چگونه آسیب شانه اما استون به طرز عجیبی از Cruella دیزنی سود برد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق خرید خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اما استون قرار است از سال 2016 در نقش Cruella de Vil جوان دیزنی بازی کند. اما به هر حال ، همانطور که بالاخره بازیگر La La Land هنگام لغزش و شکستن شانه ، مجبور شد پا به صحنه بگذارد و کلاه گیس سیاه و سفید را بپوشد. در آن زمان ، گزارش ها در مورد اینکه تصادف Stone چگونه ممکن است تأثیر منفی بر پیش درآمد زنده داشته باشد ، منتشر شد. همانطور که به نظر می رسد ، این یک مبدل بود.

هنگامی که CinemaBlend در کنفرانس مطبوعاتی مجازی Cruella دیزنی با جنی بیون ، طراح لباس حضور داشت ، او تقریباً اما استون را برای سقوط نابهنگام جشن گرفت ، به یک دلیل محکم بود این چیزی است که Beaven گفت:

ما در ابتدا فقط 10 هفته آمادگی داشتیم. ما شش هفته اضافی به دست آوردیم زیرا اما استون از ناحیه شانه دچار آسیب دیدگی جزئی شد که نیاز به استراحت و بهبودی زیادی داشت که باعث نجات جان ما شد. و ما روزانه او را برکت می دهیم. بنابراین ما در واقع شانزده هفته آمادگی داریم. و البته ، مطمئناً شما در حال کار در برنامه فیلمبرداری هستید زیرا فقط همیشه می توانید ، طبق برنامه کار می کنید. شما ابتدا پایان فیلم یا ابتدا پایان برنامه را انجام نمی دهید. شما باید به کار خود ادامه دهید.

اما استون در واقع به جنی بیون ، طراح لباس کرولا ، به دنبال دستورات پزشک برای چند هفته در تابستان 2019 وقت فیلمبرداری داد. مشتری برنده اسکار این چالش را داشت که تعداد زیادی ظاهر برای مد لباس دیزنی و رقیبش در فیلم ، بارونس Emma Thompson ، همراه با خطوط اصلی مد در طول فیلم به نمایش بگذارد. مد Beaven اساساً یکی دیگر از بانوان برجسته Cruella است و برای آماده سازی این ظاهر به مقدار باورنکردنی کار لازم بود.

هنگامی که خبر آسیب دیدگی شانه اما استون منتشر شد ، در ابتدا بود اعتقاد داشت که این بازیگر هنگام شرکت در یک کنسرت دیدار Spice Girls از شانه های یکی از دوستانش افتاده است. استون یکی از طرفداران پرطرفدار گروه دختران است و خود بی بی ادویه ، اما بانتون ، درست قبل از اعلام آسیب دیدگی ، عکسی را با او در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. بعداً این خبر با گزارش مردم مبنی بر لیز خوردن او روی زمین در خانه کسی تکذیب شد.

اگرچه به نظر نمی رسد که حداقل برای طرفداران یک فیلم ، حداقل در کنار جنی بیون ، این یک برکت بود. برخی از ظاهرهای جسورانه Cruella را در تریلر زیر ببینید:

Cruella در اواخر این ماه به سینماها و دیزنی + دسترسی برتر می آید ، دقیقاً مانند رایا و آخرین اژدها. با استفاده از این لینک می توانید در Disney + ثبت نام کنید.

جنی بیون بیش از 40 سال است که طراح لباس است و قبلاً لباس فیلم هایی مانند Gosford Park ، Robert Downey Jr’s Sherlock Holmes و The سخنرانی کینگ. در طول کنفرانس مطبوعاتی ، او همچنین در مورد چگونگی رتبه بندی فیلم در میان دیگر کارهای اصلی خود با موارد زیر صحبت کرد:

من فکر نمی کنم [کرولا] بزرگترین چالش من بود. من می گویم ماد مکس به این دلیل بود که آنجا خیلی از منطقه راحتی من خارج شده بود. چون آنجا خیلی از منطقه راحتی من خارج شده بود. اما این کار عملاً یک حرفه کاملاً جدید را برای من ایجاد کرد زیرا من با انجام تعداد زیادی از درام های دورهمی دوست داشتنی ، به ویژه نوع انگلیسی دوره سنی ویکتوریا و اقتدار. فکر می کنم مردم کمی تعجب کردند که من می توانم دنیای پس از آخرالزمانی را به طرز ناپسندانه ای مقابله کنم. استلا هنگامی که تلاش می کند در صنعت مد در ˜70s لندن نام خود را بدل کند ، به Cruella de Vil تبدیل می شود. این فیلم در تاریخ 28 مه به سینماها و Disney + Premier Access وارد می شود.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه وب همه نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *