چرا مأموریت شدید تام کروز: رانت غیرممکن ظاهراً بازیگر مومیایی جیک جانسون را شگفت زده نکرد

در دسامبر 2020 ، تام کروز در Mission: Impossible 7 ضبط شد که در لندن به خاطر عدم رعایت پروتکل های ایمنی COVID-19 بر سر دو خدمه فریاد می زد. شایعه فاش شده واکنش های متفاوتی را از سوی مردم به دنبال داشت ، اما جیک جانسون ، که در کنار کروز در مومیایی 2017 اجرا کرد ، از شنیده های او شگفت زده نشد. این به این دلیل است که او به طور مستقیم دید که مردی که دو دهه و نیم در نقش ایتن هانت بازی کرده است چقدر شدید است.

جیک جانسون در نقش نیک مورتون از تام کروز در نقش کریس ویل بازی کرد مومیایی ، فیلمی که قرار بود فرنچایز Universal Picturesâ Dark Universe را آغاز کند. جانسون در مصاحبه ای با The Daily Beast خاطرنشان کرد که در فیلم مومیایی “تردید” کرده است زیرا او کروز را یک شخصیت ترسناک می داند ، مخصوصاً در مورد انجام سکانس های اکشن. بازیگر دختر جدید با شنیدن صدای Mission: Impossible 7 همان اشتیاق را تشخیص داد. به قول جانسون:

او مردی قوی است. او برای سرگرمی تماشاگران آنجاست و مایل است واقعاً خود را در این راه به خطر بیندازد. و اگر همه چیز راجع به آن نیستید ، برانکو را از پا در می آورید.

بازی تام کروز در Mission: Impossible 7 مجموعه ظاهراً از دیدن دو خدمه نشأت گرفته است. اعضایی که در فاصله دو متری یکدیگر ایستاده اند ، در نتیجه قوانین فاصله اجتماعی وضع شده را نقض می کنند. ظاهراً 50 نفر در نزدیکی این آتش سوزی حضور داشتند و در حالی که برخی از افرادی که در Mission: Impossible 7 کار می کردند به طور ناشناس به دفاع از کروز آمدند ، طبق گزارش دیگر اعضای خدمه پس از اولین u € u € در ماه مه ، کروز اعتراف کرد که در مورد این وضعیت احساساتی است ، زیرا نمی خواست تولید فیلم های Mission: Impossible 7 و Mission: Impossible 8 (دو فیلم پشت سر هم فیلمبرداری می شوند) را تعطیل کند زیرا مردم نبودند. از قوانین پیروی نمی کنید.

مدت کوتاهی پس از فاش شدن صدای طغیان تام کروز ، تصمیم گرفته شد تولید Mission: Impossible 7 early € اوایل تعطیلات تعطیل شود و فیلمبرداری در ژانویه از سر گرفته شود. سپس در ماه ژوئن ، پس از مثبت شدن آزمایش یک نفر از خدمه برای COVID-19 ، تولید باید به مدت دو هفته متوقف می شد. در مورد جیک جانسون ، او همچنین لحظاتی را در مومیایی به یاد آورد که متوجه شد کروز در مورد آسیب رساندن به خود به هیچ عنوان تقلب نمی کند:

ما با هم از روی ساختمان ها پریدند که منفجر شد. ما در یک ساختمان سه طبقه بودیم که فرو ریخت و من به پشت روی زمین نشستم و به او گفتم که مشکلی پیش آمده است چون من آسیب دیدم. و او گفت ، “مصدوم یا آسیب دیده؟” من گفتم ، “تفاوت” در چیست؟ “و او می رود ،” آیا می توانید دوباره بروید یا چیزی خراب شده است؟ “و” من دوست داشتم ، “نه ، منظورم این است که می توانم دوباره بروم.” سپس او می رود ، “بنابراین شما آسیب دیده اید. البته شما صدمه دیده اید شما از یک ساختمان سه طبقه سقوط کردید.

پس از اجرای فوق العاده و انتقادی مومیایی در تابستان 2017 ، برنامه های Dark Universe کنار گذاشته شد و Universal بر ارائه ویژگی های مستقل بر اساس دارایی Universal Monsteres ، با The Invisible Man در سال 2020 شروع می شود و در سالهای آینده با پروژه هایی مانند Bride of Frankenstein ، راه اندازی مجدد Wolf Man به رهبری رایان گاسلینگ و Renfield با بازی Nicholas Hoult ادامه می یابد. در حالی که کروز هنوز مشغول دو فیلم ماموریت غیرممکن بعدی است ، جیک جانسون در حال حاضر در فیلم سوار عقاب بازی می کند ، صدای خود را به سری انیمیشن های آینده Netflix Lost Ollie وام داده است و انتظار می رود که در نقش Peter B. Parker برای Spider- بازی کند. Man: Into the Spider-Verse 2.

قرار است این فیلم متحرک در وب سایت در 7 اکتبر 2022 اکران شود ، اما قبل از آن ، تام کروز را در نقش ایتن هانت برای فعالیت دوباره خواهیم دید. ماموریت: غیرممکن 7 در 27 مه 2022. برنامه زمانبندی اکران 2022 ما را بررسی کنید تا بفهمید فیلم های دیگر سال آینده اکران می شوند.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who افسانه او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *