پیش درآمد شیر شاه دیزنی اولین ستاره های خود را بازی کرد

در سال 2019 ، دیزنی از نظر مالی پردرآمدترین فیلم کلاسیک متحرک را با The Lion King تصور کرد. جان فاورو ، فیلمساز ، محدودیت های سبک متحرک باورنکردنی فوتورئالیستی را که در کتاب جنگل معرفی کرده بود ، پشت سر گذاشت تا یکی از محبوب ترین داستان های خانه موش را بازگو کند. به عنوان موفقیت بعدی ، استودیو در حال بررسی ریشه های Mufasa و Scar با پیش درآمد از بری جنکینز است ، و تولید به تازگی شیرهای اصلی خود را انتخاب کرده است.

اعلام شده است که پیش دبیری The Lion King پیش از این با تولید دو ستاره اولش در حال تولید است. بری جنکینز ، کارگردان مهتاب ، فیلم را با فیلمنامه ای از جف ناتانسون ، نویسنده فیلم قبلی “شیر شاه” ، همراه با “اگر می توانی مرا بگیر ، ترمینال و ساعت شلوغی 2” ، هدایت می کند. که در دو مهلت ، دو نقش کلیدی را صدا خواهد کرد.

بازیگری که پشت موفاسای جوانتر قرار می گیرد آرون پیر است ، که اخیراً با بری جنکینز در سریال راه آهن زیرزمینی آمازون خود در Prime Prime کار کرده است. این بازیگر تازه کار سینمایی خود را در هالیوود آغاز کرده است ، اخیراً در فیلم M. Night Shyamalan’s Old به عنوان سدان سایز متوسط ​​نیز نقش برجسته ای پیدا کرده است. این بازیکن 27 ساله در برنامه های تلویزیونی از جمله Krypton و Britannica نیز حضور داشته است. برای نسخه 2019 ما تصور می کنیم که این فیلم رابطه موفاسا و اسکار را قبل از اینکه شخصیت های آنها در The Lion King حضور دارند ، بررسی می کند.

نقش اسکار بر عهده کلوین هریسون جونیور ، ستاره Waves است که او نیز 27 ساله است و در سالهای اخیر واقعاً شروع به شهرت کرد. در حالی که او هنوز نام خانوادگی ندارد ، اگر به بازی های زیر راداری مانند It Comes At Night ، Monsters and Men ، The High Note ، Monster و The Trail of the توجه کرده باشید ، ممکن است بازیگر را بشناسید. شیکاگو 7 ؛ او در آن آخرین نقش فرد همپتون را بازی کرد. هریسون جونیور در حال بازی BB King در بیوگرافی الویس پریسلی باز لورمن است که در آن تام هنکس نیز بازی خواهد کرد.

در گزارش ، هریسون جونیور نقش “تاکا” ، â € را بازی می کند. که در واقع نام اصلی اسکار است قبل از اینکه علامت هایی روی چشم او دریافت کند که نام شرور را برای او به ارمغان می آورد. ما تصور می کنیم که این پیش درآمد شیر شیر در ریشه های اسکار تحقیق کند و شاید در نهایت روشن کند که چرا او می خواهد برادرش را اینقدر بد بکشد.

شیر شیر نه تنها در در گذشته ، ظاهراً با یک سیمبای بالغ در بین اشتراک این ریشه ها به زمان حال باز می گردد. در این فیلم موسیقی هانس زیمر ، آهنگساز موسیقی اصلی و همچنین همکاری با فارل ، خواننده “خوشحال” ، در بازسازی مورد استفاده قرار می گیرد. پیش درآمد هنوز تاریخ اکران ندارد ، اما این انتخاب نشان دهنده حرکت رو به جلو هیجان انگیز فیلم است.

ادای احترام در ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *