چرا پل فیگ احساس می کند که ساقدوش عروس ها بعد از یک دهه هنوز کار می کنند

فیلم ها ، در بیشتر موارد ، همیشه سن خوبی ندارند. اگرچه تشخیص چیزی مانند Bridesmaids کارگردان Paul Feig به عنوان یک کار کلاسیک در ساخت آسان است ، اما هنگام ساخت فیلم فوق العاده دشوار است که این نوع تمایز را پیدا کنید. اما در اینجا ما هستیم ، با گذشت یک دهه از میراث سرشار از موفقیت شگفت آور جهانی ، و فیلمنامه آینده بارب و استار برو به طراحان ویستا دل مار کریستن ویگ و آنی مومالو همچنان به همان اندازه تیز و هیستریک است. رهایی. اگر از آقای فیگ بپرسید که چرا این واقعیت دارد ، او به شما خواهد گفت که همه چیز در مورد یک عامل مهم است: قابلیت بازپرداخت بودن.

من اخیراً افتخار صحبت کردن با پل فیگ را به افتخار فرود آمدن ساقدوش عروس داشتم یک خانه استریم منحصر به فرد در Peacock ، درست به موقع برای جشن 10 سالگی آن. در حالی که اکثر مردم فیلم را به روز تازه اکران و خنده دار می دانند ، سوال بزرگی که هرکسی می پرسد این است که دقیقاً چرا؟ طبق گفته خود آقای فیگ ، طبیعت بی انتها ساقدوش عروس از موارد زیر ناشی می شود:

این یک داستان کاملاً جالب است. با وجود پنجره لباس پوشیدن همه چیزهای دیوانه ای که در آن اتفاق می افتد ، در قلب آن ، این در مورد شخصی است که زندگی او به نوعی از ریل خارج شده است ، و تنها چیزی که آنها دارند بهترین دوستشان است. ناگهان ، به نظر می رسد که آنها دوست صمیمی خود را به کسی که احساس می کند خیلی بیشتر با هم هستند و بهتر از آنها هستند ، از دست خواهند داد. این یک چیز بسیار قابل قبول است ، و آنچه که ما قصد داشتیم با آن داستان کاملاً منطقی و قابل گفتگو انجام دهیم این است که آن را به نوعی خشن ترین شکل ممکن بیان کنیم. باز هم ، فکر می کنم همه مردم صحنه لباس فروشی و همه چیزهای ظالمانه را به خاطر می آورند ، اما اگر شما آن پایه ، آن هسته ، که تقریباً یک فیلم دراماتیک است را در زیر آن ندارید ، فکر نمی کنم به همان اندازه برای مردم معنی دارد. اگر این فقط یک عده شیطان بود ، پس از آن به نوعی راه کمدی های دیگر که فقط در اطراف هستند وجود دارد اما به اندازه ما تماشا نمی شود.

فروشگاه لباس صحنه مطمئناً مثالی از این مسئله است که در وهله اول Bridesmaids یک فیلم به یاد ماندنی است. بازیهای شیطانی وحشیانه ای که در طول سفر سریع و خنده دار به عروسی لیلیان (مایا رودولف) انجام می شود ، واقعاً به اندازه کافی ظرافت آور است که می تواند تأثیرگذار باشد. با این حال ، شوخ طبعی صرفاً قرار دادن کریستن ویگ ، آنی ، ملیسا مک کارتی مگان یا دیگر شخصیت های ساقدوش عروس در موقعیت هایی نیست که برای شخصیت آنها معنایی ندارد.

< این رویکرد اصلی است که سکانسهای مختلفی را تغییر می دهد که تقریباً به فیلم 2011 راه پیدا می کند ، مانند یک نمایش طولانی "لیلیان مرده است" یا صحنه بزرگ تاریخ کور که پل رود از آن فیلم گرفته است ، اما از آن کنار گذاشته شد محصول نهایی صحنه دیگری که هنگام صحبت در مورد بی انتهای قابل رویت عروس ساقدوش عروس به وجود آمد ، لحظه ای بود که به آنی ، مضطرب پرواز ، مقداری دارو و مقداری اسکاچ می دهند تا ملایم شود. این ترکیب تأثیر مطلوبی دارد و شخصیت اصلی ما را به عنوان یک مهمانی کاملا صادق و کمی تهاجمی نشان می دهد. نتایج به خودی خود بیان می کند:

در نسخه ای کمتر از ساقدوش عروس ، آنی از دسته خارج می شد و به یک نوع رفتار هیستریونیک می رفت. لحظه ای فراتر از این بود که بسته به اینکه کی باشید ، یا فرود می آمدید یا اینکه نمی رسیدید. اما با درک پل فایگ از کمدی و همچنین همکاری وی با تهیه کننده جاد آپاتوو و نویسندگان کریستن ویگ و آنی مومالو ، ساقدوش عروس یک لحظه خنده دار را به خاطره ای ماندگار از شوخ طبعی بسیار انسانی تبدیل کرد.

پل خود فیگ حتی اشاره کرد که رفتار آنی در صحنه فقط با استفاده از دارو و کلید اسکلت الکلی که توسط دوستانش داده شده است ، باز می شود. دقیقاً مانند وقتی که به صحنه بدنام مغازه لباس نزدیک شد ، به هیچ شخصیتی رفتاری داده نشد که در شرایط عادی قبلاً طبق آن رفتار نکنند. عزت قابل رویت ، روز را برنده می شود و به نوبه خود ، Bridesmaids شخصیت هایش را دوست داشتنی تر و حتی تماشای آنها را بامزه تر می کند.

درست همانطور که آنی در تهیه شیرینی در کیک بیبی ، پاول فیگ و تیم عروس خانم مراقبت ویژه ای کرد فیلمی ساخته است که آزمون زمان را تحمل می کند. فقط با استفاده از بهترین مواد تشکیل دهنده ، و حتی پیش بردن یک قاتل مطلق استعداد کمدی برای نقش های بزرگ و کوچک ، همه م componentلفه ها با دقت اندازه گیری شده و ترکیب شدند تا شورشی خنده دار ایجاد کنند.

اگر می خواهید ده سالگی Bridesmaids را جشن بگیرید ، طاووس اکنون فیلم را به طور انحصاری پخش می کند. از آنجا که فیلم در نیمه راه روزی است که می توان آن را رسماً کلاسیک نامید ، مطمئناً طرفداران جدید زیادی به دلیل این اتفاق راحت به این اتفاق می پیوندند. بنابراین اگر شما یک شب سینما را میزبانی می کنید ، چه مجازی باشد و چه با خیال راحت به صورت حضوری جمع شده باشید ، اکنون این گزینه را دارید که آن را به یک شب عروس خانم تبدیل کنید! فقط مراقب باشید که هنگام استقرار برای لذت بردن از کجا می خواهید بیرون بیایید.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *