چرا پیتر فاسینلی از گرگ و میش دوست دارد شوخی کند که “این نقش را با قیمت 29.99 دلار خریداری کرد”

تیم کارلایل کسی هست؟ دکتر و خون آشام پیتر فاسینلی پدر ارباب خانواده کالن در حماسه گرگ و میش بود. این بازیگر نقش شخصیتی را كه استفانی میر خلق كرده بود را به عنوان یك سه راهی بازی كرد ، اما راه او برای خنثی كردن نقش به همان اندازه تمیز نبود كه كارلایل روی صفحه ظاهر شد. فاسینلی دوست دارد به خاطر یک هدیه بی نظیر که تصمیم گرفت کارگردان کاترین هاردویک را در زمان مناسب بفرستد ، شوخی کند که این نقش را خریداری کرده است.

پیتر فاسینلی در ابتدا علاقه ای به ساخت یک فیلم “فیلم خون آشام” نداشت. مامور تماس گرفت ، اما بعد تصمیم گرفت گرگ و میش استفنی مایر را باز کند. وی در حالی که در پادکست در لیست با برت گورسکی صحبت می کرد ، اظهار داشت که او یک شب کتاب را خوانده و در تست بازیگری برای نقش کارلایل پریده است. در ابتدا ، او نقش را دریافت نکرد ، همانطور که به اشتراک گذاشت:

فهمیدم آنها پیشنهادی به شخص دیگری داده اند و من دست و پا می زنم. من مثل این بودم ، “مرد ، من فکر می کردم می خواهم آن یکی را دریافت کنم.” “اما ، آنها با بازیگری رفتند که مثل 10 سال بزرگتر بود ، زیرا آنها نگران بودند که اگر من خیلی جوان باشم ممکن است عجیب به نظر برسد” … اما این بخشی از کتاب بود – در کتاب او در واقع 23 سال بود.

پیتر فاسینلی در اوایل 30 سالگی بود ، وقتی گرگ و میش تولید می شد ، اما در ابتدا تصمیم گرفته شد که کارلایل کالن کمی پیرتر است بنابراین احساس می کند بیشتر شبیه یک پدر است. این کتاب دقیق نبود ، اما نقش مشخصاً برای Facinelli در نظر گرفته شده بود. به گفته وی:

من در یك ممیزی حضور داشتم و این كتاب را دیدم كه در آن 50 سال ساخت خون آشام در هالیوود نوشته شده است … من مجبور شدم آن را ردیابی كنم زیرا چاپ آن تمام نشده بود ، اما من ارسال كردم کتاب را به او داد و من گفتم ، “هی ، متاسفم که نتیجه نگرفت. امیدوارم ، ما روی چیز دیگری کار کنیم امیدوارم این به شما الهام بگیرد تا یک فیلم خون آشام عالی بسازید. و من آن را برای او ارسال کردم. من نمی دانستم که بازیگری که افتاد ، در همان روزی که او افتاد ، کتاب من را گرفت. و بنابراین تولیدکنندگان مثل این بودند که او نمی تواند این کار را انجام دهد ، یا معامله اش به هم خورد یا شاید کار دیگری یا کار دیگری پیدا کرد و آنها گفتند بعد می خواهی به چه کسی بروی؟ و او مثل این بود ، “نمی دانم ، در مورد پیتر فاسینلی چطور؟” بنابراین من همیشه با کاترین شوخی می کنم که آن نقش را 29.99 دلار خریداری کردم.

حالا آن شانس یا سرنوشت را بخوان ، اما پیتر فاسینلی واقعاً نقش خود را در Twilight با آن هدیه عالی برای کاترین هاردویک پیش از ساخت فیلم به دست آورد. فیلم وقتی کتاب میز قهوه خوری توجه او را جلب کرد و او را به یاد نقشی از دست داد در اتاق انتظار بود. البته ممکن است او بدون کتاب 30 دلاری بتواند آن را به دست بیاورد ، اما همانطور که توضیح داد ، واقعاً به او این امکان را داد تا خودش را از سایر بازیگران کارلایل کالن جدا کند.

کارلایل کالن خون آشامی تقریبا 400 ساله که بنیانگذار المپیک کوون متشکل از اسمه ، امت ، آلیس ، ادوارد ، جاسپر و روزالی می شود. برخلاف اکثر خون آشام ها ، او روزانه به عنوان پزشک با خون انسان کار می کند و خانواده اش را ترغیب می کند تا “گیاهخوار” شوند. این شخصیت صدای عقل در Cullen Clan است و در تمام فیلم های گرگ و میش دارای قوس محوری است. .

سال ها بعد ، پیتر فاسینلی به بازی در فیلم گرگ و میش افتخار می کند ، پس از انتشار کتاب خورشید نیمه شب توسط استفنی میر (با وجود این که مسئله سنی را نیز تصدیق می کند) علاقه خود را برای بازگشت به این نقش به اشتراک گذاشت . او همچنین به تازگی برای یک موزیک ویدیو که صحنه نمادین بیس بال را بازآفرینی می کند ، کار خود را انجام داده است.

در سال گذشته شاهد تجدید حیات زیادی در مورد دارایی خون آشام بوده ایم ، یعنی اختصاص یک طرف کامل TikTok به طرفداران گرگ و میش کتاب و فیلم. آخرین پروژه پیتر فاسینلی The Vanished است که اکنون در Netflix پخش می شود.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه وب همه نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *