چرا ویل کیلمر با وجود نفرت از ایده در ابتدا به Top Gun پیوست

فکر کردن به یک تفنگ بالا بدون ماوریک تام کروز و یخچال وال کیلمر دشوار است ، در حالی که کارگردان کلاسیک 80 ساله تونی اسکات را به محبوب ترین فیلم محبوب خود تبدیل می کند. از رقابتی که هم بازیگوش بود و هم بحث برانگیز بود ، به دوستی ای که در نبرد ایجاد شده بود ، این واقعیت که کیلمر در ابتدا نمی خواست فیلم را انجام دهد ، باعث می شود فیلم ما از توافق خارج شود. و می توانید از خود اسکات تشکر کنید ، زیرا در نهایت لمس او بود که ویل کیلمر را ممن کرد. فیلم های خانگی و همچنین چند نکته جالب در مورد رابطه اولیه او با فیلم. در ابتدا ، ویل کیلمر با نقش الاغ هوشمند ستوان تام “Iceman” Kazansky ، به دلیل نقشش در فوق راز پارامونت ، با ستوان پیت میچل به همان اندازه تام کروز رقابت داشت. اما همانطور که در کلمات خودش ، که توسط پسرش جک روایت می شود ، صحبت شد ، وال توضیح داد که چگونه احساساتش نسبت به آن فیلم به این شکل تغییر کرده است:

باور کنید یا نه ، من در ابتدا نمی خواستم Top Gun انجام دهم به به نظرم فیلمنامه احمقانه بود و از جنگ طلبی در فیلم خوشم نمی آمد. اما من با استودیو قرارداد داشتم ، بنابراین واقعاً انتخابی نداشتم. این دید و رنگارنگ کارگردان تونی اسکات بود که کل تجربه را لذت بخش کرد. فریب نخوردن آن بسیار دشوار بود.

واقعاً اجتناب ناپذیر است که تاپ گان تا چه اندازه ، آن را دوست داشته یا از آن متنفر بوده است ، یک ابزار استخدام م effectiveثر برای نیروی دریایی در گذشته. این حقیقت حتی بخشی از نحوه میراث کارگردان جوزف کوسینسکی ، Top Gun: Maverick است که دسترسی بی سابقه ای برای ساخت دنباله مورد انتظار طولانی مدت با واقع بینی واقعی پیدا کرد. اما همچنین نمی توان انکار کرد که از طریق وال کیلمر ، تام کروز و بقیه هوانوردان فریبنده فیلم ، به لطف دیدگاه صاف تونی اسکات در مورد منطقه خطرناک ، عصر جدیدی از سردی آغاز شد.

حتی تحت تعهدات تعهداتی قراردادی ، وال کیلمر سعی کرد نقش Top Gun را با بمباران هدفمند ممیزی خود از دست بدهد. همانطور که او در خاطرات خود توضیح داد ، من هاکلبری شما خواهم بود ، همه چیز از انتخاب کمد لباس تا تحویل خط او به این معنی بود که تونی اسکات را از انتخاب بازیگر دور کند. اما به خاطر او و تاریخ سینما ، اسکات طعمه ای انتخاب نکرد و کیلمر در نقشی که به شهرت او کمک می کرد انتخاب شد. کیلمر و تام کروز با استفاده از رقابت شخصیت های خود برای ادامه عمل در پشت صحنه ، در عین حال دوستان بسیار خوبی نیز می شوند. و در نهایت ، میراث تاپ گان سرانجام باعث شد کیلمر قوی ترین فیلمهای دهه 180 را به خود اختصاص دهد ، زیرا به اعتراف خودش ، او خود را برای نقشی در بازی Top Gun: Maverick التماس کرد. با پیروزی کامل ، این شخصیت در دنباله این ماه نوامبر باز خواهد گشت و به عنوان یک دریاسالار چهار ستاره ، نه کمتر.

گاهی اوقات ، فرصتی که ما فکر می کنیم ناسازگاری کامل است ، به فرصتی تبدیل می شود. یک عمر. از طریق غرایز تونی اسکات ، تعهدات قراردادی وال کیلمر به یک نسخه کلاسیک تبدیل شد که تا به امروز او را دنبال می کند ، زیرا خلبانان هنوز دوست دارند هر زمان که او را در فرودگاه می بینند از علامت تماس او استفاده کنند. ماجراهای مستمر Iceman و Maverick در 19 نوامبر 2021 به روی پرده سینما می رود ، همانطور که Top Gun: Maverick به آسمان می رود. در همین حال ، شما در حال حاضر می توانید Val را تماشا کنید ، که از طریق Prime Video آمازون پخش می شود.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص). همچنین با متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *