چانینگ تاتوم فیلم جدید خود را به پایان رساند ، البته او با یک مدل مو و یک پست بدون پیراهن جشن گرفت.

بازیگر چانینگ تاتوم حرفه جذابی داشته است ، از یک قلب دوست به یک بازیگر مشهور که با افرادی مانند کوئنتین تارانتینو کار کرده است. اما طی دهه های حضورش در صفحه نمایش بزرگ ، تاتوم همچنان یک نماد جنسی بود. بنابراین منطقی است که پس از اتمام فیلم جدیدش ، او با یک مدل مو و یک پست بدون پیراهن جشن بگیرد.

تماشاگران سینما سالهاست که بر چانینگ تاتوم چرت می زنند ، البته به لطف بازی او. نقش یک رقصنده عجیب و غریب در حق رای دادن مجیک مایک. تیتوم به تازگی فیلم جدید خود را با ساندرا بولاک ، شهر گمشده D به پایان رسانده است و در حالی که این موفقیت را جشن می گیرد ، هیکل پاره پاره خود را نشان داده است. آن را در زیر ببینید ،

پستی که توسط Channing Tatum (channingtatum) به اشتراک گذاشته شده است

به نظر می رسد مجیک مایک دوباره وارد عمل شده است ، بله. از آنجا که در حالی که چانینگ تاتوم در مورد بازگشت به فرم پس از افزایش وزن در طول همه گیری همه گیر صحبت کرده است (به هر حال) ، او به لباس بدون پیراهن خود باز می گردد. فقط باید ببینیم چقدر از Tatum در زمان اجرای The Lost City of D. به نمایش گذاشته شده است. او بیش از 16 میلیون دنبال کننده در رسانه های اجتماعی دارد و پست هایی مانند این مطمئناً دلیل آن را نشان می دهد. تاتوم همچنین یک کپشن برای همراهی با این تله تشنگی نوشت ، جایی که او تسکینی را که بازیگران اغلب پس از اتمام یک پروژه سینمایی احساس می کنند ، توضیح داد. همانطور که او نوشت ،

و درست مثل آن … چارلی اول ما فریاد می زند “و این یک بسته است” … و من احساس می کنم که برمی گردم و موها شروع به کندن می کنند. و اکنون زمان … زمان همه چیز است. زمان من. بازگشت به من قبل از ماجراجویی خلاقانه بعدی در کسی و جایی دیگر. من در حال حاضر بسیار خوشحال و آسان هستم. نفس کشیدن و لذت بردن از این زندگی که من برکت آن را داشته ام. راحت باشید.

خوب ، آن را دارید. چانینگ تاتوم در حال بازیابی موها و بدنش (پاره شده) اکنون که جدیدترین فیلمش عکاسی اصلی خود را به پایان رسانده است. تاتوم بین The Lost City of D و پروژه های دیگر مشغول بوده است ، بنابراین نمی توانیم او را به خاطر احساس بسیار هیجان زده سرزنش کنیم. به هر حال ، مجموعه های فیلم مکانی بسیار طاقت فرسا هستند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، شهر گمشده D تنها فیلمی نیست که Channing Tatum در سینماها اکران کرده است. قبل از آن ، او نقش خود را در Dog ، که او هم در آن بازی خواهد کرد و هم در کنار رید کارولین ، کارگردانی خواهد کرد ، به پایان رساند. علاوه بر این ، او قبلاً پروژه دیگری را آغاز کرده است ، زیرا اعلام شد که او در کنار کمدی موزیکال در حال توسعه Wingmen در کنار جوزف گوردون لویت بازی خواهد کرد.

در حالی که اطلاعاتی در مورد محتویات آن محدود است ، به نظر می رسد که شهر گمشده D یک نمایش تئاتری بسیار هیجان انگیز باشد. علاوه بر ساندرا بولاک ، چانینگ تاتوم همچنین در صفحه نمایش با افرادی مانند دنیل ردکلیف ، برد پیت و اسکار نونز The Office همکاری خواهد کرد.

در حال حاضر شهر گمشده D وارد می شود در 15 آوریل در سینماها در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *