چرا دیوید دیگز همیلتون نسخه دیزنی+ نسخه موزیکال لین مانوئل میراندا را تماشا نمی کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

برای هر بازیگر تئاتر ، دیدن فیلم اقتباسی از پروژه ای که سالها در پرورش و اجرای هفتگی آنها صرف شده است ، دشوار است. این همان سناریویی بود که همیلتون ، دیوید دیگز ، هنگام ورود به موزیکال به دیزنی پلاس احساس کرد. برخلاف برخی دیگر از ستارگان همیلتون ، دیگز هنوز یک سال پس از اکران فیلم تلویزیونی را تعیین نکرده است. برنده جایزه تونی سرانجام دلیل عدم تماشای نسخه دیزنی+ موزیکال لین مانوئل میراندا را شکست.

دیوید دیگز در نقش مارکیز د لافایت و توماس جفرسون نقش برجسته ای برای همیلتون داشت. در دوران شکوفایی آن او سالها صرف این نقشها کرد تا دیدن نسخه فیلمبرداری شده برای او کم و زیاد شود. اما صرفنظر از نسخه تئاتر بیشتر از این است که نخواهم خود را دوباره به عنوان آن شخصیت ها ببینم. ستاره پری دریایی کوچک فاش کرد که چگونه سفر او با موزیکال برنده جایزه تونی باعث تشویش وی برای تماشای نسخه دیزنی+ شد. مانند بزرگترین بازدید 500 اجرا است ، درست است؟ این کلاژ هر زمان که من نمایش را انجام می دادم ، به علاوه تمام کارگاه ها به علاوه تمام خارج از برادوی-و همچنین ، سه نفر که در اتاقی نشسته بودند و برای اولین بار آهنگی را امتحان می کردند.

با توجه به تجربه بازیگر با همیلتون ، موضع گیری وی در مورد اقتباس از Disney+ قابل درک به نظر می رسید. دیوید دیگز آنجا بود که لین مانوئل میراندا این ایده را به وجود آورد ، بنابراین او دید که این نمایش از ابتدای شروع به تبدیل شدن به یک مشهورترین موفقیت برادوی تبدیل شده است. همانطور که دیگز اشاره کرد ، او با نسخه ای که با بازی دو شخصیت در طول چندین سال آگاه شده بود زندگی می کرد. بنابراین ، دیدن نسخه فیلم ممکن است خاطرات پرورش یافته در طول زمان خود را با موزیکال خراب خراب کند.

همیلتون در حال حاضر برای تماشا در دیزنی پلاس در دسترس است. برای ثبت نام در سرویس جریان می توانید از این پیوند استفاده کنید.

اما دیوید دیگس نتوانست مقاومت خود را در برابر همیلتون دیزنی+پراکنده کند. او به The Wrap فاش کرد که می خواهد نسخه خود را بر نسخه فیلم حفظ کند. ستاره Snowpiercer توضیح داد که چرا ممکن است مدتی طول بکشد تا بتواند نسخه تئاتر را تماشا کند.

همه این موارد بخشی از تجربه همیلتون است که من پنج سال است به طور عمومی توصیف کرده ام. به محض تماشای فیلم ، فکر نمی کنم مغز من به اندازه کافی قوی باشد که بتواند این واقعیت را تغییر دهد. من فکر می کنم به محض تماشای فیلم ، این نسخه تبدیل خواهد شد و من به طور واقعی می دانم که تفاوت اساسی با آنچه در ذهن من است ، دارم. بنابراین ، تا زمانی که دیگر مجبور نباشم در مورد آن صحبت کنم. من قصد تماشای آن را ندارم زیرا اگر آن را ببینم ، به هر مصاحبه ای که انجام داده ام نگاه می کنم ، مثلاً ، “ای مرد ، شما دروغ می گفتید.” شاید بتوانم بتوانم.

تجربه این تجربه می تواند کاملاً متفاوت از تماشای آن در زمان دیگر باشد. دیوید دیگز اولین فارغ التحصیل همیلتون نخواهد بود که می خواهد در گذشته نمایش را ترک کند. علی رغم ندیدن اقتباس فیلم ، دیگز و تهیه کننده نامزدهای متعددی برای امی دریافت کردند. امیدوارم بازیگر بالاخره روزی نسخه فیلم را ببیند تا ببیند این همه هیاهو درباره چیست. دیگز و طرفداران همیلتون می توانند فیلم موسیقی را در دیزنی+پخش کنند.

پسری از گرین وود ، کارولینای جنوبی. مشارکت کننده CinemaBlend. علاقه مندان به انیمیشن (انیمه ، فیلم های آمریکایی و بین المللی ، تلویزیون). نویسنده ، طراح و هنرمند مستقل. عاشق موسیقی (ایالات متحده و بین المللی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *