چرا راشل لی کوک و متیو لیلارد “شوکه شدند” او همه چیز کلاسیک دهه 90 شد

هر آخر هفته نمی توانیم از یک رام کام کلاسیک مانند Sheâ € All All That ادای احترام کنیم ، اما به لطف انتشار نسخه بازسازی شده مدرن ، Netflix’s Heâ € All All That ، ما یک انفجاری نوستالژیک از گذشته! بیست و دو سال پیش ، بچه پرطرفدار فردی پرینز جونیور ، زک سیلر ، شرط بندی کرد که Laney Boggs ، Rachael Leigh Cook، از مدرسه دبیرستان را تبدیل به یک ملکه جشن عروسی کند ، اما به طور تصادفی عاشق عجیب و غریب او شد. در عوض حساسیت های هنری در سال 2021 ، کوک در بازسازی ظاهر می شود و در مورد میراث اولین فیلم ، در کنار متیو لیلارد ، بازیگر اصلی فیلم صحبت می کند.

همه اینها در بازنگری بسیار سرگرم کننده است و این این واقعاً دیوانه کننده است که فیلم چقدر استعداد دارد ، زیرا برخی از بازیگران هنوز در سالهای اولیه زندگی حرفه ای خود هستند. من در مورد پل واکر مرحوم Fast & Furious ، کوین پولاک Daredevil ، Kieran Culkin از Succession ، Anna Paquin از True Blood ، Dule Hill Psycha ، Lilâ € ™ Kim و حتی صحبت می کنم. آشر ریموند. در سال 1999 ، این فیلم به یک پرفروش بزرگ در گیشه و یک پدیده فرهنگی تبدیل شد. کوک در مورد غافلگیری خود با CinemaBlend صحبت کرد:

من فکر می کنم اگر می دانستم که این یک [ضربه] خواهد بود ، در حال حاضر یک استودیو را اداره می کنم. همه ما به نوعی شوکه شده بودیم. من این را نمی گویم ، برای متواضع بودن ، اما ما فقط فکر می کردیم یک فیلم نوجوان سرگرم کننده با بودجه بسیار کوچک هستیم و بله ، در اینجا ما 20 سال بعد به آنها کمک می کنیم نسخه دیگری بسازند ، بسیار وحشی است.

او همه آن چیزی است که گفته می شود با 10 میلیون دلار ساخته شده است و به گفته راشل لی کوک ، بازیگران هیچ ایده ای نداشتند که به همان اندازه با تماشاگران سرو صدا کند. در زمان اکران فیلم ، کوک فقط 19 سال داشت و تازه در دنیای هالیوود شروع به کار کرده بود ، پس چگونه می دانست که این فیلم به چه چیزی تبدیل می شود؟

CinemaBlend نیز به با متیو لیلارد ، بازیگر نقش She’s All It’s Brock Hudson ، دوست پسر جدید زننده قبلی زاک صحبت کنید. لیلارد در فیلم Shea ™ s All That که در آستانه اکران فیلم و وضعیت نهایی نمادین آن بود ، به اشتراک گذاشت:

فقط از نظر مجموعه ، فکر می کنم یک جور چیز انرژی ، روحیه آن ، حال و هوای مجموعه ای که توسط فردی و راشل تنظیم شده بود ، هیچ خودخواهی وجود نداشت ، همه برای خوش گذرانی و سخت کوشی آنجا بودند. این فیلم با رابرت ایسکوو و فیلم اصلی او و بازیگران صحبت می کند ، اما کمی شبیه رعد و برق در یک بطری بود. شما به طور معمول چنین موفقیتی را به دست نمی آورید و همه این موارد باید درست پیش بروند تا بتوانند راه خود را به آنچه در حال حاضر است ، پیدا کنند. دوست داشتنی ترین فیلم ها برای فراتر رفتن از زمان تولید نشدند ، اما همانطور که متیو لیلارد گفت ، او واقعاً احساس کرد که گروه خاصی از افراد در صحنه از انرژی درستی برخوردارند که به سرگرم کننده بودن آن بر روی صفحه کمک کرده است. لیلارد موفقیت های دیگری نیز داشته است ، از جمله Scream و Scooby-Doo ، بنابراین او می داند. و او همچنین در مورد یک صحنه خاص با بازی لانی بوگ راشل لی کوک صحبت کرد:

منظورم صحنه نمادین لنی باگز است که با لباس قرمز از پله ها پایین می رود شبیه … سلام؟ حیرت انگیز. اما شگفت انگیز است. وقتی صحبت از راه می رسد ، اگر آنها مجموعه ای از صحنه های عالی در 90 ˜ € 90 تهیه کنند که یکی باشد.

همانطور که گفته بود ، کوک بعد از این همه سال به طور قابل توجهی سرخ شده به نظر می رسید ، در تلاش برای برداشتن او با برخی “متشکرم” متواضع باشید. اما او درست می گوید ، فقط یکبار جادو را در صحنه احساس کنید œ € iss Kiss Meâ € شروع می شود:

بله … واقعاً هر بار خوب است! راشل لی کوک و متیو لیلارد هر دو در فیلم All of Netflix با بازی Addison Rae و Tanner Buchanan بازی می کنند که اکنون در Netflix پخش می شود.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *