چرا رایان رینولدز در بازی Free Guy بازی Deadpool نمی خواست

با نزدیک شدن به اولین نمایش تئاتر کارگردان رایگان Guwn Shawn Levy ، تبلیغات پشت فیلم کارخانه خنده غیرقابل انکاری بوده است. با توجه به اینکه فیلم رایان رینولدز تخم مرغ های عید پاک و نوشیدنی های فراوان را نوید می دهد ، ممکن است برخی تصور کنند که شخصیت دیگر رینولدز ، ددپول مارول ، ممکن است در جایی از فیلم ظاهر شود. که در درازمدت به عنوان حدس بد به نظر نمی رسد. با این حال ، هیچ دیدی از وید ویلسون دیده نمی شود ، زیرا رینولدز واقعاً نمی خواست یا نیاز نداشت که او را دزدکی وارد عمل کند.

این افشاگری ممکن است کمی شبیه به نظر برسد. شوک ، به ویژه با ویدیو “ددپول و کورگ ریاکت” که اخیراً در اینترنت منتشر شد. اما به گفته خود رایان رینولدز ، مسیر ارتباط ددپول با Free Guy به همین دلیل به پایان می رسد. در اینجا چیزی است که او به من گفت وقتی در روز مطبوعات برای Free Guy نشستیم تا صحبت کنیم: من در حال انجام کاری هستم که فکر می کنم بسیار نادر است و انجام آن در بازار فعلی بسیار سخت است. که یک فیلم پرفروش بزرگ را باز می کند که بر اساس چیزی جز یک ایده اصلی ساخته نشده است. منظور من این است که واقعاً یک IP نیست ، یک دنباله نیست ، بر اساس یک کتاب کمیک نیست ، بر اساس هیچ چیزی نیست. این بر اساس یک مفهوم و ایده ای است که مردم با آن آشنا هستند ، یعنی دنیای بازی های ویدئویی. من دوست دارم که ما این فرصت را داشتیم ، بنابراین نه ، من هرگز واقعاً احساس نمی کردم که باید ددپول را وارد کار کنم. او واقعاً مناسب آن جا نخواهد بود. ما شگفتی های عظیمی در فیلم داریم که به لطف شروع به کار در دیزنی است. اما بله ، نه ، من هرگز به این فکر نکرده بودم که ددپول را آنجا بگذارم.

در واقع ، برای هر کسی که به دیدن Free Guy می رود ، “شگفتی های بزرگی” وجود دارد. همچنین همه مربوط به دیزنی نیستند. طرفداران Fortnite ، و همچنین یوتیوبرهای Jacksepticeye و Pokimane ، از دیدن بازیگران و مراجع پراکنده در سراسر جهان در سبک اکشن کمدی بازی Shawn Levy خوشحال خواهند شد. اگرچه برای قدردانی از جذابیت های Free Guy لازم نیست یک بازیگر باشید ، زیرا صداها و چهره های آشنا دیگری در دنیای سرگرمی وجود دارند که در سراسر جهان پنهان هستند.

اصالت هنوز هدف اصلی بود به عنوان داستان رایگان Guy در مورد NPC اصلی آن که فراتر از برنامه نویسی اش رشد می کند و قدم می گذارد تا تبدیل به “مرد بزرگ” در شهر آزاد در معرض خطر شود. و در ایفای آن شخصیت ، رایان رینولدز مظهر یک خوش بینی است که بسیار دل انگیز است و کاملاً با طبیعت ددپول تندرو و دارای درجه R مخالف است. بنابراین قرار دادن فرانچایزر سابق فاکس در یک فیلم تصادفی با یک پیام نشاط آور نیاز به شرایط بسیار خاصی دارد ، و این فقط در کارت ها وجود نداشت.

این وضعیتی است که وجود ویدیوی Deadpool/Korg بسیار هیجان انگیزتر است ، زیرا طرفداران Deadpool تیزری زیبا با Merc with Mouth مورد علاقه خود دریافت می کنند ، در حالی که اطلاعات کمی بیشتر در مورد Free Guy دریافت می کنند. پاسخ به آن ویدئو اساساً همان چیزی است که از طرفداران مارول انتظار دارید. اگر خودتان آن را ندیده اید یا فقط می خواهید دوباره آن را تماشا کنید ، یک لحظه وقت بگذارید و خوب بخندید:

از نظر ویژگی های مجاور دیزنی ، Free Guy به معنای واقعی کلمه کاملاً جدید است جهان برای بازی رایان رینولدز و شاون لوی. با استفاده از طناب تنگ از منابع فرهنگ پاپ با داستانی منحصر به فرد که مستقیماً از تصورات جمعی آنها ساخته شده است ، اولین فیلم در 13 آگوست جالب خواهد بود حداقل رعایت کنید اگرچه این فیلم با پاسخ انتقادی فیلم مطابقت دارد ، می توانیم شاهد یک موفقیت جدید در گیشه 2021 باشیم که بسیار هیجان انگیزتر است.

جیمز باند (متخصص) CinemaBlend. همچنین در متجاوزان در مقیاس بزرگ ، سفر در زمان و گیلرمو دل تورو آشنا است. او برای The User می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *