چرا جوئل کینامان از تیم خودکشی توسط فیلم کامل جیمز گان غافلگیر شد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. هنگامی که روی پیوندها کلیک می کنید یا از طریق آنها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

DC Extended Universe یک مکان مشکل است و برادران وارنر با انتشار هر فیلم جدید استراتژی های خود را تنظیم می کنند. قسمت بعدی این امتیاز ، جوخه گان The Suicide Squad است که به عنوان دنباله / راه اندازی مجدد نسخه اصلی سال 2017 بازی می کند. جوئل كینامان یكی از بازیگرانی است كه نقش خود را در فیلمهای پرطرفدار R رتبه بندی می كند و ستاره Altered Carbon اخیراً توضیح داده است كه چرا از قطع تئاتر به این میزان تعجب كرده است.

در حالی كه عموم مردم باید منتظر بمانند به نظر می رسد که تا ماه آگوست ، جوخه خودکشی با شکوه و عظمتش ، جوخه خودکشی را تماشا می کند ، فیلم کامل شده را با اعضای منتخب بازیگران و خدمه به اشتراک گذاشته است. Joel Kinnaman برای دومین بار در حال بازی کردن Rick Flag است و لحظات مختلف تعجب خود را هنگام تماشای تلنگر DC توصیف کرد و گفت:

اما بعد فکر می کنم آنچه واقعاً مرا شگفت زده کرد ، چقدر خوب تحت تأثیر قرار گرفتم جاری شد همچنین چگونه او توانست این حباب های کوچک ، این لحظات کوچک عمق احساسی و شعر بصری و احساسی را خلق کند. و احساس کردم که واقعاً از ژانر فراتر رفته و بزرگتر شده است. و پس از آن بسیار احمقانه ، و از بسیاری جهات مضحک و بسیار خشن است. فقط بعضی اوقات ناخوشایند. و لحظات تکان دهنده ای دارد ، اما آنها بسیار کمدی هستند. در پایان فیلم ، دیدن این کوسه غول پیکر که فقط روی سر یک شخص در حال چرخیدن ایستاده است کاملاً طبیعی است و برخی از افراد فقط در کنار آن مکالمه می کنند ، وقتی یک ساعت می شوید و 50 دقیقه از زمان رسیدن به جوخه خودکشی می گذرد که کاملاً طبیعی خواهد بود. این خیلی بی احترامی است.

آیا گروه خودکشی می تواند از قبل به اینجا برسد؟ از آنجا که در حالی که جیمز گان با مفاهیم بالایی مانند کایجو و موجودات مختلف بازی می کند ، به نظر می رسد که فیلم درگیر منبع اصلی نشده است. درعوض سوررئال ، خنده دار و از نظر بصری شاعرانه است. خوشبختانه انتظار تقریباً به پایان رسیده است.

نظرات Joel Kinnaman در مورد Variety نشان می دهد واقعاً از درون جهان گسترده DC چیست. در حالی که او کاملاً واضح و محرمانه از وقایع The Suicide Squad بود ، محصول نهایی موفق شد Kinnaman را غافلگیر کند. فقط می توان تصور کرد که هواداران چگونه واکنش نشان می دهند – به ویژه با جیمز گان در راس آن.

گروه Suicide Squad همزمان با سالن های نمایش در HBO Max در دسترس خواهد بود. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

با نقل قول بالا ، جوئل کینامان باعث می شود که تیم Suicide Squad یک سفر کلی باشد – از جمله شور و شوق بسیار مورد انتظار فیلم. رتبه بندی فیلم این فیلم به گان این امکان را داد تا با زبان و ادب ، HAM را دنبال کند ، که به نظر می رسد حداقل بخشی از موفقیت این فیلم موفق باشد. به علاوه مخلوطی از درام ، قلب و کمدی وجود خواهد داشت.

انتظار برای گروه خودکشی از زمانی که برای اولین بار اعلام شد جیمز گان به کارگردانی پیوسته است ، به طور مداوم در حال افزایش است. با توجه به کار تحسین شده وی در ژانر با نام محافظان کهکشان ، علاقه مندان به سینما نمی توانند منتظر بمانند که با DC چه می کنند. به علاوه بازگشت شخصیت هایی مانند هارلی کوین مارگوت رابی را مشاهده خواهیم کرد.

جالب است که ببینیم چگونه ریک پرچم شخصیت جوئل کینامانا در جوخه خودکشی رفتار می شود. او در اصل 2017 بسیار جدی بود ، و در حفظ علاقه عشق خود ژوئن متمرکز بود. اما پیش پرده فیلم جیمز گان او را وارد این کمدی کرد ، بنابراین شاید کمی شل شود.

گروه خودکشی در حال حاضر قرار است در تاریخ 6 آگوست وارد سینماها و HBO Max شود. . در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *