چرا طرفداران مرد عنکبوتی به هیچ وجه فکر نمی کنند پیش پرده خانگی ممکن است فردا وارد شود

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق لینک خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

تا آنجا که قهرمانان کمیک های مارول می روند ، مرد عنکبوتی یکی از محبوب ترین هاست. به همین ترتیب ، پیتر پارکر بارها برای فیلم ها اقتباس شده است. تام هالند نسخه لایو اکشن فعلی قهرمان محبوب است و طرفداران نمی توانند منتظر بازگشت او به MCU در سه وجهی بدون راه بازگشت به خانه MC Watts باشند. و برخی از افراد خارج از آن فکر می کنند که ممکن است سرانجام پیش پرده سه قلو فردا وارد شود.

پیش بینی Spider-Man: No Way Home به طور مداوم در حال ساخت است ، زیرا شایعات بی شماری در مورد این فیلم پرفروش در فضای مجازی به صورت آنلاین پخش شده است. و با در نظر گرفتن Doctor Strange و همچنین شخصیت های شرور قبلی حق رای دادن ، مردم مشتاق اولین فیلم هستند. برخی از طرفداران مارول فکر می کنند که ممکن است همین فردا وارد شود ، یعنی به این دلیل که تولد تام هلند است. همانطور که یکی از طرفداران در توییتر اشاره کرد ،

فردا تولد تام هلند است … ؟؟؟؟ پیش پرده بدون راه خانه ؟؟؟؟؟؟ pic.twitter.com/Bej04uu2jV

آیا این را می شنوید؟ صدای طرفداران مارول است که در همه جا به طور جمعی انگشتان خود را عبور می دهند. گفتگو و شایعات پیرامون مرد عنکبوتی: هیچ راهی به خانه همیشه در حال تغییر است ، به خصوص که روزنامه نگاران از بازیگرانی مانند تام هالند و اندرو گارفیلد سال می کنند. اما اگر برخی از فیلم ها به طرز شگفت انگیزی فردا افت کند ، حداقل برخی از این س questionsالات باید پاسخ داده شود.

در رسانه های اجتماعی ، تعدادی از علاقه مندان به سینما این نظریه را مطرح کرده اند که پیش پرده Spider-Man: No Way Home ممکن است برای تولد تام هلند وارد شود. این ایده بدون شک از این واقعیت آگاه شد که پیش پرده تریلر فیلم Shang-Chi and the Legend of the ده حلقه برای تولد ستاره سیمو لیو سقوط کرد. حتی برای خود لیو نیز تعجب آور بود ، بنابراین شاید استودیوهای مارول نیز از استراتژی مشابهی برای بازی Spidey threequel استفاده کنند.

طرفداران مارول می توانند Saga Infinity را در دیزنی + دوباره تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

با وجود اینکه قبلاً در پنج فیلم مارول به عنوان مرد عنکبوتی بازی کرده بود ، فردا فقط 25 ساله است. ساده لوحی جوانی این بازیگر احساس واقع گرایی را برای پیتر پارکر به وجود آورد ، بنابراین باید ببینیم آیا این استودیو با انتشار اولین تریلر No Way Home به رشد حرفه ای و شخصی او پاداش می دهد یا خیر؟

منطقی است که Spider-Man: No Way Home به زودی کمپین بازاریابی خود را آغاز کند ، زیرا انتظار می رود این فیلم در ماه دسامبر آینده به سینماها بیاید. سه کوئل بدون تعطیلات آخر هفته تعطیلات بدون شک یک درآمد زیادی کسب خواهد کرد ، اگرچه در حال حاضر معما نیست که این پروژه چه چیزی را شامل خواهد شد.

محبوب ترین شایعه در مورد مرد عنکبوتی: هیچ راهی صفحه اصلی این است که این پروژه می تواند چند صدوره MCU را باز کند ، احتمالاً با توبی مگوایر و اندرو گارفیلد که نقش خود را به عنوان وبلاگ بازنشر می دهند. اما بسیاری از بازیگران این موضوع را انکار کرده اند ، بنابراین امیدوارم که این تریلر زودتر از موعد وارد شود.

قسمت بعدی در MCU Black Widow در تاریخ 9 ژوئیه است. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *