2019 Bad Ideas است. در پایان این ترانه ، یک بازی کمدی خنده دار با حضور پیتر فاسینلی ، بازیگر نقش کارلایل کالن در فیلم ها وجود دارد. خواننده نحوه جذب استعداد گرگ و میش را برای پیوستن به ادای احترام خود به اشتراک گذاشت:

ما به تیم او رسیدیم و از او پرسیدیم “اوه ، آیا می خواهی این کار را انجام دهی؟” و در ابتدا او مانند او بود “شما درست گرگ و میش را مسخره نمی کنید؟” و ما دوست داریم ، “نه”! ما گرگ و میش هستیم! Peter € <

پیتر فاسینلی به وضوح نمی خواست با او به زمین بیس بال بیاید تا صحنه را شلیک کند ، اما آنها سرگرم کننده هستند که چقدر CGI در او آشکار است با یک لحظه خنده دار که در آن او می گوید که “نمی تواند باور کند که واقعاً اینجا در این مکان با او همراه است.”

ویدئوی سرگرم کننده ای که مطمئناً به مرکز تبلیغات گرگ و میش رسیده و شایع شده است بیش از یک میلیون بازدید در حال حاضر. تسا ویولت همچنین کالاهایی را برای همراهی با موضوع گرگ و میش خود منتشر کرده است ، از جمله پیراهن e € eTeam Tessa در طراحی تی شرت اصلی Hot Top آن زمان. این فقط نشان می دهد که ما به زندگی در دنیای گرگ و میش فیلتر آبی ادامه می دهیم و همه در آن رونق داریم.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *