چرا جنیفر هادسون ، فارغ التحصیل گربه ها ، ساخت فیلم برای او یک تجربه احساسی و سنگین بود؟

صدای فرشته ای و بازی قدرتمند جنیفر هادسون آخر هفته آینده با اکران Respect ، یک فیلم زندگی نامه درباره ملکه روح ، آرتا فرانکلین ، به اکران بزرگ باز می گردد. آخرین فیلم هادسون نیز توسط موسیقی هدایت شد ، اما بسیار بدنام شد. گربه های تام هوپر را به خاطر دارید؟ اقتباس از موسیقی محبوب برادوی مخاطبان را وحشت زده کرد ، که به ویژه به دلیل گربه های ناپسند CGI بود. هادسون تقریباً دو سال پس از فیلم جهانی ، تجربه خود را در نقش گریزابلا به اشتراک می گذارد ، که به گفته او “احساسی و سنگین بود.” از نمادین ترین آهنگ موزیکال “خاطره” و تبدیل به دنیای گربه های وهم انگیز شد “انتخاب ژل”. خواننده و بازیگر Dreamgirls این را در مورد زمان خود در تام هوپر گفت. فیلم s:

این خیلی خوب بود. در تمام مدت سنگین و احساسی بود. چون این همه کاری بود که گریزابلا انجام داد. در مورد رد شدن بود. او در پایین ترین نقطه خود بود. و من مجبور بودم آن را حمل کنم. هربار زنده آن را می خواندم. چرکی که بیرون می آمد ، واقعی بود. هر اینچ آن. و من دوست داشتم ، “اگر مردم فقط می دانستند.” عمق آن احساسات.

صحنه هادسون به زیبایی اجرا می شود و او همه چیز را به عنوان بچه گربه رها شده ای که قبل از اخراج از گربه عجیب و غریب گربه ها در مورد گذشته خود می خواند ، ارائه می دهد. به نظر می رسد تمرکز بر او کاملاً آن یادداشت ها را خرد می کند ، اما ما نیز از CGI عجیب و غریبی که برای اجرای آن در اطراف صورت او قرار گرفته است کمی حواسمان پرت می شود. هادسون به مجله امپایر ادامه داد:

برای من ، گریزابلا تقریباً بیش از حد احساسی بود. من دوست داشتم ، “خوب ، او می تواند چند اشک بریزد؟” آیا می دانید اعماق من باید به کجا بروم تا بتوانم احساسی صادقانه را به شما تحویل دهم؟ به عنوان یک بازیگر ، این ترفند این است که خودتان آن را نگه دارید.

جنیفر هادسون از نظر میزان احساسات بیرونی در فیلم (مخصوصاً هنگام نادیده گرفتن یادداشت ها) با گریزابلا چالش هایی داشت. خاطره را دوباره زنده کنید:

همانطور که گفتم ، جنیفر هادسون به طور کامل همه چیز را به او داده بود و این باعث سردی می شد ، اما از نظر طراحی تولید ، رازی نمی بخشد. برنده. خوشبختانه ، هادسون چشم انداز خوبی نسبت به آن دارد و هیچ شخصیت گربه ای که از بین رفته است نمی تواند استعداد باورنکردنی او را از بین ببرد. آرتا فرانکلین. قبل از مرگ ملکه روح ، هادسون با فرانکلین ملاقات کرد و او برای بازی در فیلم زندگی نامه ای انتخاب شد که 14 سال طول می کشد. در زمانی که هادسون برای بازی در نقش آیکون امضا کرد ، او تازه اسکار خود را برای دختران رویایی برنده شده بود.

احترام در 13 آگوست به سینماها می آید و فیلمهای دیگری را که امسال با CinemaBlend در سال 2021 اکران می شوند ، بررسی کنید. برنامه اکران فیلم.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *