چقدر نگهبانان کهکشان جلد دارد. اسکریپت 3 تا اینجا تغییر کرده است؟ در اینجا آنچه جیمز گان می گوید

مدتی است – مدت زیادی است که از Guardians of the Galaxy Vol. 2 سینما اکران شد این بدان معناست که مدت زیادی است که نویسنده و کارگردان جیمز گان کار روی فیلمنامه Guardians of the Galaxy Vol را آغاز کرده است. 3 ، نیز با توجه به آنچه در مورد دنیای سینمایی مارول در حال پیشرفت می دانیم ، ممکن است به نظر برسد که داستان سوم قسمت باید تا به حال تغییرات بسیار بزرگی را متحمل شده باشد. اما حتی اگر فیلم تا سال 2023 روی پرده سینماها نرود ، به نظر می رسد جیمز گان چندان نگران تجدید نظرهای اساسی نیست.

سفر جیمز گان با نگهبانان به گفته خودش ، مجموعه گلکسی بسیار احساسی بوده است. پس از اخراج از جلد. 3 به دنبال واکنش های ناشی از توییت های قدیمی خود ، او مجددا استخدام شد (پس از ایجاد شغل در راس گروه خودکشی). همه این عوامل نقش داشته اند که چرا مدت زیادی طول کشید تا جلد سوم مجموعه MCU از کار بیفتد.

در زمان پس از جلد. 2 منتشر شد و در حال حاضر ، بسیاری از موارد روی صفحه در MCU اتفاق افتاده است – از جمله Endgame ، که شامل چندین شخصیت Guardians بود. با این حال ، جیمز گان اخیراً به هالیوود ریپورتر گفت که با وجود فاصله طولانی غیرمنتظره بین فیلم های دوم و سوم ، از نظر خط اصلی داستان تغییر چندانی نکرده است:

هزار پیش نویس انجام داده ام ، مثل همه چیز مجبور بودم اما نه ، هیچ چیز مطابق آنچه در مارول اتفاق افتاده ، از نظر آن جدول زمانی تغییر نکرده است. اوضاع تغییر کرده است زیرا فکر می کردم ، “خوب ، این فیلم را به یک فیلم بهتر تبدیل می کند.” در واقع ، من امروز این کار را انجام می دهم. من امروز صبح روی فیلمنامه کار می کنم. بنابراین من همیشه با چیزهای کوچک بازی می کنم تا فیلمنامه بهتر شود ، اما از زمانی که فیلمنامه را برای اولین بار نوشتم چیزی تغییر نکرده است. اما من پایان بازی Endgame را می دانستم ، بنابراین برای من یک راز نبود.

تا کنون ، ما جزئیات زیادی در مورد آنچه انتظار داریم در Guardians of ببینیم نداریم. Galaxy Vol. 3. در سال 2019 ، کریس پرت در مورد آن بسیار هیجان زده به نظر می رسید – و با دانستن این که خیلی تغییر نکرده است ، به نظر می رسد هنوز می توان انتظار داشت که به قول خودش زنجیره ای باشد. </ € بنابراین طرفداران که به دنبال ارتباط گسترده تری با MCU هستند ممکن است بخواهند انتظارات خود را خنثی کنند.

ما قطعاً سرنخ های بیشتری برای جلد دریافت خواهیم کرد. 3 وقتی The Guardians of the Galaxy Holiday Special در دسامبر 2022 به دیزنی پلاس رسید ، زیرا جیمز گان به صراحت گفت که مستقیماً به فیلم بعدی متصل می شود. نگهبانان کهکشان جلد. 3 سرانجام در 5 مه 2023 به سینما می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *