چرا لحظه بزرگ دکتر استرنج در مرد عنکبوتی: به هیچ وجه تریلر خانه مشکوک نیست

اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد و طرفداران بالاخره تصوری از فیلم مورد انتظار Marvel درباره آن دارند. هویت مخفی مرد عنکبوتی اکنون در پی وقایع دور از خانه به اطلاع عموم می رسد و با توجه به این که زندگی پیتر پارکر به شدت تحت تأثیر این راز قرار گرفت ، به سراغ شخصی رفت که به نظرش آنقدر قدرتمند بود که شانس خود را معکوس کند. پیتر به خانه دکتر استرنج می رود و او را متقاعد می کند تا طلسم کند که باعث می شود همه مردم جهان فراموش کنند که او مرد عنکبوتی بوده است. برخورد پیتر پارکر با چندجهانی و درگیری با اشرار برجسته دیگر فیلم های مرد عنکبوتی که این پیتر هرگز بخشی از آن نبود. من همه در حال سوار شدن هستم ، اما مطلقاً چیزی مشکوک در مورد فرض وجود دارد. به طور خاص ، چرا دکتر استرنج این طلسم را انجام داد؟ بیایید به همه موارد زیر بپردازیم ، و همچنین برخی نظریه ها را که توسط این تریلر فوق العاده ارائه شده ، حدس بزنیم.

استفن استرنج در یادگیری نحوه به کار بردن جادو به عنوان یک جادوگر دردهای فزاینده ای داشت ، اما این کار طول نکشید. او مشتاق منطق و اخلاق کاری اش بود تا او را به یک تاکتیک حساب شده تبدیل کند که می تواند بر دشمنان با تجربه بیشتر مانند کائسیلیوس و دوراممو غلبه کند. این مردی است که با جدیت تمام تلاش کرد تا نتیجه ای را پیدا کند که به انتقام جویان کمک کرد تا ثانوس را شکست دهند. همه چیزهایی که در مورد دکتر استرنج تا به اینجا آموخته ایم این است که او به مسائل زیادی فکر می کند.

این واقعیت که استفان استرنج موافقت کرد که برای مرد عنکبوتی طلسم کند ، حتی به اصرار وونگ مبنی بر عدم انجام این کار. ، مشکوک است مطمئناً دکتر استرنج متکبر و بیهوده شناخته شده است ، اما حتی نباید در انجام چنین جادویی به او خطر گفته شود. مشکل پیتر مسخره است ، اما آیا این چیزی است که آنقدر بد است که طلسم جادوگر تنها راه حل است؟ آیا این واقعاً ارزش چنین اندازه گیری شدید را دارد؟

حتی اگر چنین بود ، مطمئناً دکتر استرنج فکر می کرد که قبل از دخالت پیتر ، قوانین جادو را آموزش دهد. باز هم می گویم که جادو چیزی نیست که در دنیای مارول با آن سهل انگاری شود و کسی مانند استرنج باید آن را به خوبی هر کس دیگری بداند. این حرکت برای من بسیار بی شخصیت است و نه مانند دکتر استرنج که آخرین بار در انتقام جویان: پایان بازی دیدیم. تقریباً من را زیر سوال می برد که آیا این دکتر واقعی استرنج است یا نه ، اما سعی می کنم با نظریه های توطئه خیلی دور نروم.

همانطور که گفته شد ، وانگ (که در شانگ نیز ظاهر می شود -Chi and the Legend of the Ten Rings) عمداً به دکتر استرنج در مرد عنکبوتی هشدار داد: تریلر هیچ راهی به خانه ندارد که طلسم را انجام ندهد و افزود که “بسیار خطرناک” است. بی احترامی به وونگ نیست ، اما بیایید به یاد داشته باشیم که او با چه کسی صحبت می کند. استفان استرنج در موقعیتی که قرار است یک جادوگر معمولی باشد به دست نیامد ، بنابراین می توانم بفهمم که چرا استرنج ممکن است با این تذکر کمی بی احترامی کرده باشد. البته ، ما در اینجا فرض هایی را انجام می دهیم ، زیرا به طور قطعی نمی دانیم که وانگ پیشنهاد کرده استرنج از چنین جادویی ناتوان است. شاید چیز دیگری در حال رخ دادن است.

من حدس می زنم که با توجه به اینکه این سرزمین عجایب زمستانی در Sanctum Sanctorum است ، چیزی در مورد دنیای جادویی وجود دارد. این را اضافه کنم که اگر مشکل برف به راحتی برطرف می شد ، دکتر استرنج کت زمستانی نمی پوشید ، مانند زمانی که پیتر می آید او را در حال ورزش می بینیم. شاید این عدم تعادل جادویی کلید شکست طلسم باشد و نه پیشنهادات تصادفی پیتر در میانه ایجاد طلسم. یا این امکان وجود دارد که بیش از دخالت پیتر در طلسم بازی شود ، فقط به این دلیل که من نمی توانم این را تنها علت بدانم.

بیایید برنامه های تلویزیونی MCU در دیزنی+را نیز فراموش نکنیم ، که همه آنها ممکن است قبل از وقایع Spider-Man: No Way Home مقدم باشد یا همزمان اتفاق بیفتد. به طور خاص ، من به این فکر می کنم که چگونه واندا ماکسیموف در WandaVision وارد جادوی آشوب شد و در پایان سری آن را بیشتر مورد بررسی قرار داد. من نمی توانم باور کنم که تحقیقات و اقدامات او باعث ایجاد برخی مشکلات در دنیای جادویی شده است ، که مارول کامیکس نشان می دهد وقتی تعادل وجود ندارد بسیار فرار است.

در انتهای مرد عنکبوتی : تریلر No Way Home ، Doctor Strange با تذکری محکم به پیتر پارکر ضربه می زند. استرنج به پارکر می گوید که ما به طرز وحشتناکی درباره جهان چندگانه اطلاعاتی نداریم و هر چه پارکر به تلاش خود ادامه دهد و دو زندگی را ادامه دهد ، زندگی او فقط خطرناک تر می شود. مطمئناً برای استرنج عجیب است که وقتی او طلسم را به هم می زند ، چنین توصیه هایی می کند. مگر اینکه … آیا او می تواند بر آنچه اتفاق می افتد کنترل داشته باشد؟

من نمی توانم احساس کنم که موضوعی شل بین Spider-Man: No Way Home که نزدیک کریسمس اکران می شود و فیلم معروف کریسمس وجود دارد. این یک زندگی فوق العاده است. در دومی ، جورج بیلی توسط فرشته کلارنس که در آن وجود داشت جهانی را نشان می دهد. مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه پیتر را برای سفری تنظیم می کند که در آن جهان دیگر نمی داند که او مرد عنکبوتی است. ، اما با این کار به جایی که من می روم می رسید. شاید طلسم شکست خورده ، همگی یک درس مفصل توسط دکتر استرنج باشد تا پیتر را متقاعد کند که با مشکلات فعلی خود روبرو شود و به دنبال راه آسان نگردد. از این گذشته ، اگر این طلسم به نحوی که می خواست کار می کرد ، من تصور می کردم که استرنج نمی تواند تشخیص دهد که پیتر پارکر کیست یا در کل ماجراجویی چه می کرد ، درست است؟

افشای کامل ، من می دانم مطلقا در مورد مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه ندارم ، و من تئوری های زیادی را در مورد دارت بورد اینجا می پرسم تا ببینم چه چیزی می چسبد. احتمال بسیار کمی وجود دارد ، اما اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، من فکر می کنم باید تعجب کنیم که چرا دکتر استرنج اینقدر با میل و رغبت برای این سواری وحشی امضا کرد. مارول توضیحات منطقی در این باره دارد ، مطمئنم و نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم چیست.

Spider-Man: No Way Home قرار است جمعه 17 دسامبر در سینماها اکران شود. . با دنبال کردن همه چیزهایی که مارول در راه دارد با راهنمای مفید فیلم ما اینجا آشنا شوید.

میک از تلویزیون خوب و همچنین تلویزیون واقعیت خوشش می آید. او در جنگ ستارگان ، دی سی ، مارول و حرفه ای کشتی بزرگ شد و دوست دارد بیشتر آن را مورد بحث و تجزیه قرار دهد. او بیش از یک دهه است که به صورت آنلاین می نویسد و هرگز فکر نمی کرد که در موقعیتی باشد که امروز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *