چرا کار یک جاش دوهامل برای جوشاندن جنیفر لوپز در عروسی تفنگ ساچمه ای “رویایی” بود

به نظر می رسد در روزهای آغازین تولید کمدی اکشن جنیفر لوپز ، Shotgun Wedding ، “کابوس شبانه” کلمه ای است که خلاصه درام لحظه آخری را نشان می دهد که آرمی چکش پروژه را ترک می کند. اما در مقابل آن رسوایی غیرمنتظره ، بازیگران الهام گرفته شده از آلوم ترانسفورمرها ، جاش دوهامل ، به جای وی ، انتخاب شدند. به نظر می رسد این تغییر کار کلاهبرداری را انجام داده باشد ، زیرا نظرات دوهامل در مورد همکاری با لوپز گفته است که بین دوستی آنها و مکانهای عالی عکسبرداری ، یک رویا بود که با او در این پروژه همکاری کنم.

در صحبت با ET به افتخار سریال جدید Netflix خود ، میراث مشتری ، این بازیگر هنگام تجربه عروسی شاتگان چیزی به جز احساس خوب نداشت که گزارش دهد. به طور طبیعی ، هنگامی که شما برای بازی در کنار جنیفر لوپز در یک کمدی اکشن انتخاب می شوید که یک عروسی مقصد به یک مسابقه بزرگ اسلحه تبدیل می شود ، به نظر می رسد که به خودی خود سرگرم کننده خواهد بود. اما همانطور که جاش دوهامل در این مصاحبه توضیح داد ، این تنها آغاز کار بود:

این یکی از سرگرم کننده ترین تجربیاتی بود که در تیراندازی یا کار در این تجارت داشته ام. اول از همه ، ما در جمهوری دومنیکن هستیم ، که کاملا زیبا است. جن یک رویا بود که با او کار می کرد ، او کاملاً طرفدار این پروژه بود و کاملاً عاشق این پروژه بود.

انتخاب بازیگران Duhamel در عروسی شاتگان عملاً به آسمان فرستاده شد ، زیرا گزارش شد که وی در این نقش بازی می کند ابتدای فوریه با پایان یافتن فیلم در اواخر همین ماه ، این یک معجزه ساعت یازدهم بود که به نظر می رسید برنامه فیلمبرداری کارگردان جیسون مور را در مسیر درست نگه داشته است. در حالی که فیلم در اواخر ماه آوریل پیچیده شده بود ، به نظر می رسد سرعت بسیار خوبی به عروسی شاتگان کمک کرد تا روند کار را برافروخته کند.

البته این امر به افرادی که مانند جاش دوهامل و جنیفر لوپز هنگام ساخت با یکدیگر کنار می آیند نیز کمک می کند. یک فیلم مطمئناً ، دوهامل تا حدی تجربه سریع و سرگرم کننده عروسی Shotgun را دوست خوب بودن با همبازی خود می داند. هرچند بقیه یک دستورالعمل است که نمی توان آن را شکست ، زیرا او با افتخار از کل تیم به عنوان دلیل مهم دیگر جمع شدن همه نام برد:

ما رابطه بسیار خوبی داشتیم. من او را برای همیشه می شناختم بنابراین آسان بود که قفل شویم. خدمه ، بازیگران ، ما یک بازیگر عالی داریم و جیسون مور ، کارگردان ، یکی از موقعیت هایی بود که همه چیز کاملاً مناسب بود. من از روشی که رخ داده بسیار افتخار می کنم و نمی توانم منتظر بمانم تا همه چیز جمع شود.

به نظر می رسید که سرنوشت در عروسی شاتگان لبخند می زند ، زیرا کل سناریو احتمال از بین رفتن دارد خیلی سریع اما به لطف جاش دوهامل که در کنار دوستش جنیفر لوپز قرار بود بازی را به زمین بیندازد ، به نظر می رسد که نمی تواند نرم و صاف باشد. این داستان زیبایی است ، اما به نوعی واقعیت این است که عروسی Shotgun تا 29 ژوئن 2022 از راهرو پایین نمی رود کمی ناامید کننده باشد.

اگر اتفاقاً جاش باشید طرفدار Duhamel ، اخم نکن. او را می توان در بازیگران باشکوه Netflix Legacy ژوپیتر مشاهده کرد ، که پرواز خود را در 7 مه انجام می دهد و کل فصل اول را رها می کند. اگر هرگونه تسلی باشد ، کمدی عروسی دیگر جنیفر لوپز ، با من ازدواج کن ، در 11 فوریه 2022 به نمایش در می آید. خیلی زودتر نیست ، اما مطمئناً چیزی است.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *