چرا آخرین نمایش طنز جنگ ستارگان ممکن است یک معامله بزرگ برای حق رای دادن باشد

دنیای فیلم جنگ ستارگان برای لحظه ای الگوی درخشان است ، این بدان معناست که همانطور که معمولاً در مورد حق رای دادن اتفاق می افتد ، تلویزیون و سایر رسانه ها جهان را زنده نگه می دارند. طرفداران احتمالاً به خوبی از نمایش های تلویزیونی مرتبط با حق رای دادن آگاه هستند ، اما ممکن است کمتر از کمیک های فعلی جنگ ستارگان که باعث کیهان می شود و برخی عناصر داستانی بالقوه تغییر دهنده بازی را که قبلاً در محتوای گذشته جنگ ستارگان نشان داده نشده بودند ، آگاه باشند.

جدیدترین این تحولات در دارت ویدر شماره 11 اتفاق افتاد ، جایی که خوانندگان ممکن است بدانند که پس از قطع شدن توسط لوک اسکای واکر توسط ویدر در شهر ابر ، چه چیزی به دست او آمد. پس چه شد که این دست به وجود آمد و چرا به زودی می تواند به بخشی بسیار مهم از داستان های جنگ ستارگان تبدیل شود؟ بیایید آنچه را که آموخته ایم و احتمالاً معنای آن برای آینده جنگ ستارگان چیست ، تجزیه و تحلیل کنیم.

همه ما می دانیم که لوک اسکای واکر توسط پدرش در جنگ ستارگان: امپراتوری به عقب باز می گردد و بعداً فهمید که دارت وادر پدرش بود. آنچه که ما نمی دانستیم (حداقل پس از کسب حق رای دادن توسط دیزنی) این است که چه چیزی باعث این دست شده است و اکنون ممکن است پاسخی داشته باشیم. در دارت ویدر شماره 11 ، وادر را دیدیم که به Exegol راه یافت و در آنجا از امکانات محرمانه شبیه سازی پالپاتین مطلع شد. طرف کاملا خواهد بود. به نظر می رسد که این دست مورد مطالعه قرار گرفته و حتی ممکن است در Exegol برای برخی آزمایشات استفاده شود. به شرطی که این دست لوک باشد (که به احتمال زیاد به نظر می رسد) ، این می تواند برای افسانه های جنگ ستارگان به معنای موارد بزرگی باشد. همچنین یک strandcast (ارگانیسم مهندسی زیست مهندسی) وجود داشت که شباهت زیادی به شخصیت شرور از The Force Awakens و The Last Jedi ، رهبر معظم اسنوک داشت. ما می دانیم که پخش های Snoke عروسک هایی برای Palpatine بود که به عنوان رئیس اولین سفارش عمل کند ، اما روند دقیق نحوه ایجاد Snoke هنوز یک راز است.

یعنی مگر اینکه کمیک Darth Vader فقط اشاره کند که DNA لوک اسکای واکر برای ایجاد برنامه های تلویزیونی مورد استفاده قرار گرفت که می تواند برای ساخت یک کشتی قابل استفاده (اگرچه ناقص) برای امپراتور اراده خود را انجام دهد. ما می دانیم که لوک به نیرو حساس است و با استفاده از این انرژی عرفانی کاملاً قدرتمند است. آیا ممکن است از دست او برای ایجاد یک دسته از رشته هایی که امپراتور می تواند از طریق آنها استفاده کند ، استفاده شود؟ من کاملاً مطمئن نیستم ، اما پیشنهاد دیوانه وارترین چیزی نیست که به هواداران جنگ ستارگان پیشنهاد شود.

ساختن دست لوک به عنوان رهبر رهبر معظم اسنوک راهی زیبا برای گره زدن جهان هستی خواهد بود ، اگرچه در نهایت جزئیاتی است که افسانه های جنگ ستارگان را به طرز عظیم تغییر نمی دهد. این معمولاً نوع جزئیاتی است که کمیک ها می خواهند شامل شوند ، زیرا جهان جنگ ستارگان را چنان متزلزل نمی کند که کسی که فقط تلویزیون یا فیلم تماشا می کند گم شود. به همین دلیل ، احساس می کنم این آشکارترین گزینه باشد ، گرچه تنها گزینه ای نیست که می توانیم ببینیم.

احتمال دیگر این است که Sith Eternal دست لوک اسکای واکر را گرفت و باور کرد یا نه ، ایجاد کرد یک کلون از لوک اسکای واکر. به نظر می رسد مضحک ، کلیشه ای و غیرمحتمل باشد ، اما کسانی که چنین احساسی دارند بدیهی است نمی دانند که قبلاً یک نسخه شبیه سازی شده Skywalker انجام شده بود. بله ، طرفداران Legends ، من می گویم که قطعاً بعد از این کمیک Darth Vader ممکن است “Luuke Skywalker” یک بار دیگر مجاز باشد.

نه ، این اشتباه تایپی نیست. جنگ ستارگان زمانی یک کلون شیطانی از لوک اسکای واکر به نام لووک اسکای واکر داشت. این کلون در طی یک ماه از دست رشد کرده و پس از آن در Dark Side آموزش دید تا در نهایت لوک اسکای واکر را بپذیرد و او را شکست دهد. این شخصیت در کتاب آخرین فرمان به قلم تیموتی زان معرفی شد و پس از کشته شدن توسط دست سابق پالپاتین و همسر آینده اسکای واکر ، مارا جید درگذشت.

داستان کمی احمقانه است ، اما دارای یک داستان است نصب کاملاً مشابهی با توجه به قطع دست در شیشه ای که در کمیک Darth Vader یافت می شود. یک کلون بالقوه لوک اسکای واکر که در اطراف آن اجرا می شود یک معامله بسیار عظیم است ، خصوصاً اگر وجود او تا این لحظه ناشناخته باشد. مانند ، تصور کنید که این یک لوک شیطانی شیطانی بود که گروگو را در The Mandalorian انتخاب کرد ، و نه واقعی؟ با توجه به لوکی که وارد شده X-Wing و R2-D2 وجود دارد ، بعید به نظر می رسد ، اما من تقریباً تصور می کنم که پیدا کردن ماکت Astromech و X-Wing قسمت ساده آن روند باشد.

در حالی که به صراحت مشخص نشده است که دست بریده شده در شیشه Exegol متعلق به لوک اسکای واکر بوده است ، دلیل کافی کافی وجود دارد که تصور کند این وی در مقایسه با آناکین اسکای واکر یا کنت دووکو است. مطمئناً امپراطور با همه منابعش به همه دستهای قطع شده دسترسی خواهد داشت ، اما یک عنصر زمانی وجود دارد که احتمال می دهد دست Skywalker باشد.

اجرای کنونی کتاب مصور Marvel’s Darth Vader این مجموعه بین حوادث Star Wars: The Empire Strikes Back and Return of the Jedi تنظیم شده است. با توجه به این موضوع ، و اینکه لوک دست خود را در این بازه زمانی از دست داد ، منطقی است که تصور کنیم این دست واقعاً لوک اسکای واکر بوده است که وادر آن را مشاهده کرده است ، هرچند هنوز هیچ سرنخی در مورد اینکه احتمالاً برای چه چیزی استفاده می شود نداریم. راستش ، من به زاویه شبیه سازی Skywalker امیدوارم فقط برای هرج و مرج گسترده ای که می تواند در داستان و طرفداران ایجاد کند ، اما من روی این اتفاق حساب نمی کنم.

به دنبال دنبال کردن با آنچه جنگ ستارگان در کمیک ها کار می کند؟ به فروشگاه کمیک محلی خود مراجعه کنید یا اشتراک برنامه Marvel Unlimited را در اختیار داشته باشید و فقط با سه ماه تأخیر از چاپ تا برنامه ، تعداد کمیک Marvel را بخوانید. CinemaBlend در ادامه گزارش خود را در مورد اتفاقات جنگ ستارگان ، مانند چگونگی تصمیم گرفتن ساموئل ال جکسون برای جشن گرفتن روز جنگ ستارگان ، ادامه می دهد.

میک تلویزیون خوب ، اما تلویزیون واقعیت را نیز دوست دارد. او در جنگ ستارگان ، دی سی ، مارول و طرفدار کشتی بزرگ شده و دوست دارد بیشتر آن را بحث و تشریح کند. او بیش از یک دهه است که به صورت آنلاین می نویسد و هرگز آرزو نمی کرد که در موقعیت فعلی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *