چرا دعوای اسکارلت جوهانسون در مورد بیوه سیاه ممکن است قاضی خود را از دست بدهد

شکایت اسکارلت جوهانسون علیه استودیو والت دیزنی در حال حاضر موضوعی داغ بوده است و هر دو طرف در مطبوعات به یکدیگر پشت و رو می کنند. این باعث تعجب می شود که وقتی همه اینها در واقع در مقابل قاضی قرار می گیرد ، اتفاق خواهد افتاد. با این حال ، ممکن است این زمان کمی بیشتر از آنچه پیش بینی شده طول بکشد ، زیرا قاضی پرونده اکنون پیشنهاد کرده است که به دلیل تضاد منافع خود را از پرونده محروم کند.

قاضی دادگاه عالی لس آنجلس ، روبرت اس. دراپر مردی است که در حال حاضر ناظر شکایت اسکارلت جوهانسون علیه استودیو والت دیزنی است ، که ادعا می کند دیزنی هنگام انتشار فیلم Black Widow در Disney+ همزمان با اکران آن در سینماها ، قرارداد خود را نقض کرده است. به گزارش اسپکتروم نیوز ، قاضی در حال حاضر پیشنهاد کناره گیری را مطرح می کند زیرا قبل از انتصاب به عنوان قاضی ، شریک شرکت حقوقی O’Melveny & Meyers LLP بود ، شرکتی که در حال حاضر نماینده شرکت والت دیزنی است. به قاضی همچنان از آن موقعیت بازنشستگی دریافت می کند.

اگر هر دو طرف بخواهند قاضی دراپر را حفظ کنند ، می توانند توافقنامه مشترکی را تا 10 سپتامبر ثبت کنند ، در غیر این صورت استنکاف به اجرا در می آید و پرونده مجدداً تعیین می شود. در حال حاضر مشخص نیست که هر یک از طرفین در مورد برکناری چه نظری دارند. در حالی که مطمئناً دلیل موجهی برای طرف اسکارلت جوهانسون وجود دارد که بخواهد قاضی دیگری را بخواهد ، تیم حقوقی همچنین باید سایر قضاتی را که می توانند پرونده را با داوری که قبلاً تعیین کرده اند ، بسنجد.

البته ، دلایل دیگری نیز وجود دارد که ممکن است این دادخواست هیچگاه سالن دادگاه را نبیند. دیزنی در حال حاضر استدلال می کند که این پرونده باید در داوری مورد بررسی قرار گیرد تا با یک دعوی ، بنابراین اولین دستور کار قاضی ، چه این شخص باشد یا دیگری ، به احتمال زیاد تعیین این است که آیا این دعوی حتی در پیش می رود یا خیر. شکل فعلی آن. در سینماها افتتاح شد طرف جوهانسون ادعا می کند که تلاش های مذاکره مجدد در مورد مذاکره توسط دیزنی نادیده گرفته شده است.

با فرض اینکه توافق مشترکی قبل از 10 سپتامبر انجام نشده باشد ، این احتمالاً به این معنی است که پرونده تا آن مهلت در حالت تعلیق به سر می برد. می گذرد و قضیه جدیدی به پرونده داده می شود. بنابراین احتمالاً چند هفته طول خواهد کشید تا در مورد تمایل دیزنی برای داوری تصمیم گیری شود. البته ، از آنجا که تبلیغات در این مورد بسیار زیاد است ، و لزوماً خوب نیست ، همچنین ممکن است پیش از این که قضیه خیلی بیشتر پیش برود ، بتوانیم به نوعی از توافق رسیدگی کنیم.

ساکن CinemaBlend معتاد پارک موضوعی و آماتور تاریخ ساز دیزنی. صندلی تصور کننده. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *